Vyberte stranu

Trápi vás časté nutkanie močiť, bolesť a silné pálenie pri močení? Nie je vám neznáma ani bolesť obličiek? Práve výživový doplnok Urinal Akut forte vám pomôže. Ide o vysokokoncetrovaný výživový doplnok patentovaného extraktu z brusníc veľkoplodých. Obsahuje skupinu troch účinných látok. Ide o vysokokoncentrovaný extrakt z brusníc veľkoplodých, výťažok zo zlatobyle obyčajnej a vitamín D. Infekcie a zápaly močových ciest sú jedným z najčastejších problémom u väčšiny žien. Práve tento produkt pomôže pri liečbe a aj pri prevencii týchto ochorení.

Takže čo vieme o tomto produkte? Čo sa skrýva za názvami rastlín v zložení? Kto je výrobcom? Aké sú skúsenosti s týmto produktom a aká je jeho cena? Viac sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Urinal Akut FORTE cps 1x20 ks

Tip na produkt: Urinal Akut Forte

 • vyťažok z kanadských brusníc
 • pomáha vyplavovať baktérie z močových ciest
 • podporuje zdravie močových ciest

 

 

 

Aké látky nájdeme v doplnku výživy Urinal Akut forte?

 • Nájdeme v ňom zástupcu vitamínov v podobe vitamínu D. Z chemického hľadiska patrí k vitamínom rozpustným v tukoch. Prirodzený je jeho výskyt v niekoľkých potravinách. Vitamín D zohráva veľmi dôležitú úlohu v starostlivosti o zdravie svalov a aj kostí, podieľa sa na vstrebávaní vápnia a fosforu z ľudského čreva. Pretože je to vitamín, disponuje aj antioxidačnými vlastnosťami. Tie sa, okrem iného, prejavujú aj podporou liečby porúch imunitného systému, podstatnou úlohou je aj stimulácia tvorby inzulínu na pankrease. Zaujímavosťou tohto vitamínu je aj to, že tmavšia pokožka je menej účinná pri syntéze vitamínu D. Zodpovedný za to je pigment nazvaný melanín, ktorý funguje ako akási slnečná clona.

 

Urinal Akut forte

Ak sa chceme pozrieť na ostatné 2 látky, musíme si najprv priblížiť brusnice veľkoplodé a zlatobyľ obyčajnú z botanického hľadiska.

 • Brusnici veľkoplodej hovoríme aj kľukva. Veľmi je podobná známejšej brusnici obyčajnej. Vo všeobecnosti možno tieto plody označiť za ovocie bohaté na prospešné látky. Z botanického hľadiska ide o rastlinu (respektíve ker), ktorý dorastá do výšky 30 – 50 centimetrov. Jej pestovanie je rozšírené najmä v Kanade a v Severnej Amerike. Hlavný rozdiel medzi obyčajnou a veľkoplodou brusnicou spočíva vo veľkosti plodov. Tá je u veľkoplodých takmer 2 centimetre a u obyčajnej asi pol centimetra. Obsahuje mnoho prospešných látok. Konkrétne ide o látky ako antioxidanty, sacharidy, tuky, bielkoviny, mnohé minerály (draslík, železo, fosfor, sodík, vápnik, meď, selén, mangán), omega tri a šesť mastné kyseliny, vitamíny A, B, C, K, E a ďalšie. Podobnne bohatý na vitamíny je aj avokádový olej.
 • Zlatobyľ obyčajná je trochu viac neznámou rastlinou. Pre mnohých možno známa z ľudového liečiteľstva ako účinná pomoc pri zápaloch močových ciest. Poznáme ju však aj pod inými názvami – nazýva sa aj zlatá metla, celík, hadí trank, prípadne živiteľník zlatušký. Má všestranné využitie. To spočíva najmä v pomoci pro problémoch s močovými cestami a chorobách obličiek. Má aj významné močopudné a antiseptické účinky, poskytuje pomoc pri detoxikácii, je používaný aj pri niektorých ochoreniach čriev. Pri močových cestách pomôže aj Blokurima.

Eshopy ponúkajúce

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu

 

Kto je výrobcom tohto doplnku výživy?

Výrobcom je spoločnosť s názvom Walmark. Na Slovensko sa táto spoločnosť a jej produkty dostali v roku 1993, kedy bola založená divízia farmácie a tiež pobočka v našej krajine. Práve po tomto rozšírení nasledoval prienik na okolité trhy. Momentálne je to jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností s takýmto zameraním v strednej Európe. Produktom tejto spoločnosti s podobným zameraním je aj Prostenal forte.

Na zdravé močové cesty odporúčame aj: Urixin

 • komplexný výživový doplnok pre starostlivosť o močové cesty
 • obsahuje overenú kombináciu manózy, extraktu z brusníc a živých kultúr Lactobacillus acidophilus
 • kúpite na Urixin.sk

 

 

Aké sú skúsenosti s používaním Urinal Akut forte? Nájdeme o tomto produkte nejaké recenzie?

„VYskúšajte Urinal, prípadne Urinal akut forte, je to overený produkt od Walmarku, je úplne prírodný, je to čistý extrakt s brusiniek a funguje absolútne zaručene na baktérie spôsobujúce zápal močových ciest aj akútne aj preventívne. Mám vlastné a dlhodobé skúsenosti. Garantujem, že to funguje!!!
DOstanete to v každej lekárni, teraz dokonca aj ako instatný nápoj.“

„ahojte, musim sa priznat, v mladosti som hole brusko a hole krize tiez mavala, kedze som nosila kratku bundicku, aby som bola “IN”. Samozrejme ze som na to prisla, ale ked uz bolo neskoro no. Ale ak mozem poradit z vlastnej skusenosti som si kupila urinal akut forte, dalsia vec, zacala som pit vela vody, ale cistej vody a zmenila som zivotospravu. pretoze mam dojem, ze si clovek musi urobit akysi detox organizmu, takze nieco, co bude aj ako prevencia. aj biopron uzivam, ale to skor skrz zaludok. to su probiotika. a od doktorky vzdy dostala len antibiotika, co ma maximalne vytacalo, pretoze mi to vzdy zabralo len na chvilku, dalsia vec, nemohla som chodit na slnko a ked bolo leto, tak som bola doma zavreta jak blb. urinal doporucujem, myslim, ze to obsahuje brusnice, alebo taku nejaku zlozku, ktora na to pomaha.“

Vo všeobecnosti možno konštatovať drvivú väčšinu pozitívnych recenzií na tento produkt. Dôkazom toho je aj pomer pozitívnych a negatívnych recenzií na portáli Heureka.sk. Značka Walmark patrí k certifikovaným a zavedeným značkám.

urinal akut forte

 

Aká je cena Urinal Akut forte?

Ako aj pri iných doplnkoch výživy, treba povedať, že väčšie balenie sa oplatí. Ceny sa za 10 tabletové balenie pohybujú na úrovni necelých 10 eur a za balenie dvadsiatich tabliet na úrovni nad 16 eur. (Cena aktuálna ku dňu 17.7.2018).

 

Tip na kvalitný e-shop: 

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Urinal Akut forte – pomoc pri bolestiach obličiek a podpora močových ciest
4.3 (86.67%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+