Vyberte stranu

Zloženie sirupu Urinal tvoria predovšetkým brusnice – špecifikovane, koncentrát sušenej šťavy tohto ovocia. Ako je väčšine ľudí známe, brusnice sú základom pre správne fungovanie močovej sústavy a močového ústrojenstva. Odstraňuje niektoré tipy infekcií a s baktériami, ktoré sú zodpovedné za vznik týchto ochorení a infekcií si hravo poradí. Svojím zložením je vhodný už pre deti, ktoré dosiahli hranicu jedného roka a u tých, u ktorých sa vyskytli práve problémy s močovou sústavou či zápalmi. Okrem toho, toto mierne zloženie je vhodné aj pre užívanie žien tehotných, či tých mamičiek, ktoré už dojčia Infekcie močových ciest nie sú vôbec príjemnou záležitosťou a telo i psychiku človek vedia naozaj vytrápiť!

Zázrak menom brusnice

Tieto červené plody sú právom radené medzi plody zdravia, ktoré sú veľkým prínosom pre naše zdravie. Obsahujú množstvo vitamínov, napríklad vitamíny A, C, E či vitamín K. Ďalšie zloženie týchto brusníc tvoria polyfenoly, vláknina, omega 3 mastné kyseliny, a kyseliny jablčnú, benzoovú, fenolové. Brusnice sú tiež bohaté na minerálne látky a to na tieto:

 • sodík
 • fosfor
 • mangán
 • kalcium
 • magnézium
 • a ďalšie

 

Tip na produkt: URINAL SIRUP

 • Obsahuje koncentrát z kanadských brusníc
 • Brusnice sú bohatým zdrojom bioflavonoidov, fenolických zlúčenín a iných prírodných látok.
 • Je vhodný už pre deti od 1 roka

 

button_chcem-vediet-viac

 

Pri akých problémoch sú brusnice užitočným pomocníkom?

Sú vhodné pri riešení najmä problémov s krvou a krvným obehom. S tým sú spojené a pridružené problémy ako nechutenstvo, únava či slabosť. Brusnice sú tiež vhodným na riešením na sklerózu, hnačku, pri chrípkach alebo pri virózach. O brusniciach je tiež všeobecne známe, že pôsobia priaznivo proti rakovine a preto sú nahraditeľné. Dokážu tiež chrániť zuby pred zubným kazom a podporujú pevnosť zubnej skloviny. Extrakty z brusnicových štiav sa tiež pridávajú do rôznych kozmetických prípravkov pretože dokážu kladne pôsobiť na membránu buniek, ktorú rekonštruujú. Navyše, brusnicové krémy úžasne voňajú a preto sú súčasťou aj nejakých masiek či pílingov.

Urinal sirup

 

Brusnice na močové cesty

Brusnice môžeme považovať za akýsi ochranný štít pred baktériami či vírusmi. A keďže je ženské ústrojenstvo náchylnejšie na prechladnutie skôr ako mužské, treba si ne to dávať pozor a využívať silu brusníc. Sú akousi prevenciou voči zápalom močových ciest, močového mechúra a či dokonca ľadvín. Sú výživovým doplnkom aj pri problémoch, ktoré sa týkajú úniku moču – preto po nich siaha aj mužská časť populácie. Únik moču vie ale potrápiť aj ženy (dokonca až 40%) a preto by si na nich mali pochutnávať pravidelne a pravidelne ich do tela dostávať. Avšak, lákadlom bývajú aj sladené nápoje a džúsy obsahujúce brusnice, ktoré však obsahujú aj veľa cukru a nie sú teda najlepším riešením pre tie dámy, ktoré si dávajú pozor na líniu.

Brusnice aj v boji proti zubnému kazu

To, že brusnice pomáhajú zuby chrániť potvrdil výskum jednej newyorskej univerzity. Potvrdili, že brusnice primiešané do rôznych polév alebo želé sú účinným štítom proti vzniku zubného kazu a tiež chránia zuby pred zubným kameňom. Výskum bol aj overovaný a to tak, že zuby viacerých ľudí vystavili účinkom rôznych brusnicových štiav a potvrdilo sa tak čo bolo očakávané. Brusnice naozaj chránia zuby pred zubnými kameňmi či kazom. Upozorňujú však, že s konzumáciou brusníc to netreba však preháňať. Trh ponúka veľa možností konzumácie brusníc – ide o rôzne doplnky stravy obsahujúce brusnice či rôzne tablety alebo kapsule, brusnicové šťavy či kompóty – stačí si len vybrať!

 

E-shopy ponúkajúce URINAL SIRUP:

najlekareň
 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu

 

button_do-obchodu

Urinal sirup – zloženie

Urinal sirup je bohatý na viacero zložie, reč je o nasledovných:

 • prírodné látky
 • antioxidanty
 • febolické zlúčeniny
 • bioflavonoidy
 • celkovo bohatý zdroj na vitamíny

Urinal sirup – pre koho je určený?

Je vhodný pre užívanie aj pre mužov, aj pre ženy a pre deti od jedného roka. Tiež pre všetky vekové kategórie a ľudí, ktorí trpia únikom moču alebo častými a opakovanými zápalmi močových ciest. Užívať ho môžu tiež tehotné a dojčiace ženy. U týchto žien je však vopred nutné sa poradiť s lekárom alebo lekárnikom. Špeciálny spôsob, ktorým sa získava tento sirup je overený a preto je tento sirup naozaj účinný. Za zápaly močových ciest sú zodpovedné najmä baktérie, ktoré sú uropatogénneho pôvodu.

 

Tip na produkt: Cys Control

  • Doplnok výživy, ktorý pomáha udržiavať zdravo močové cesty
  • Používa sa pri liečbe infekcie
  • Obsahuje prírodné výťažky rastlín

 

button_chcem-vediet-viac

 

Urinal sirup – ako ho dávkovať?

Jedno balenie sirupu obsahuje 150 mililitrov a v jednej odporúčanej dávke sa nachádza 500 miligramov sušeného extraktu brusníc. Dávkovanie je rozdielne podľa veku, komu je sirup dávkovaný. Napríklad pre deti vo vekom rozhraní od jedného do troch rokov je približne 5 mililitrov. V inom vekovom rozhraní a to od troch do dvanástich rokov je to už 10 mililitrov. 15 mililitrov sa odporúča dávkovať mladistvým od 12-tich rokov a dospelým.

Dôležitým upozornením, je to, že sa pred použitím tohto prípravku, musí flaštička so sirupom dôkladne pretrepať. Jeho výhodou je to, že si ho môžete primiešať aj do čistej vody a vypiť ako nápoj. Plusom je to, že ani jeho dlhodobé užívanie organizmu nijako neškodí.

Urinal sirup

 

Urinal sirup – cena

Výhodná cena. Sirup dostupný v každej lepšej lekárni či na internetových portáloch.

Urinal sirup – recenzie & skúsenosti

90 až 100%-né recenzie spokojných zákazníkov hovoria sami za seba. Slová spokojnej zákazníčky potvrdzujú o účinnosti tohto prípravku a preto ho odporúča aj iným – najmä ženám, ktoré majú problémy a sú náchylnejšie na prechladnutie a teda zápaly močových ciest. Hovorí, že niekedy sa jej zápal močových ciest vyskytoval pravidelne a svrbenie či štípanie bolo neznesiteľné. Potom jej však jej lekár odporučil práve tento sirup. Je vhodný aj na doliečenie po antibiotikách a podobne.

 

Tip na e-shop: najlekáreň.eu

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Vyskúšali ste už niekedy sirup Urinal? O svoju skúsenosť sa s nami podeľte v komentári!

Urinal sirup – aj pre deti už od jedného roka!
4.6 (92%) 5 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+