Vyberte stranu

Internetom sa šíria odporúčania na účinný „liek“ proti parazitom. Pravidelne sa objavujú rôzne prípravky, ktoré vám zaručene pomôžu. Parasinea medzi ne, žiaľ, nepatrí.

Prípravok mal byť skvelým bojovníkom proti parazitom, odporúčal ho špecialista na parazitické infekcie Miroslav Podmanický. O skutočný liek však nejde. Na jeho propagáciu sa používali neexistujúce lekárske blogy, falošní doktori i stránky. Doktor Podmanický však bol iba vymyslenou postavou, jeho fotka pochádzala z fotobanky. Neexistuje, rovnako ako inštitút, v ktorom mal pracovať. Koho zaujímal Parasinea, recenzia ho určite presvedčila, že sa prípravok oplatí kúpiť. Prípravok má dokonca aj svoju vlastnú facebookovú stránku. V rôznych jazykoch tam môžete nájsť informácie o tom, aký je účinný. Skutočnosť je však úplne iná.

Ak však chcete bojovať proti parazitom v tráviacom trakte, môžete vyskúšať Doplnok stravy Wurm-Ex.

O čo ide?

Wurm-Ex je výživový doplnok, ktorý obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy a čierneho korenia, jód a selén. Prípravok pomáha zvýšiť obranyschopnosť proti vonkajším parazitom.

Vlašské orechy

U nás najbežnejšie orechy podporujú obranyschopnosť a chránia bunky pred voľnými radikálmi. Fungujú ako prevencia proti cukrovke, kardiovaskulárnym ochoreniam a rakovine. Podporuje trávenie a obnovuje črevnú mikroflóru. Orechy celkovo zlepšujú pamäť, znižujú nervozitu a u mužov i u žien zvyšujú plodnosť. Extrakt z listových púčikov orecha vlašského prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými agentmi a k normálnej funkcii črevného traktu.

parasinea parazity

Kurkuma a Piepor čierny

Kurkuma podporuje mozgové kognitívne funkcie, má vynikajúce protizápalové účinky. V doplnku stravy Wurm-Ex sa nachádza extrakt z kurkumy – kurkumín, ktorý je účinným antioxidantom.

Piepor čierny, čiže čierne korenie sa nepoužíva iba v kuchyni. Obsahuje množstvo živice a éterických olejov, podporuje srdcovú činnosť a je močopudné. Korenie stimuluje krvný obeh, zásobuje orgány živinami a kyslíkom. Je považované za prírodné afrodiziakum. V prípravku je obsiahnutý jeho extrakt piperín.

 

Tipy na kvalitné produkty: Wurm-Ex

Názov

Popis produktu Kde kúpiť? Cena

Wurm-Ex 20 tbl

Wurm-Ex 20 tbl

 • Produkt podporúci telo v prirodzenej obrane pred vnútornými parazitmi.
 • obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy  a piepra, jód a selén.

 

 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu

 

button_do-obchodu

Wurm-Ex cps

Wurm-Ex cps

 • Výživový doplnok obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy (kurkumín) a piepra (piperín), jód a selén.

LekarenTriVeze.sk

 • e-shop odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • možnosť osobného odberu
 • dodanie do dvoch dní

 

button_do-obchodu

Wurm-Ex 20 tabliet

 Wurm-Ex 20 tabliet

 

 

 • podporuje telo v prirodzenej obrane pred vnútornými parazitmi
 • prispieva k normálnej funkcii črevného traktu

 

 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

button_do-obchodu

Jód a selén

Tieto prvky sa navzájom podporujú, to je dôvod, že sa najčastejšie vyskytujú v rôznych prípravkoch pospolu. Výkyvy jedného ovplyvnia druhý a naopak. Selén normalizuje hladiny testosterónu a estrogénu, má protirakovinové účinky, je silným antioxidantom a často sa používa ako prevencia srdcových ochorení.

Jód je dôležitý pre správne fungovanie štítnej žľazy, dobre vplýva na pokožku i mozog. Dokázaný je jeho priaznivý vplyv na oči, vaječníky i prostatu.

Tip redakcie: Wurm-Ex

 • Výživový doplnok pre prirodzenú obranyschopnosť tela pred externými agentmi a normálnu funkciu črevného traktu.
 • Obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy a piepra, jód a selén.
 • Dvadsať kapsúl získate za 24,99 eura. 

button_chcem-vediet-viac

Wurm-Ex a dávkovanie

Prípravok je vhodný pre ľudí, ktorí chcú začať s celkovou detoxikáciou organizmu. Užívať by ho mali aj ľudia užívajúci nedostatočne umytú zeleninu, majitelia domácich miláčikov a pestovatelia. Ako sme písali pri prípravku ParazitEx, k rizikovým skupinám patria tiež ľudia, ktorí jedia nedostatočne upravené, čiže surové potraviny, majú psa či mačku či prišli do kontaktu s nakazenou osobou.

parasinea parazity

Ak máte podozrenie na parazity vo svojom tele, nemali by ste si, samozrejme, nasadzovať liečbu sami. Najvhodnejšie je navštíviť svojho lekára a poradiť sa s ním o najvhodnejšom postupe.

Pokiaľ vám odporučí tabletky Wurm-Ex, užívať treba jednu tabletku večer pred jedlom, osoby nad 70 kilogramov by mali užiť tablety dve. Treba ich zapiť veľkým množstvom vody. Dennú dávku neprekračujte.

Má nejaké nežiaduce účinky?

Ide o pomerne častú a dôležitú otázku. Odpoveďou je nie, žiadne nežiaduce účinky nemá. Dokonca nemá prípravok ani žiadne kontraindikácie na liečivá. Neodporúča sa užívať po žlčníkových problémoch a problémoch s pečeňou. Rovnako by ho nemali brať ani tehotné ženy a ľudia s poruchou zrážanlivosti krvi.

Prípravok môže spôsobiť úbytok váhy či zmenu farby a konzistenciu stolice. Pokiaľ zaznamenáte zvýšené množstvo mŕtvych červíkov vo svojej stolici, kontaktujte svojho doktora. Mohlo by totiž ísť o niektoré odolné kmene.

Tip: Wurm-Ex Plasma

 • Pracuje na báze humínových kyselín v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania.
 • Prispieva k prirodzenej obrane tela pred parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu.
 • Svojím širokospektrálnym pôsobením silne ovplyvňuje a prerušuje biologický cyklus nežiaducich organizmov. 

zakupit

Na účinok si treba chvíľu počkať

Podľa recenzií rôznych užívateľov sa účinok dostaví po dlhšom čase užívania. Dôvodom je to, že ide o prírodný produkt, ktorý je síce zdravý, ale jeho účinnosť sa prejavuje dlhšiu dobu.

Napriek tomu si viacerí produkt pochvaľujú. Uvádzajú napríklad, že „svoj účel plnia, spokojnosť.“ „Nastartování správné životosprávy se neobejde bez počáteční detoxikace organismu. Nejen moje psychická pohoda, ale zejména fyzická připravenost je základem pro podávání sportovních výkonů na vrcholové úrovni,“ uviedol Jan.

Tip na kvalitný e-shop: prezdravie.sk

E-shop odporúča až 96 % zákazníkov portálu heureka.ak. Spokojní sú s dodacou dobou, prehľadnosťou obchodu i kvalitou komunikácie či dopravy.

Dozvedeli ste sa viac?

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Zdroj: http://www.wurm-ex.cz/, https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/wurm-ex-443278.html

Parasinea údajne pomáha proti parazitom. Je to pravda?
2.3 (46.67%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+