Vyberte stranu

Chudnutie je pre vás každodenný boj? Potom patríte k väčšine žien. Zhodiť čo len pár kíl môže byť pre niekto nedosiahnuteľná méta. V takom prípade si treba pomôcť a spaľovanie tukov trochu nakopnúť. Prípravok Lipoxal Effect je komplexný prípravok na podporu chudnutia, ktorý vám pomôže dosiahnuť vysnívanú postavu.

Pri chudnutí je dôležité si správne nastaviť svoju myseľ. Ak totiž neprijmete to, že veci sa neudejú zo dňa na deň a že sa nemôžete porovnávať s ostatnými, neschudnete. Cvičenie, zdravá strava a prípravky na chudnutie nebudú fungovať, pokiaľ nebudete správne nastavené na chudnutie aj psychicky.

Kroky k chudnutiu

Pokiaľ ste sa rozhodli schudnúť, mali by ste mať najskôr jasno v niekoľkých veciach. Ako prvé musíte prijať fakt, že to nebude také jednoduché ako si to predstavujete. Je prirodzené, že veci nejdú podľa plánu, že vždy sa objavia nejaké problémy. Chudnutie, žiaľ, nie je výnimkou. Občas sa stáva, že aj napriek tomu, že človek dodržiava všetko potrebné, ručička na váhe sa akoby zasekla. Je to však normálne, len ďalšia fáza, ktorú treba prekonať. Ak sa vám stane, že občas zlyháte a doprajete si niečo zakázané, nekarhajte sa. Stres vám nepomôže.

Začať chudnúť môžete kedykoľvek, ale musíte sa pripraviť na to, že sa vám zo dňa na deň podarí zmeniť všetko. Zamerajte sa na to, čo vám robí najväčší problém, a keď to vyriešite, prejdite k ďalšej veci.

lipoxal effect chudnutie

Pri chudnutí je dôležitá trpezlivosť. Nechcite výsledky prirýchlo. Ak totiž aj požadované kilá zhodíte za krátky čas, hrozí vám jo-jo efekt. Pomalé chudnutie so zmenou životného štýlu je trvalejšie.

Pripravte na to, že idete chudnúť aj svoje okolie. Vyhoďte všetko nezdravé, prispôsobte si bývanie tak, aby pôsobilo motivačne. Nezabudnite upozorniť na zmeny vo svojom živote aj ľudí okolo seba. Keď budú vedieť, že sa snažíte niečo so svojou postavou robiť, možno vás v tomto boji aj podporia a pre vás bude následne ľahšie, že sa nebudú obklopovať sladkými a nezdravými vecami.

 

Tip na produkt: Lipoxal Effect

 • Výživový doplnok so zeleným čajom, L-karnitínom, guaranou, ženšenom, synefrínom a konjacom.
 • Je určený na podporu chudnutia.
 • Zakúpiť si ho môžete v eshope lekarentriveze.sk.

Tabletky na chudnutie

Chudnutie je predovšetkým záležitosťou mysle. Keď si v nej urobíte poriadok, pustite sa do zvyšku. To znamená, že začnite cvičiť, zdravo sa stravovať a do svojho fit plánu môžete zahrnúť aj tabletky na chudnutie. Tie rozhýbu vaše trávenie a metabolizmus, zväčša sú založené na prírodnej báze, čiže nie sú, pokiaľ sa držíte pokynov, zdraviu škodlivé.

Výbornou voľbou je Lipoxal Effect pre efektívne spaľovanie tukov

 

E-shopy, ponúkajúce Lipoxal Effect

Prezdravie.sk
 • e-shop odporúča 95 % zákazníkov portálu heureka.sk
 • prejavili spokojnosť s kvalitou dopravy aj komunikácie
 • nad 50 eur je dodanie zadarmo
button_do-obchodu
LekarenTriVeze.sk
 • internetový obchod odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3,2 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3,1 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Lipoxal Effect – zloženie a účinky

Lipoxal je označovaný ako komplexný prípravok pre podporu chudnutia. Pomáha spaľovať tuky, podporuje zníženie hmotnosti pri diéte, znižuje chuť k jedlu, obmedzuje pocity hladu a podporuje energiu, výdrž a vitalitu. Prípravok obsahuje zelený čaj, L-karnitín, guaranu, ženšen, synefrín a konjac.

Zelený čaj

Zelený čaj býva často súčasťou prípravkov na chudnutie, skladá sa z takmer 130 látok. Je to účinný antioxidant, obsahuje alkaloidy ako kofeín či theofilyn, flavonoidy, vitamíny, minerály, saponíny či triesloviny.

Zelený čaj pomáha spaľovať tuky, zlepšuje metabolizmus a zefektívňuje činnosť pečene. Zlepšuje však aj imunitu, znižuje krvný tlak, cholesterol, zlepšuje pamäť a slúži ako prevencia proti cukrovke či artritíde.

L-karnitín

L-karnitín je dôležitý pre energetický metabolizmus v tele a aj metabolizmus tukov. L-karnitín prenáša mastné kyseliny do mitochondrií, ktoré ich premieňajú na energiu. Telo týmto spôsobom spaľuje tuky. Keby sa mastné kyseliny do mitochondrií nedostali, k spaľovaniu by nedochádzalo. L-karnitín má aj detoxikačnú funkciu, je tiež dôležitý pri dodávaní energie do telesných orgánov.

Guarana a ženšen

Ženšen sa v liečiteľstve používa už viac ako 5 000 rokov. Ženšen je silným antioxidantom, ktorý pomáha potláčať stres, má regeneračný účinok, priaznivo pôsobí na nervový systém a posilňuje imunitný systém. Je vhodný aj na zlepšenie pamäti, zvyšuje energetickú hladinu organizmu a čistí telo od škodlivých látok.

Guarana stimuluje mozgové funkcie, podporuje činnosť nervových buniek, hormónov a tráviacich štiav. Zvyšuje vylučovanie vody z tela, stimuluje imunitný systém, zlepšuje pamäť a potláča únavu.

lipoxal effect chudnutie

Synefrín a konjac

Alkaloid synefrín zrýchľuje metabolizmus, čím dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov a lepšiemu udržaniu váhy. Zasahuje adrenalínový systém tela a zlepšuje bazálny metabolizmus. Práve ten je zodpovedný za väčšinový výdaj kalórií.

Konjac obsahuje glukomannan, ktorý pomáha so spaľovaním tukov a kontrolou váhy. Reguluje tiež krvný cukor a znižuje cholesterol v krvi.

 

Tip: Overené výživové doplnky na chudnutie

Názov Popis produktu Cena
Sports MultiSports Multi 60 kapsúl

 • Kvalitná zmes vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov, zostavená špeciálne pre podporu organizmu pri nadmernej fyzickej aktivite
 • Sports Multi obsahuje vysoké množstvo kyseliny pantoténovej, známej pod názvom vitamín B5
 • Sports Multi obsahuje kompletné spektrum všetkých dôležitých vitamínov, a to v tých najúčinnejších formách a pomeroch

Od 19,80 eura

button_do-obchodu

Fykotin Fykotin
 • tabletky od výrobcu mojalinia Fykotin podporujú stabilnú hladinu glukózy v krvi, vďaka čomu nedochádza k náhlym návalom hladu
 • chuť na sladké sa obmedzí do takej miery, že po čase Vás chuť na sladké omrzí.
 • telo je pri užívaní Fykotinu nútené čerpať z tukových zásob
Od 21,90 eura

button_do-obchodu

ReduXsReduXs
 • prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo zapomoci prírodných výťažkov
 • viditeľné výsledky do jedneho mesiaca bez vedľajších účinkov
 • pomôže Vám udržať si skvelú postavu

 

Od 49,00 eura

button_do-obchodu

Garsin

 • komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • obsahuje látky podporujúce metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.
 • ovplyvňuje chuť do jedla, termogenézu a podporuje vylučovanie vody z tela.
Od 14,49 eura

button_do-obchodu

Lipoxal Effect – cena

Prípravok na chudnutie Lipoxal Effect si môžete kúpiť v dvoch baleniach – so 120 a s 270 tabletami. Päťtýždňová kúra je dostupná za približne 24 eur. Trojmesačnú kúru si môžete zakúpiť za okolo 42 eur.

Trikrát denne treba užívať jednu až dve tablety. Treba ich zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Tip redakcie: Garsin

 • Komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • Obsahuje aktívne látky na podporu metabolizmu tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.

Lipoxal Effect – recenzie

Zaujal vás prípravok Lipoxal Effect? Skúsenosti ostatných vás o jeho účinkoch presvedčia. Užívatelia, ktorí si ho zakúpili, totiž zhodne tvrdia, že pri jeho užívaní pocítili pozitívnu zmenu a je to výborný pomocník na udržanie či znižovanie váhy.

 

 

Tip na kvalitný e-shop: Kde si môžete kúpiť Lipoxal Effect

Overený e-shop je vždy zárukou, že dostanete tovar, po ktorom túžite. Internetový obchod lekatentriveze.sk je aj podľa užívateľov portálu heureka.sk výbornou voľbou.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 19. 7. 2018.

Vyskúšate Lipoxal Effect?

Lipoxal Effect : Prípravok na kontrolu telesnej hmotnosti
3 (60%) 8 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+