Vyberte stranu

Pod pojmom imunita si obvykle predstavíme akýsi štít. Tento nám poskytuje ochranu pred vonkajšími a aj vnútornými nepriaznivými vplyvmi. V širšom slova zmysle považujeme imunitný systém za komplex mechanizmov a reakcií. Tieto mechanizmy a reakcie poskytujú ľudskému organizmu ochranu proti zápalom a chorobám. Práve Prevantan Clasic vám poskytne komplexnú pomoc. Obsahuje originálnu aktívnu látku s názvom ProteQuine skombinovanú s vitamínom C.

Čo znamenajú jednotlivé látky v zložení a aké sú ich účinky?  Čo všetko vieme o výrobcovi? Aké sú recenzie na tento produkt? Viac sa o produkte s názvom Preventan Clasic dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Tip na produkt: Preventan Clasic + vitamín C

 • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • znižuje mieru vyčerpania a únavy
 • užíva sa 1x denne

button_chcem-vediet-viac

 

Aké je zloženie doplnku výživy Preventan Clasic? Čo sa skrýva pod jednotlivými časťami zlúčeniny?

Na prvom mieste je účinná látka s názvom ProteQuine. Pod týmto názvom sa skrýva prírodná zmes mikronutrientov.

Práve pri užívaní prípravku Prevantan Clasic bolo zistené pozitívne ovplyvňovanie fyzických a duševných stavov spôsobených únavou. Takto pôsobí najmä pri starších užívateľov. Pri tých mladších sa osvedčil najmä ako prostriedok podpory pri liečbe alergií. Viacero klinických štúdií preukázalo aj účinky v podobe posilnenia bunkovej a sliznicovej imunity. Práve sliznicová imunita je dôležitou súčasťou imunitného systému ako celku. Konkrétnym prejavom činnosti týchto látok je zaistenie ochrany pre organizmy žijúce na slizniciach.

Súčasťou tohto produktu je aj veľmi známy vitamín C.

Tento vitamín je chronicky známy ako veľmi dôležitý antioxidant. Jeho primárna úloha spočíva v poskytovaní ochrany pri viaceré telesné tkanivá a aj pre ostatné vitamíny. Medzi ďalšie nemenej dôležité poslania tohto vitamínu patrí aj regulácia normálneho rastu tela, pomáha pri hojení rán a reakcií na stres a stimuláciu tvorby bielych krviniek. Synonymom tohto vitamínu znie kyselina askorbová. Okrem spomínaných účinkov sú známe aj iné. Medzi tie patrí aj regulácia metabolických procesov aminokyselín, zdržiavanie pevnosti a stability stien ciev, svoje uplatnenie nachádza pri vývoji zubov a kostí. Za povšimnutie stojí aj jeho úloha v zachytávaní a likvidácii voľných radikálov.

Bohatým na vitamín C je aj šípkový čaj a olej zo šípok.

 

Preventan Clasic

Ako sa prejavuje oslabená imunita?

Prejavom takéhoto stavuje je únava, pocit malátnosti, náchylnosť k chorobám spôsobených vírusmi a baktériami. Dochádza k narušeniu vonkajšieho štítu ľudského organizmu. To otvára cestu najmä infekciu vírusmi. Prvé infekčné ochorenie otvorí cestu a ďalšie ochorenie následuje. Takto dochádza k superinfekcii.

E-shopy ponúkajúce:

Preventan Clasic s novou príchuťou + vit. C

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu

Preventan Clasic grep

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu

Preventan Clasic + vitamín C

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

 

Ako možno posilniť imunitu bez siahnutia po liekoch?

V týchto prípadoch platí zásada, že čím je spôsob pomoci jednoduchší, tým je efektívnejší. Grécka kalokagatia tvrdí – v zdravom tele, zdravý duch. Preto je optimálne mať svoje stravovanie pod kontrolou. Sme to, čo jeme. Preto je potrebné do svojho jedálnička zaradiť patričné množstvo ovocia a zeleniny v surovom stave. Problémy s črevami tiež môžu napáchať problémy na celkovej imunite. Väčšina obranyschopnosti organizmu sídli práve v tomto orgáne. Dôležitá je preto starostlivosť o črevnú mikroflóru. K spomínanej úprave jedálnička je nutné prirátať aj zdravý životný štýl. Tentokrát je nutné zabezpečiť telu pravidelný pohyb a otužovanie organizmu. Nezanedbateľnou súčasťou skvelej životosprávy je aj potláčanie stresu. Práve stresom vzniká oxidačné poškodenie. Prírodným spôsobom posilnenia imunity môže byť aj kustovnica čínska.

Tip na produkt: Rodinný balíček Preventan Classic + Preventan Junior

Rodinný balíček Preventan Classic 30tbl + Preventan Junior 30tbl

 • určený na dlhodobé užívanie
 • cmúľacie tablety
 • užíva sa 1 tableta 1x denne

button_chcem-vediet-viac

 

Aké sú recenzie na tento produkt? Aké sú skúsenosti s jeho používaním?

Treba povedať, že používanie tohto produktu je rozšírené viac v Česku ako u nás. Preto pri hľdaní recenzií sa viac oplatí pozerať na české fóra a stránky obchodov. Prínosných recenzií je tiež relatívny nedostatok. Rozhodol som sa ich zopár vybrať.

„Měli jsme dobré zkušenosti s podobným produktem Preventan Akut (stejný výrobce). Pro posílení imunity nebo zahnání počátků nemoci velmi dobré. Zajímavé je prakticky stejné složení přípravků Akut a Classic. Akut se bere v akutnějších případech 2x denně, Classic preventivně 1x denně. Classic je ale na trhu i ve velkém balení 90 ks, jedna tabletka tak vyjde výhodněji. Beru na dovolenou, před důležitými událostmi, v náročném období, při náznacích nemoci. Při nemoci je průběh rychlejší. Takže doporučuji všem :-)“

„Jednoduchý a účinný medikament, který posiluje imunitu… Pokud, tak jako já, míváte problémy s častým nachlazením, bolstí v krku, tak stačí jedna pastylka po ránu, vždy od začátku října do konce března (celkem tedy kůra za cca 500kč) a nachlazení a podobné vylomeniny se vám vyhnou. Navíc se člověk cítí i méně unaven, prostě je to dle mého velmi dobrá investice.“

„Preventan užíváme s manželem už třetí sezónu. Začínáme už v září a pokračujeme tak do února. Nemáme problémy s nastydnutím, nosohltanem ani s angínou. V televizi na podzim vždy běží reklama s medvědem na Preventan a je stoprocentně pravdivá. DOPORUČUJEME – VYZKOUŠENO!!!!“

 

Aká je cena Preventanu Clasic?

Balenie tridsiatich tabliet vás vyjde na niečo málo cez 6 eur (cena uvádzaná k dátumu 21.10. 2018). Tento výrobok obsahuje originálnu aktívnu látku s prídavkom v podobe vitamínu C.

 

Tip na kvalitný e-shop: 

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Preventan Clasic – pomôže s imunitou, takáto je jeho cena.
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+