Vyberte stranu

MSM môžeme považovať za organickú zlúčeninu, ktorá obsahuje síru. V podstate ide o metylsulfonylmetán, čo je vlastne oxidovaná forma dimetylsulfoxidu. Dimetylsulfoxid nájdeme pod označením aj DMSO. Táto zlúčenina, obsahujúca vyššie spomínanú síru, priaznivo pôsobí na kĺby či osteoartrózu a nielen na to! Účinná je aj v zlepšení imunity a podpore obranyschopnosti človeka. Okrem toho je doplnkom, po ktorom radpídne siahajú najmä športovci, pretože svoje telo potrebujú mať stále v top forme, oddýchnuté a pripravené na všetko. Považovaný ej tiež za zdroj, ktorý dokáže obnovovať tkanivá, tak aby boli opäť zdravé a vitálne. Táto zlúčenina je okrem toho, dostupná aj v zelenine či iných výrobkoch.

 

MSM prášok a jeho účinky na organizmus

MSM je vlastne minerálom, ktorá sa v našom tele vyskytuje vo veľkom množstve. V tele je prítomná najmä počas procesu látkovej výmeny, preto je MSM prášok veľmi užitočným pre naše telo. Tento zázračný prášok dokáže hojiť jazvy či iné ťažko sa hojace rany na pokožke a tele. Ďalej pomáha prekonávať a zmierňovať niektoré druhy alergií, čo ocenia najmä ľudia, ktorí trpia viacerými alebo silnými alergiami a vedia, že alergické reakcie nie sú príjemnými spoločníkom.

 

klby

 

MSM prášok a jeho prínosy na kĺby

Ak Vás trápia problémy s kĺbmi a tieto ťažkosti Vám nedajú ani spať. siahnite práve po MSM prášku. Jeho užívaním dokonca prechádzate vzniku osteoartrózy, rovnako ako zmierňovať jej prejavy. Mávate kĺby zapálené a toto zapálenie sa u Vás vyskytuje pravidelne? Aj na to je vhodné užívať práve MSM prášok. Jeho tajomstvom ej to, že produkuje kolagén a výrazne prispieva k zlepšeniu pružnosti kĺbov.

Tip redakcie: Flextor

 • Prípravok určený na prémiovú výživu kĺbov a ich regeneráciu.
 • Obsahuje glukozamínsulfát, chondroitínsulfát, MSM, Boswellia serrata, bromelaín, kolagén a vitamín C.
 • Vďaka zloženiu podporuje udržanie zdravia kĺbov a správnu funkciu kostí a chrupaviek.

 

Okrem toho, odstraňuje rôzne bolesti (aj bodavú nepríjemnú bolesť) v kĺboch a lekári ho odporúčajú užívať aj ľuďom, ktorí trpia nepríjemnou artritídou. Ak sa k týmto problémom pridruží aj opakované stuhnutie kĺbov a celkovo nôh či rúk, nečakajte a dbajte o odstránenie tohto problému čím skôr. MSM prášok celkovo pomáha k zlepšeniu a odstráneniu bolesti v nohách či rukách, ale aj chrbtice. Ak teda patríte do veľkej skupiny ľudí, ktorých chrbát či kríže často pobolievajú, vyskúšajte tento prírodný produkt.

 

TIP: Kvalitný výživový doplnok MSM:

ALAVIS MSM A.U.V.

 •  proti zápalu a bolest
 • na spevnenie väzov a šliach
 msm  

MSM – GymBeam

 • vhodný pri všetkých problémoch s kĺbami

 

msm

Kompava MSM

  • prírodný minerál pre krásu a pevnosť kĺbov 
msm

MSM prášok a výsledky testovaní

Ako býva zvykom u väčšiny výskumníkov, na mušku si podali aj tento prášok. V podstate, pri každom výskume ide buď o potvrdenie kvalít prípravku alebo o vyvrátenie jeho účinnosti. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Pri tejto klinickej štúdii si odborníci pozvali 118 pacientov, ktorí trpeli osteoartritídou či ďalšími bolesťami kĺbov. Výsledkom testovania bolo, že pri užívaní prášku MSM pčoas doby 3 mesiacov, sa značne u týchto pacientov bolesti kĺbov znížili, u niektorých dokonca takmer úplne odstránili. Týmto pocientom dávkovali MSM prášok 3-krát denne po 50 miligramov spolu s glukozamínom v rovnakom množstve.

 

MSM prášok kĺby

 

MSM prášok – posilnenie tráviaceho systému

Máte citlivý žalúdok alebo ste alergický na niektoré druhy potravín či niektoré zložky v potrave? Skúste užívať prášok MSM  a výsledky uvidíte hneď. Na tento problém ho odporúčajú aj odborníci, pretože vedia o jeho blahodarných účinkoch na tráviaci takt. Ak dáte telu látky, na ktoré je intolerantný, nezvyknutý či mimoriadne citlivý, isto poznáte nie nekonečné problémy “so žalúdkom”. Nemôžete ani dojesť to super jedlo čo ste si objednali, začína Vám byť zle, obleje Vás studený pot, pociťujete kŕči v žalúdku alebo v črevách. Ak sa k tomu pridá hnačka alebo zápcha, viete, že to nie je nič príjemné. Veľa ľuďom ani lekár nedokázal prísť na to “čo im vlastne je”. Ak teda mávate problémy takéhoto typu, skúste aspoň po dobu 12 týždňov užívať prášok MSM.

 

MSM prášok na krásu, hojenie rán a pokožku!

Mnoho ľudí tiež siaha po prášku MSM aby mali pokožku zdravú, vitálnu a sviežu a to aj po celý rok. Je totiž preukázané, že tento prášok sa stará o to, aby bola pokožka dostatočne hydratovaná a celkovo pôsobila mladistvým vzhľadom. Jeho užívam teda tiež predchádzate vzniku rôznych pigmentových či tmavých škvŕn alebo jazvám. Ak je reč o jazvách je vhodné spomenúť, že jazvy po rôznych zásahoch “do tela” perfektne lieči. Pomáha tiež v rýchlejšom zahojení niektorých povrchových rán a je užitočným pomocníkom aj pri liečbe a hojení rán, ktoré sa ťažko alebo dlho hoja.

Tip redakcie: Flextor

 • Prípravok určený na prémiovú výživu kĺbov a ich regeneráciu.
 • Obsahuje glukozamínsulfát, chondroitínsulfát, MSM, Boswellia serrata, bromelaín, kolagén a vitamín C.
 • Vďaka zloženiu podporuje udržanie zdravia kĺbov a správnu funkciu kostí a chrupaviek.

MSM prášok na odstránenie kŕčov

Trpíte počas dňa bolesťami svalov alebo pociťujete v svaloch sťahy či kŕče? Aj tu preukázala štúdia, že MSM prášok pomáha. Je teda vhodným výživovým doplnkom najmä pre športovcov a vrcholoví športovci ho zvyknú užívať pravidelne. Odstraňuje tieto bolesti a napätie vo svaloch. Okrem toho lieči aj pridružené opuchy a iné problémy. Vy sa tak môžete opäť s radosťou hýbať a užívať si každý deň naplno!

 

MSM prášok – jeho cena

Prášok dostupný vo viacerých lekárňach či internetových portáloch zaoberajúcich sa zdravím Vám tento prášok prináša v rôznych prevedenia balenia za rozumnú cenu. Doprajte ho teda svojim kĺbom.

 

TIP: Kvalitný výživový doplnok MSM:

ALAVIS MSM A.U.V.

 •  proti zápalu a bolest
 • na spevnenie väzov a šliach
 msm  

MSM – GymBeam

 • vhodný pri všetkých problémoch s kĺbami

 

msm

Kompava MSM

 • prírodný minerál pre krásu a pevnosť kĺbov 
msm

MSM prášok – recenzie & skúsenosti

Dostupné recenzie a skúsenosti hovoria, že zákazníci, ktorí si tento výživový doplnok zakúpili s ním boli skutočne aj spokojní. Je to vhodnou kĺbovou kúrou, ktorá aj napriek rôznym zaťaženiam tela, zanecháva svaly s kĺby pružné, odolné a vitálne. Tým, že svojím pôsobením je zodpovedný za prepájanie a obnovu spojivového tkaniva dáva telu priestor sa opäť hýbať bez omedzení. Overení zákazníci ho ho pochvaľujú, pretože prvotným záujem oňho bolo najmä to, aby ich prestali pobolievať kĺby, potom však zistili o jeho ďalších pozitívách a o tom, že je super doplnkom, aby sa im lepšie trávilo.

 

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať MSM prášok

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode GymBeam

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Vyskúšali ste už niekedy MSM prášok? O svojej skúsenosti nám dajte vedieť v komentári!

MSM prášok – výživový doplnok nielen na kĺby
3.4 (67.5%) 40 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+