Vyberte stranu

Často nečakané, impulzívne a nepríjemné. Takto poznáme bolestivé stiahnutia svalu, ktoré nazývame aj kŕčmi. So sprievodným javom v podobe prudkej bolesti môžu trvať aj viac ako 15 minút. Obyčajne si kŕč nevyberá, ktorý sval zasiahne. Rovnako tak si nevyberá čas úderu. Vznikajú z rôznych príčin. Práve pri kŕčoch a ich predchádzaní pomáhajú rôzne doplnky výživy. Jedným z nich je aj Stop kŕčom. Práve tento doplnok výživy napomáha s obnovovaním správnej činnosti svalov a poskytuje cenné látky.

Aké je zloženie tohto produktu? Ako sa prejavujú jednotlivé zložky produktu na celkových účinkov? Aké je dávkovanie a skladovanie? Odpovede na tieto, a mnoho iných užitočných informácií nájdete v tomto texte.

 

Tip na produkt: STOP KŔČOM

 • obsahuje kombináciu horčíka a draslíka
 • zabezpečuje správnu činnosť svalov
 • užíva sa 1-2 tablety denne

 

Aké všetky látky nájdeme vo výrobku Stop kŕčom?

Základnými štyrmi látkami sú horčík, draslík, vitamín E a vitamín B6.

 • Horčík označujeme ako najdôležitejší vnútrobunkový minerál. Jeho prítomnosť je nenahraditeľná pri množstve telesných procesoch a funkciách. Dôležitosť spočíva najmä v sprostredkovaní transportu pre nervové impulzy a transportu cukru do buniek kdekoľvek v tele. Rovnako je prítomný pri premene už spomínaného cukru na energiu, prítomný je aj pri spolupráci s inzulínom, poskytuje aj ochranu zubnej sklovine voči vonkajším vplyvom – najmä zubným kazom -, ale upravuje aj zapamätávacie procesy. Dobrým zdrojom horčíka je aj Magne B6.
 • Rovnako ako aj horčík, draslík zaraďujeme k minerálom. Je neuveriteľne dôležitý pre ľudské telo. Jeho dôležitosť dokumentuje najmä prítomnosť pri enzýmových reakciách a syntéze svalových bielkovín. Podobnosť s horčíkom spočíva v rovnakej úlohe transportu nervových vzruchov. Účinky však má aj pri stimulácii inzulínu, trávení sacharidov, rovnako dôležitý je aj pro zachovávaní úrovne kyslosti (ph) ľudského tela. Na bunkovej úrovni funguje ako vyrovnávací faktor osmotického tlaku vnútrobunkovej tekutiny.
 • Vitamín E je najdôležitejší antioxidant v ľudskom tele. Synonymom vitamínu je „tokoferol“. Vďaka vitamínu C sa regeneruje aj vitamín E. Zachytáva voľné radikály, poskytuje prirodzené koagulanty, pozitívne vplýva na obranyschopnosť ľudského organizmu, podieľa sa na stimulácii normálneho vývoja, jeho prítomnosť je nevyhnutná pri spracovávaní polynenasýtených mastných kyselín a umožňuje telu patrične reagovať na stres. Obsah vitamínu E nájdeme aj v šípkovom čaji.
 • Vitamín B6 a jeho úlohy sú tiež rozsiahle. Z biochemického hľadiska jeho dôležitosť spočíva v úlohe koenzýmu pre viac ako 100 enzýmov v metabolizácii aminokyselín a tukov. Ďalšou úlohou je modulácia hormónov a hemoglobínu. Medzi ďalšie úlohy patrí najmú kontrola tvorby a podpora činnosti niacínu v rámci ľudského tela, poskytuje pomoc pri prevencii infekcií a reguluje aj vylučovanie vody z ľudského tela.

Stop kŕčom

 

Aké sú účinky produktu Stop kŕčom vcelku?

 • V prvom rade zabezpečenie prenosu nervových impulzov v rámci nervovej sústavy a svalov.
 • Napomáha uvoľňovaniu kŕčov.
 • Napomáha pri ochrane buniek pred oxidáciou spôsobenou stresom.
 • Vitamíny zabezpečujú riadne fungovanie imunitného systému. (Imunite pomôže aj Kurkumin complex)
 • Horčík v spolupráci s vitamínom B6 prispievajú k správnej látkovej výmene.

E-shopy, ponúkajúce STOP KRČOM

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

Ako má vyzerať správne použitie? Ako má vyzerať dávkovanie a skladovanie?

Prípravok sa užíva v dávke jednej až dvoch tabliet na dennej báze. Tabletky užívame v celku a zapíjame dostatočným množstvom tekutiny.

Tento produkt nie je určený pre deti. Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Jej nadmerné užívanie môže mať laxatívny účinok. Skladujeme mimo dosahu detí.

Prečo vznikajú svalové kŕče?

Príčin ich vzniku je mnoho. Patrí k nim najmä dlhé a ťažké cvičenie, dehydratácia, nerovnováha iónov, preťaženie svalu, vyčerpanie v dôsledku úpalu, rôzne ochorenia ciev, kompresia nervov alebo iné neurologické ochorenia, tehotenstvo a aj užívanie niektorých liekov.

STOP KŔČOM RAPID prášok vo vrecúškach 1x20 ks

Tip na produkt: STOP KŔČOM RAPID prášok

 • vyživový doplnok, ktorý obsahuje draslík, horčík, B6
 • zabezpečuje správnu činnosť svalov
 • udržuje normálny krvný tlak

 

Aké sú skúsenosti s týmto produktom? Čo naň vravia užívateľské recenzie?

„Mávam kŕče v poslednom čase skoro každú noc aj niekoľkokrát, je to fakt neznesiteľná bolesť. Naozaj nepomáha ani Stop kŕčom, možno by pomohli cviky s protiťahom, ale kĺby mi nedovolia sa dotknúť prstov na nohách, niekedy to aj tak rozcvičím, ale chytajú ma kadekde - pod kolenným zhybom, v lýtkach, stehnách. Ešte skúsim so soľou, alebo to, čo odporúča Ladislav. Ďakujem aj ostatným za dobré rady.“

Tento výživový doplnok s názvom Stop kŕčom je bohatý na minerály a vitamíny. Napomáhajú udržiavaniu svalov v správnej kondícii. Tento prípravok je aj nápomocný pri zbavovaní únavy a vyčerpania spôsobeného nedostatkom horčíka v organizme. Skupina štyroch účinných látok je ideálnym pomocníkom pri svalových kŕčoch.

„takove cukani v nohach mela moje sestra,myslela taky ze je to kuli parazitum,ale zacala brat pripravek ,,stop krcom,, ktery obsakuje horcik a draslik a vapnik a preslo ji to.Mozna ze v nekterych pripadech nas paraziti obiraji i o tyto latky a muze se to projevovat skubanim.Ja jsem primo skubani nemela,ale divny simravy pocit,jako by se mi neco rozlezalo pod kuzi.To bylo asi 10 dnu po tom,co jsem si dala poprve Praziq a kuli hrozne reakci jsem s tim hned prestala.Myslim,ze ten pocit pod kuzi byt z toho,jak se potvory zacaly domnožovat. beru ted mensi davky praziq a je klid.“

Stop kŕčom

 

Aká je cena tohto produktu?

Balenie 50 tabliet vás vyjde na niečo málo cez 5 eur (cena je aktuálna k 25. 9 2018). Treba však sledovať akcie na viacerých obchodných portáloch.

 

Tip na e-shop

Stop kŕčom – úspešný a cenovo výhodný bojovník proti kŕčom
4.7 (93.33%) 6 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+