Vyberte stranu

Funguje prípravok Revitoxin? Mnohí si kladú túto otázku. Revitoxin totiž sľubuje zbaviť parazitov a všetkých zdravotných problémov s nimi súvisiacich. Podvodné prípravky proti parazitom sa objavujú pomerne často, tento konkrétny, žiaľ, možno zaradiť medzi ne.

Tablety Revitoxin majú byť účinné voči širokému spektru parazitov. Výrobca na stránkach, ktoré už medzičasom prestali fungovať, sľuboval, že prípravok zbaví užívateľov parazitov už po jedinej kúre. Malo ísť o spoľahlivý „liek“ proti parazitom. Revitoxin mal zlepšiť zdravotný stav a chrániť orgány pred napadnutím parazitmi a napomáhať biologickému rozkladu v čreve a zneškodniť vajíčka parazitov. Nezdá sa vám to podozrivé?

Na rôznych stránkach, kde bol Revitoxin v ponuke, sa uvádzali ako príznaky parazitov zápach z úst, vyrážky, chronická únava, zápcha a hnačka či časté prechladnutie. Pokiaľ človek týmito príznakmi trpí, ide s najväčšou pravdepodobnosťou, aspoň podľa predajcu, o parazity, ktorých sa dá jednoducho zbaviť. Samozrejme, že len s jeho prípravkom. Pri prípravku nebolo uvedené ani to, či ide o tablety alebo kapsuly, ani jeho zloženie.

 

Revitoxin recenzie

Ak by vás zaujímalo, čo hovoria „odborníci“ na Revitoxin, skúsenosti s ním prezentoval MuDr. Ján Kolesár. Údajný vedúci Národného ústavu parazitárnych chorôb mal publikovať viac ako 60 výskumných prác a mal mať 21 rokov skúsenosti. Parazitologický ústav SAV v Košiciach však nikdy takéhoto človeka nezamestnával a uviedol, že Národný ústav parazitárnych chorôb na Slovensku neexistuje.

Recenzie, ktoré by ste k prípravku našli, tak neberte vážne. Keď už samotný človek, ktorý Revitoxin propaguje, neexistuje, čo potom tí, ktorí ho v recenziách odporúčajú?

parazity revitoxin

Revitoxin cena

Neradíme vám prípravok, ak by ste náhodou naň niekde natrafili, ani skúšať. Tento „zázračný liek“, podobne ako napríklad Detoxen Forte, vám úľavu neprinesie a ešte z vašej peňaženky vytiahne desiatky eur. Za 49 eur, ide o akciovú cenu, by ste dostali neznámy počet kapsúl/tabliet/náplastí či ktovie čoho.

Postup pri Revitoxine je rovnaký ako pri ostatných podvodných weboch a prípravkoch. Predajca ho ponúka ako neuveriteľný objav s rovnako neuveriteľnými schopnosťami. Prípravok odporúča človek, ktorý neexistuje, a fotky ľudí na stránke sú z nejakej fotobanky. Prípravok je vždy v ponuke za akciovú cenu, platí však len pár hodín/dní. Nedozviete sa však zloženie výrobku, v niektorých prípadoch ani to, o akú formu ide. Na stránke nie sú podmienky predaja, spôsobe dodania a platby. Možnosť vrátenia peňazí, pokiaľ nebude prípravok fungovať je tiež častou stratégiou.

Tip na produkt:  Wurm-Ex

 • Prípravok účinný proti externým agentom ľudského organizmu.
 • Vhodný pre deti od troch rokov.
 • Voľne dostupný doplnok stravy.

 

Príznaky parazitov

Črevné parazity sú v črevách žijúce mikroorganizmy. Niektoré môžu spôsobovať ťažkosti, zatiaľ čo iné v tele síce prežívajú, ale človek o nich ani nemusí vedieť. Parazity spôsobujú mnohé chorobné stavy, ktoré môžu v prípade neliečenia sa prerásť do stavov trvalých. K najčastejším príznakom patria hnačka, bolesti kĺbov, nervové ochorenia, problémy s imunitou či chronická únava. Strata chuti do jedla, kašeľ, horúčka, zvracanie, kŕče a plynatosť sú tiež znaky, že vo vašom tele sa môžu nachádzať parazity. Tieto príznaky môžu trvať aj niekoľko týždňov a pravidelne sa vracať.

Kto je ohrozený?

Hoci sú parazity takmer všade, niektoré skupiny ľudí sú ohrozenejšie ako iné. Pokiaľ máte doma domáce zviera, psa či mačku, mali by ste si spomínané príznaky viac všímať. Aj keď svojho domáceho miláčika odčervujete, nemusí to byť vždy stopercentne úspešné. Parazity potom môžu prejsť aj na vás. Rovnako môžu mať problém aj vaši hostia.

parazity revitoxin

V ohrození ste aj vtedy, pokiaľ konzumujete nedostatočne umytú zeleninu, prípadne ju aj pestujete. Hrabanie sa v hline nemusí byť pre vaše zdravie vždy prospešné. K rizikovej skupine patria aj ľudia, ktorí radi cestujú a navštevujú krajiny, kde hygiena nie je veľmi dodržiavaná. Ani pobyty v hoteloch či iných ubytovacích zariadeniach nie sú najvhodnejšie pre zdravie.

 

Tipy na kvalitné produkty: Wurm-Ex

Názov

Popis produktu Kde kúpiť? Cena

Wurm-Ex 20 tbl

Wurm-Ex 20 tbl

 • Produkt podporúci telo v prirodzenej obrane pred vnútornými parazitmi.
 • obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy  a piepra, jód a selén.

 

 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu

 

button_do-obchodu

Wurm-Ex cps

Wurm-Ex cps

 • Výživový doplnok obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy (kurkumín) a piepra (piperín), jód a selén.

LekarenTriVeze.sk

 • e-shop odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • možnosť osobného odberu
 • dodanie do dvoch dní

 

button_do-obchodu

Wurm-Ex 20 tabliet

 Wurm-Ex 20 tabliet

 

 

 • podporuje telo v prirodzenej obrane pred vnútornými parazitmi
 • prispieva k normálnej funkcii črevného traktu

 

 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

button_do-obchodu

Vyskúšajte Wurm-Ex

Voľne dostupný a vysoko účinný doplnok stravy Wurm-Ex je určený na boj proti externým agentom ľudského organizmu. Obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy a čierneho korenia, jód a selén.

Vo vlašských orechoch sa nachádza kyselina linolová, omega-3 mastné kyseliny, dobré tuky, sacharidy a proteíny. Orechy sú známe viacerými priaznivými účinkami na telo. Okrem iného znižujú riziko infarktu myokardu a mozgovej mŕtvice, keďže podporujú činnosť mozgu. Účinné sú proti vysokému cholesterolu, znižujú zrážanlivosť krvi a jej hustotu, pomáhajú udržiavať pružnosť ciev a zabraňujú vzniku aterosklerózy.

Podpora obranyschopnosti, ochrana buniek pred voľnými radikálmi, podpora trávenia a obnova črevnej mikroflóry sú ďalšie priaznivé efekty orechov na telo. Extrakt z listových púčikov orecha vlašského priaznivo vplýva na normálnu funkciu črevného traktu a prirodzenú ochranu tela pred externými agentmi.

Kurkumín a selén sú antioxidanty. Jód priaznivo vplýva na pokožku, mozog, fungovanie štítnej žľazy, ale aj na vaječníky a prostatu. Čierne korenie stimuluje krvný obeh, je močopudné a podporuje srdcovú činnosť.

Tip redakcie: DetoxActive

 • Výživový doplnok na prírodnú detoxikáciu.
 • Obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú detoxikáciu a očistu organizmu.

Nezabúdajte na prevenciu

Keďže sú parazity skutočne všade, nemali by ste raz za čas zabúdať na preventívnu protiparazitálnu kúru. Potravinový doplnok stravy Wurm-Ex je vhodný, pokiaľ chcete podporiť normálnu funkciu črevného traktu a obrániť svoje telo pred externými agentmi. Je vhodný aj pre tých, ktorí chcú začať s celkovou detoxikáciou organizmu. Keďže nie sú známe žiadne vedľajšie účinky prípravku, môžete Wurm-Ex užívať aj ako prevenciu.

Nakupujte v overenom e-shope: Wurm-Ex má v ponuke

Internetový obchod prezdravie.sk je spoľahlivý. Spokojnosť s ním prejavilo až 96 % zákazníkov heureky. Obchod odporúčajú kvôli jeho skvelej ponuke i rýchlemu dodaniu tovaru.

button_chcem-vediet-viac

Boli ste spokojní s týmto článkom?

Revitoxin vás parazitov v tele ani náhodou nezbaví
4.5 (90%) 8 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+