Vyberte stranu

Aby mohol ľudský organizmus fungovať, musí človek jesť. Bez príjmu potravy by totiž organizmus nebol schopný vývoja, fungovania a regenerácie. Práve prijatá potrava sa vďaka tráviacej sústave mení na živiny. Tie telo zužitkuje . Práve preto je tu Pancreolan forte. Tento liek poskytuje telu potrebné tráviace enzýmy. Jeho účinkom je podpora obnovovania tráviacich procesov a mnoho iných účinkov. Používa sa pri poruchách trávenia v dôsledku nedostatočného fungovania alebo absencii tráviacich enzýmov podžalúdkovej žľazy. Aká účinná látka je zodpovedná za blahodarné účinky tohto produktu? Čo vieme o výrobcovi? Ako by malo vyzerať dávkovanie a skladovanie tohto produktu? Kedy sa má tento produkt používať? Odpovede na tieto, a mnoho iných užitočných informácií, nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Aké sú účinky lieku s názvom Pancreolan forte?

Tento produkt má obsah tráviacich enzýmov. Pri ochorení podžalúdkovej žľazy dochádza k znižovaniu ich tvorby a aj k znižovaniu ich uvoľňovania. Práve z tohto dôvodu je nutná dlhodobá náhrada v podobe užívania lieku. Práve podpora trávenia ako celok, prípadne obnovovania jeho činnosti, je konkrétnym prejavom tohto lieku. Odstraňuje aj nepríjemné prejavy nefunkčnosti trávenia ako dávenie, pocit plnosti, nadúvanie, zvýšenie plynatosti, hnačkovanie a aj tuk v stolici. S nadúvaním vám pomôže Degasin.

Rovnako podobné účinky vykazuje aj pri ťažkostiach z chybnej výživy. Takéto chyby nastávajú pri prejedaní sa, po prijatí ťažko stráviteľných jedál alebo potravín. Rozkladanie potravín nastáva štiepením. Práve tento liek takýto proces podporuje. Pri podpore trávenia možno tento liek užívať aj bez odporúčania lekára. Štiepenie tukov, cukrov a aj bielkovín je účinkom tejto látky.

Celkovú podporu probiotických kultúr poskytne aj BioGaia.

Tip na: Pancreolan forte

PANCREOLAN FORTE tbl ent 220 mg (blis. PVC/Al) 1x30 ks

 • Obnovuje trávenie (odstraňuje pocit plnosti, nadúvanie, plynatosť…)
 • Užíva sa pri nedostatku tráviacich enzýmov
 • Kúpite v e-shope lekáreňtriveže.sk

button_chcem-vediet-viac

Zodpovednou účinnou látkou v tomto produkte je látka s názvom pankreatín.

Celkovo obsahuje tento produkt nasledujúce látky:  pankreatín, monohydrát laktózy, kukuričný škrob, sacharóza, sodná soľ karboxymetylškrob, želatína, alumíniumstearát, nátriumlaurylsulfár, simetikónová emulzia SE4, Trietylcitrát, kopolymér kyseliny metakrylovej, mastenec, riboflavín, oxid titaničitý, koloidný oxid kremičitý, uhličitan sodný, nátriumlaurylsulfát, hlinitý lak brilantnej modrej.

Pancreolan forte

Kto je výrobcom Pancreolanu forte?

Výrobcom je francúzska farmaceutická spoločnosť s názvom SANOFI S.A. Produkty tejto značky sú 5 najpredávanejšie. Vzniknutá v roku 1973 vo Francúzsku, prenikla do centra Európy v roku 1993.

 

E-shopy ponúkajúce Pancrelan forte

najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Ako by malo vyzerať skladovanie tohto produktu?

Skladujeme pri izbovej teplote mimo dosahu detí a v pôvodnom balení. Nevystavujeme slnečnému žiareniu a nadmernej vlhkosti.

Kedy prestať tento produkt používať?

Pri ťažkej alergickej reakcii. Tú spoznáme vďaka ťažkostiam s dýchaním alebo závratom. Toto spôsobuje šokový stav. A závažná alergická reakcia. Tá spočíva v opuchnutí rôznych častí tela.

V prípade, že máte radi zdravé oleje, skúste siahnuť po oreganovom oleji.

Aké môžu nastať vedľajšie účinky?

Vedľajším účinkom môže byť hyperurikozúria – teda vysoká hladina kyseliny močovej v moči.

Dávkovanie je individuálne.

Dávkovanie veľmi záleží od závažnosti ochorenia. Pri prvom užití by mal dávkovanie určiť lekár.

Pri liečení diétnej chyby sa majú užívať dve tablety krátkodobo (1-3 dni).

Pri nedostatočnom fungovaní podžalúdkovej žľazy sa majú užívať 2 tablety po menšom jedle a 3-4 tablety po väčšom jedle.

 

Tip na kvalitný produkt: GREŠÍK BYLINNÉ KVAPKY DOBRÉ TRÁVENIE

 • Obsahuje výťažok zo zmesi 10 bylín a lieh
 • Kúpite v e-shope najlekareň.sk

button_chcem-vediet-viac

Aké sú skúsenosti s užívaním tohto produktu? Čo naň vravia užívateľské recenzie?

Pancreolan forte predstavuje produkt, ktorý skutočne pomáha. Dôkazom toho je aj množstvo recenzií na portáli Heureka.sk. Tieto príspevky som považoval za najhodnotnejšie:

„Pravidelně užívám lék na snížení kyselosti žal. šťáv, hlídám si co a kolik sním, ale občas si pro nevolnosti musím vzít Pancreolan Forte. Zabírá rychle a je dobré ho mít u sebe, hlavně o dovolené. Tentokrát jsem využila slevu a polovinu balení přenechám kolegyni. Samozřejmě budu ráda, když nebudu Pancreolan Forte vůbec potřebovat a nevyužité tablety odevzdám v lékárně“

„Při onemocnění slinivky břišní dodá Pankreolan potřebné enzymy tělu. Výhodou je že je volně dostupný. Užívám jej od léta letošního roku a mé zažívací potíže se hodně zlepšily. Před každým jídlem 1 tabletku.
Cena odpovídá kvalitě.
Pro všechny co trpí jakýmkoliv onemocněním slinivky břišní.“

„Pancreolan užívam, keď mám ťažobu na žalúdku. Našťastie sa mi to nestáva často, ale keď sa to stane, je super ho mať po ruke. Veľmi oceňujem jeho znášanlivosť v kojení a tehotenstve. Neužívam pravidelne, ale príležitostne, len keď sa vyskytnú problémy. Zaberá veľmi rýchlo.“

Pancreolan forte

Aká je cena tohto produktu?

Výrobok Pancreolan Forte sa využíva pri poruchách trávenia. Spomínaný obsah tráviacich enzýmov poskytuje organizmu pomoc proti druhotným prejavom porúch trávenia ako nadúvanie, plynatosť a pocitu plynatosti. Balenie 30 tabliet možno kúpiť za necelých 5 eur. (Cena aktuálna ku dňu 23.7.2018)

 

Tip na e-shop: lekáreňtriveže.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Napomáha pri rôznych problémoch tráviacej sústavy – Pancreolan forte
4.6 (91.43%) 7 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+