Vyberte stranu

Problémy s otehotnením má v dnešných časoch veľa žien. Plány na otehotnenie nevychádzajú a túžba po bábätku sa nie vždy naplní. Výživový doplnok NosiFol Forte je určený na podporu plodnosti. Ako funguje?

Pokiaľ sa dlhodobo snažíte otehotnieť, mali by ste brať na zreteľ niekoľko faktov. Pokiaľ dodržiavate všetko, čo treba, a stále ste neotehotneli, váš problém môže byť vážnejší ako sa zdá. Návštevu lekára by ste nemali odkladať ani v jednom prípade.

 

Náš TIP: Produkt na podporu erekcie

 • certifikovaný výrobok
 • bez lekárskeho predpisu
 • výživový doplnok na skvalitnenie sexuálneho života
 • pozrite si našu recenziu zerexu
 • prírodný produkt
 • žiadna bolesť hlavy
 • prijateľná cena

 

button_do-obchodu

Na čo si treba dávať pozor?

Keď už nad bábätkom rozmýšľate a tikajú vám biologické hodiny, začnite dodržiavať zopár základných vecí. Je prirodzené, že treba prestať užívať antikoncepciu a zistiť, kedy máte ovuláciu a plodné dni. Mali by ste sa s partnerom milovať, keď je to potrebné, môžete si pomôcť aj tabletkami na erekciu v jeho prípade. Vo vašom prípade by ste si mali zaobstarať prípravok na podporu plodnosti, napríklad aj NosiFol Forte. Mali by ste si nájsť tú správnu polohu a prípadne si to v spálni trochu okoreniť.

S počatím bábätka nesúvisia len aktivity, ktoré vykonávate v spálni. Určite by ste mali začať so znižovaním stresu vo svojom živote a dopriať si dostatok spánku. Je potrebné obmedziť alkohol, prestať fajčiť, jesť vyváženú stravu a zamerať sa na cviky na posilnenie panvového dna.

Pred plánovaným počatím si naplánujte prehliadku u gynekológa, aby ste mali istotu, že je všetko tak, ako má byť. Popýtajte sa ho na všetko, čo potrebujete vedieť. Ak je to potrebné, zoznam otázok si pripravte vopred.

Je dôležité, aby ste boli s partnerom na rovnakej vlne. Cítite to obaja rovnako? Chce naozaj dieťa aj váš partner?

nosifol forte tehotenstvo

Tip na produkt: NosiFol Forte DuoActive

 • Výživový doplnok určený na podporu plodnosti.
 • Obsahuje myo-inozitol a d-chiro-inozitol v prirodzenom pomere 40:1 a biologicky aktívny folát najnovšej generácie Quatrefolic®.
 • Zakúpite ho v kvalitnom e-shope lekarentriveze.sk.

Životný štýl a všetko ostatné

Obidvaja by ste mali dbať na životný štýl. Je dôležité, aby ste prijímali vitamíny, ktoré zlepšia kvalitu vajíčka a spermií. Ovocie, zelenina i mliečne výrobky by nemali vo vašej strave chýbať.

V tehotenstve sa nároky na príjem tekutín zvyšujú. Nezabúdajte na dodržiavanie pitného režimu. Vďaka dostatočnému príjmu tekutín, dužinatého ovocia, zeleniny a celozrnného pečiva sa nemusíte báť ani toho, že budete trpieť zápchou.

Snažte sa čo najviac zvýšiť svoju svalovú hmotu. To značí, že musíte začať cvičiť. Nielenže budete zdravšie, čo je pre otehotnenie dôležité, ale sa aj následne po pôrode svoje telo ľahšie dostanete do formy. Rozhýbete svoje svaly, orgány, prekrvíte všetko potrebné a ešte k tomu dosiahnete aj správne držanie tela.

Pravidelné cvičenie vám pomôže udržať hmotnosť. Je známe, že veľká nadváha plodnosť znižuje, čo vedie k problémom s otehotnením.

Fajčenie nie je dobré pred otehotnením, ale ani po ňom. Znižuje kvalitu spermií a znižuje plodnosť, počas tehotenstva môže viesť fajčenie k potratu či predčasnému pôrodu.

Snažte sa svoj život odľahčiť – viac sa smiať. Smiech priaznivo ovplyvňuje váš duševný stav. Nezabúdajte si sex užívať. Nie je dobré, aby sa z neho stala povinnosť, ktorá nebude ani jedného z partnerov tešiť. Pokiaľ si to v posteli neužijete a budete spolu spávať len za účelom otehotnenia, neprospeje to ani jednému z vás.


Plodné dni sú dôležité

Chcete vedieť, kedy máte plodné dni? Zistíte to podľa troch základných znakov. Prvým je zmena cervikálneho hlienu. Je riedky, vďaka čomu spermie ľahko preniknú až k vaječníkom, a bezfarebný.

Podstatná je aj zmena bazálnej teploty, ktorú by ste si v prípade, že chcete otehotnieť, mali merať denne. Merajte si ho po prebudení, najlepšie v tom istom čase, na tom istom mieste a v pokoji. Počas ovulácie dochádza k miernemu poklesu teploty.

Tretím znakom je zmena polohy a konzistencia krčka maternice. Ako náhle sa blíži ovulácia, začne bežne tvrdý čapík mäknúť, posúvať sa nahor a začne sa na jeho povrchu otvárať tzv. bránka.

Tip redakcie:  Tribul

 • Komplexný výživový doplnok na podporu kvality erekcie.
 • Obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 9 aktívnych látok – L-arginínu, extraktu tribulu, propionyl-L-karnitínu, extraktu maca, pycnogenolu, extraktu ženšenu, extraktu šafranu, L-citrulínu a zinku.

 

Doplnok výživy NosiFol Forte

Otehotnenie je záležitosťou oboch – aj muža, aj ženy. Prípravok NosiFol Forte je určený pre páry snažiace sa o počatie dieťaťa. Vo forme prášku je dostupný v praktických vrecúškach, ktoré stačí rozpustiť vo vode a vypiť. Obsahuje pre telo potrebné vitamíny B6 a B12, kyselinu listovú (folát), zinok, betaín a inozitol. Zinok prispieva k správnej reprodukčnej funkcii a k udržaniu normálnej hladiny testosterónu.

nosifol forte tehotenstvo

Vitamíny B6, B12 a folát prispievajú k správnej látkovej premene homocysteínu. Ten sa považuje sa nezávislý rizikový faktor srdcovo-cievnych ochorení. Jeho vysoké hladiny sú však zodpovedné aj za poruchy nervovej sústavy, predčasných potratov či hypertenzie. Ide o organickú zlúčeninu patriacu medzi základné stavebné jednotky bielkovín, ktorá je škodlivá iba pri zvýšených hladinách. Homocysteín je neurotoxický, čo značí, že sa podieľa na poklese mentálnej kapacity i na vývoji demencie.

Verzia DuoActive obsahuje aktívny folát najnovšej generácie Quatrefolic, ktorý účinkuje rýchlejšie ako kyselina listová. Obsahuje aj selén a vitamíny C a D3. Balenie s 30 vrecúškami je dostupné za 31,22 eura.

 

NosiFol Forte – recenzie

Pokiaľ túžite otehotnieť, mali by ste dodržiavať všetky pokyny. Užívanie vitamínov na podporu plodnosti k nim patrí. Rozhodli ste sa pre NosiFol Forte? Skúsenosti žien sú skvelé. Jediná výčitka sa týka ceny, platí to v obidvoch prípadoch, aj pri verzii DuoActive.

Tip na e-shop: NosiFol Forte si v ňom bez problémov zakúpite

V kvalitnom e-shope nakúpite aj kvalitné prípravky. Internetový obchod lekarentriveze.sk odporúča až 98 percent zákazníkov heureky. Spokojnosť prejavili s kvalitou komunikácie, dopravy, dodacou lehotou i s prehľadnosťou obchodu.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Pomohol vám tento článok?

NosiFol Forte – cena, skúsenosti a účinky
4.5 (90%) 10 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+