Vyberte stranu

Hlavne počas jari a jesene trápi mnoho ľudí oslabená imunita. Časté nachladnutia a prípadne aj iné zdravotné komplikácie nie sú ničím príjemným. Výživový doplnok Trimyco obsahuje kombináciu extraktov z troch tradičných čínskych húb a jedným z jeho účinkov je podpora imunity. Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac.

Trimyco charakteristika

Tradičná čínska medicína je veľkým zdrojom riešení zdravotných problémov, ktoré sú osvedčené už tisícročia. Veľa z nich sa dá využiť aj v dnešnom modernom svete.

Trimyco je výživový doplnok vo forme kapsúl. Ako už bolo uvedné vyššie, obsahuje unikátnu kombináciu extraktov z troch tradičných čínskych húb. Sú to huby Reishi, Cordycepsu a hliva ustricová. Za jeho výrobou stojí česká spoločnosť ADVANCE nutraceutics, ktorá sa zaoberá výrobou prírodných výživových doplnkov na podporu zdravia. Firma dbá na využívanie kvalitných surovín a ich spracovanie, ktoré prebieha v závodoch ktoré postupujú podľa analýzy a kontroly kritických bodov výroby (HACCP).

Účinky výživového doplnku:

 • podpora imunitného sytému
 • udržanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi
 • správne fungovanie obehového systému

Hliva a reishi obsahujú možstvo betaglukánov. To sú látky, ktoré majú schopnosť aktivovať zložky imunitného systému a teda ovplyvňujú aj jeho odpoveď. Čo znamená, že dokážu pozitívne ovplyvniť obranyschopnosť organizmu. Najznámejším spomedzi betaglukánov je imunoglukán. Ten sa radí do skupiny aktívnych polysacharidov. Má schopnosť priamo stimulovať bunky imunitného systému. Imunoglukán sa získava práve z hlivy ustricovej.

 

TIP: Kvalitný prípravok na zlepšenie imunity

Trimyco

 • podporuje imunitu
 • pomáha znížiť hladinu cholerterolu v krvi
 • vysokokoncetrované extrakty
 • certifikované suroviny
 • výroba podľa HACCP 
Trimyco  

Trimyco zloženie

Výrobok obsahuje kombináciu vysoko koncentrovaných extraktov z húb Reishi, Cordycepsu a hlivy ustricovej.

 • Reishi extrakt (Ganoderma lucidum, betaglukány 30%) 150 mg – huba reishi má poloblúkový tvar a býva prirastená k hostiteľovi, ktorým môže byť strom alebo odumretý peň. Je to veľmi uctievaná huba vo východne Ázii, ale vo voľnej prírode sa vyskytuje aj v Európe. Patrí medzi nejedlé huby, no vyrába sa z nej extrakt, ktorý je využiteľný na rôzne účely. Má zaujúmavé liečivé a podporné účinky. Podporuje imunitu a obranyschopnosť organizmu, pomáha regulovať hladinu cholesterolu v krvi, vplýva na obehový systém, dokonca pomáha ako podpora pri liečbe rakoviny a tiež dobre pôsobí v rámci prírodnej detoxikácie organizmu.
 • Cordyceps extrakt (Cordyceps sinensis, extrakt 4:1) 150 mg – v tradičnej čínskej medicíne je táto huba známa už niekoľko tisícročí. Jej prirodzené prostredie je Čína, Nepál a Tibet, kde rastie v nadmorských výškach 3 000 a viac metrov nad morom. Zaujímavá je v tým, že keď sa vonku ochladí, napáda larvy motýľa z rodu Titharodes a cudzopasí na nich. Hostiteľa po čase zabíja a mumifikuje. Z jeho tela potom čerpá živiny. Cordyceps podporuje imunitu, má detoxikačné a antioxidačné účinky, dodáva energiu, u mužov priaznivo pôsobí na potenciu, pomáha udžiavať správny metabolizmus cukrov v tele.
 • Hliva ustricovitá extrakt (Pleurotus ostreatus, betaglukány 30%) 150 mg – je drevokazá huba s typicky silnou hubovou vôňou. Obsahuje veľké množstvo vlákniny, látky znižujúce tvorbu cholesterolu, množstvo vitamínov, minerálov a stopových prvkov a niektoré mastné kyseliny. Zdraviu prospešný je hlavne jej protirakovinový a imunomodulačný účinok.
 • prídavné látky: želatína a inulín

Výrobok neobsahuje lepok.

trimyco

Trimyco skúsenosti

Vďaka svojmu zloženiu je Trimyco účinným výživovým doplnkom. Skúsenosti užívateľov hovoria o zlepšení imunity a znížení cholestrerolu v krvi. Celkovo sa cítia lepšie a sú vitálnejší. Produkt je kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni a podlieha prísnej kontrole už od výberu surovín cez výrobný proces až po moment, kým sa dostatné ku koncovému zákazníkovi. To je pravdepodne tiež jedným z dôvodov, prečo sa teší z pozitívnych hodnotení.

TIP: Kvalitný prípravok na zlepšenie imunity

Trimyco

 • podporuje imunitu
 • pomáha znížiť hladinu cholerterolu v krvi
 • vysokokoncetrované extrakty
 • certifikované suroviny
 • výroba podľa HACCP 
Trimyco  

Trimyco dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 1 až 2 kapsule denne, ktoré je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Výživový doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nemali by ho užívať ani ľudia, kotrý majú zvýšenu precitlivenosť na niektorú zo zložiek výrobku.

Vedľajšie účinky zistené neboli.

trimyco

Trimyco cena

Výživový doplnok Trimyco sa predáva v baleniach, ktoré obsahujú 60 kapsúl. Jedno balenie teda vydrží, v prípade dodržania odporúčaného dávkovania, po dobu dvoch mesiacov. Cena jedného balenia je na oficiálnej stránke 11,99 € (k 9. júnu 2018) bez dopravy. Doprava činí 1,99 € (k 9. júnu 2018), ale v prípade objednávky, ktorá obsahuje aspoň dva balenia je už doprava grátis. Samozrejmosťou je, že kúpa viacerých balení je pre zákazníka finančne výhodnejšia.

 

TIP: Kde kúpiť Trimyco najvýhodnejšie

Kúpiť výživový doplnok Trimyco si môžete najvýhodnejšie v oficiálnom e-shope produktu.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Trimyco hodnotenie

Výrobky spoločnosti ADVANCE nutraceutics sú vyrábané s dôrazom na kvalitu. Inak tomu nie je ani v tomto prípade. Kombinácia troch vysoko koncentrovaných extraktov má zaujímavé účinky na zlepšenie imunity. Ak Vás trápia zdravotné komplikácie spojené s nízkou obranyschopnosťou organizmu odporúčame vyskúšať tento produkt.

Zaujal Vás článok? Prečítajte si aj naše ďlašie recenzie výživových doplnkov!

Trimyco: Kombinácia troch tradičných čínskych húb
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+