Vyberte stranu

Prípravok Pycnogenoll Strong má množstvo priaznivých účinkov na celé telo a organizmus človeka. Podporuje zdravie celého organizmu a má aj rôzne preventívne účinky.

 

Čo je vlastne Pycnogenol Strong?

Pycnogenol Strong sú tablety, ktoré sú získavané z výťažkov z kôry pobrežnej borovice. Slúži ako prevencia voči viacerým ochoreniam. Táto látka (získavaná z tejto borovice) sa nazýva Pycnogenol a získava sa z kôry borovice, ktorá rastie v lesoch južného Francúzska.

 

Borovica pobrežná

Borovica pobrežná (lat. Pinus contorta) má malú pokrútenú stočenú korunu. Preto ju občas môžete nájsť aj pod názvom Borovica pokrútená. V zime sa už tradične sfarbuje zo zlata. Považuje sa preto aj za dekoratívnu rastlinu a môžete si ju vypestovať aj doma – len treba vedieť, ako na to. Zaujímavé je na nej to, že šišky možno na tomto druhu borovice už pomerne v jej dosť mladom veku.

 

zdravé srdce

 

Na čo všetko pôsobí Pycnogenol Strong?

Prvá vec, ktorá poteší predovšetkým ženskú časť populácie je to, že spomaľuje starnutie a navyše pokožku omladzuje. Ako ďalšie by sme chceli uviesť, že udržuje zdravé srdce a chráni telo pre viacerými srdcovo-cievnymi ochoreniami. Ako to? Zlepšuje prietok krvi v cievach, pretože pomáha zlepšovať ich pružnosť a priechodnosť – zlepšuje cirkuláciu krvi. Okrem toho, neutralizuje voľné radikály.

TIP redakcie: Bio Pycnogenol

Bio Pycnogenol

 • obnovuje vitaín C
 • bezpečný pre užívanie
 • jednoduché dávkovanie 
 bio pycnogenol  

 

Ako ďalšie pozitíva tohto výživového doplnku vidíme napríklad to, že pôsobí proti pozitívne na tvorbu kolagénu a elastínu a tým zlepšuje pružnosť pokožky, rovnako ako aj ciev.

Okrem toho, bojuje proti cukrovke, neplodnosti a rôznych očných poruchách. Proti akým? Pynogenol Strong účinne bojuje proti šedému zákalu, s ktorým sa v posledných rokoch stretáva čoraz viac ľudí. Ďalšie čo by sme chceli vyzdvihnúť je to, že bojuje a je aj preventívnym prostriedkom pred tvorbou nádorov a tým pádom účinne pôsobí pred vznikom rakoviny.

E-shopy ponúkajúce Pycnogenol strong

bohatstvo prirody
 • priemerná doba dodania je 4 dni
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov
button_do-obchodu
Prezdravie.sk
 • odporúča 96%zíkazníkov 
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov a celkovou komunikáciou
button_do-obchodu

 

Aké sú ďalšie pozitívne vplyvy Pycnogenolu Strong?

Tým, že dbá o pružnosť ciev a o to, aby bola cirkulácia krvi v cievach v norme, prispieva k normálnemu krvnému tlaku, takže žiadny vysoký (hypertenzia) ani nízky (hypotenzia) krvný tlak nehrozí. Svojím spôsobom teda priaznivo vplýva aj v boji proti kŕčovým žilám a tvorbe rôznych vredov a iných podobných ťažkostí.

 

srdce zdravie

 

 

Pri vyššie spomínanom starnutí, by sme chceli ešte doplniť, že užívaním (a to najmä dlhodobejším) Pycnogenolu Strong sa vyhladzujú jemné vrásky a slúži aj ako prevencia pred vznikom vrások a má za úlohu chrániť pleť a pokožku. Dokáže pleti dodať jemnosť a pružnosť. Ba čo viac – posilňuje vlasy, nechty a nechtové lôžko.

Na posilnenie zdravého srdca odporúčame aj: Tenzin tenzin

 • obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok na podporu udržania zdravého srdca a normálneho krvného tlaku
 • aktívne látky nachádzajúce sa v doplnku sú prírodného pôvodu
 •  vhodný na dlhodobé užívanie

 

Okrem tohoto všetkého možno Pycnogenol využiť aj v boji s ekzémami a liečiť niektoré typy alergií. Môžeme o ňom teda hovoriť ako o prírodnom antihistaminiku. Za jedno z jeho množstva kladov, môžeme považovať aj to, že podporuje obranyschopnosť človeka a jeho imunitu. Jeho užívaním predídete nachladeniam či chrípkam. Je vhodný aj pre diabetikov, pretože reguluje množstvo cukru v krvi. Pomáha aj deťom s ADHD (porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou) pretože znižuje ich aktivitu  a tak ich privádza do “normálneho” stavu.

Zloženie Pycnogenol Strong

Okrem spomínanej kôry z prímorskej borovice obsahuje aj:

 • oxid kremičitý
 • stearan horečnatý
 • mikrokryštalická celulóza
 • kukuričný škrob (162, 3 mg)

Pycnogenol Strong je silným antioxidantov. Možno ste sa stretli už aj s názvom Pycnogenol. Toto balenie je však ešte o čosi viac účinnejšie!

Pycnogenol Strong – dávkovanie a iné upozornenia

Jedno balenie Pycnogenolu Strong obsahuje 60 tabliet. Denná odporúčaná dávka je 1 až 2 tablety – užiť počas jedla a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Výrobcovia hovoria, že tento výrobok sa dá užívať aj dlhodobejšie a pre ukážkové účinky je nutné užívať doplnok 2 – 3 mesiace.

Čo sa týka skladovania týchto tabliet, skladované by mali byť do približne 25. stupňov. Ďalej tiež dvíhajú varovný prst, pretože výrobok nie je určený deťom do troch rokov! Ako aj u iných liekov a iných výživových doplnkov – nemá sa brať ako úplná náhrada pestrej a rozmanitej stravy.

 

srdce

 

 

Pycnogenol Strong – jeho cena

Na prvý pohľad sa Vám cena výrobku bude vzdať vyššia, no keď si uvedomíte koľko pozitív v sebe ukrýva toto prírodné bohatstvo, bude to akurát.

Na posilnenie zdravého srdca odporúčame aj: Tenzin tenzin

 • obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok na podporu udržania zdravého srdca a normálneho krvného tlaku
 • aktívne látky nachádzajúce sa v doplnku sú prírodného pôvodu
 •  vhodný na dlhodobé užívanie

 

Pycnogenol Strong – recenzie

Ak by ste si pred kúpou tohto výživového doplnku chceli pozrieť nejaké tie recenzie na internete, je ich veľmi jednoduché nájsť. Napríklad aj na webovom portáli Heureka.sk alebo Heureka.cz. Overení zákazníci hodnotili tento prípravok 90-100%, z čoho vyplýva, že hoci je tento prípravok drahší, jeho účinky a kladné vplyvy na organizmus na seba nenechajú dlho čakať.

 

Pycnogenol Strong – skúsenosti

Čo sa týka skúsenosti ľudí s týmto prípravkom – sú naňho pozitívne ohlasy. Jeden zákazník hovorí, že produkt mu bol odporúčaný špecialistom, pretože mal problémy so srdcom a tým úzko spojeným krvným tlakom. Hovorí, že srdcový tep mal príliš vysoký – raz mal dokonca 110 úderov za minútu a to v pokoji. Celkovo s tepom mal problém už dlhšie, no nejako to neriešil. Až keď sa ku vysokému srdcovému tepu pridali ďalšie problémy (kolísavý krvný tlak) začal to riešiť, pretože mu bývalo často zle.

E-shopy ponúkajúce Pycnogenol strong

bohatstvo prirody
 • priemerná doba dodania je 4 dni
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov
button_do-obchodu
Prezdravie.sk
 • odporúča 96%zíkazníkov 
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov a celkovou komunikáciou
button_do-obchodu

Spomína, že sa mu striedal nízky tlak s vysokým, a prekážalo mu to, pretože nemohol v práci fungovať naplno. Navštívil zopár lekárov, no hovorí, že mu veľmi nepomohli. Potom sa však obrátil na jedného špecialistu, ktorý mu doporučil práve tento výživový doplnok. Nevedel si vynachváliť jeho účinky a preto ho odporúča aj iným ľuďom!

Tip na kvalitný e-shop:Pycnogenol Strong

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode Prezdravie.sk

Prezdravie.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Vyskúšali ste už niekedy v minulosti výživový doplnok stravy Pycnogenol Strong? Ak áno, budeme radi, ak nám Vašu skúsenosť zanecháte v komentári! 

 

Pycnogenol Strong pre zdravé srdce
4.6 (91.43%) 7 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+