Vyberte stranu

Nezúfajte, ak ste o koloidných mineráloch ešte nepočuli. O ich využití a o tom, ako pomôžu vášmu telu, sa teraz dozviete. Ozrejmíme vám aj to, prečo sú práve koloidné minerály Jurassic Minerals+ vhodné pre vás.

Koloidné minerály sú vhodné na posilnenie organizmu, na doplnenie mnohých dôležitých stopových prvkov, ale aj na regeneráciu organizmu a podporu jeho liečby. Koloidné minerály môžu pochádzať z ílu či ílovitej bridlice, ale napríklad aj z pralesa. Ak ste už počuli o tom, že domorodí obyvatelia Ameriky používali hlinu ako liek, toto môže byť jeden z dôvodov

 

Koloidné minerály

Tieto minerály sa často používajú ako doplnkový zdroj stopových minerálov, keďže v strave ich neprijímame dostatok. Zároveň sú dobré na doplnenie energie, zlepšenie hladiny cukru v krvi či pri liečbe cukrovky. Využitie našli aj pri liečbe symptómov artritídy, zvrátení skorých príznakov zákalov, zabránení šediveniu vlasov či detoxikácii tela od ťažkých kovov.

Tip na produkt:  DrJuice Silver colloid

 • Prírodné antiseptikum na vonkajšie použitie.
 • Napomáha pri kožných ťažkostiach, ako sú lupiny a bradavice.
 • Vhodný na použitie vo forme kloktadiel a obkladov.

 

Výhody ich užívania

Stopové minerály sú dôležité pre zdravie, hoci len v malých množstvách. Jednotlivé stopové minerály podporujú funkciu imunitného systému, látkovú výmenu a antioxidačnú ochranu. Dokážu však toho omnoho viac. Aké sú teda výhody brania koloidných minerálov v tekutej forme?

Kvapalné minerály majú lepšiu absorpciu vďaka veľkosti koloidných minerálov. Ak ich však chcete začať užívať, mali by ste sa poradiť so svojím doktorom. Hoci vám môžu pomôcť, nie je vhodné ich brať bez konzultácie.

Koloidné minerály Jurassic Minerals

Minerály sú dôležité pre štruktúru tkanív v tele, ako sú kosti a zuby. Minerály tiež podporujú biochemickú rovnováhu tela, vyživujú bunky a spomaľujú biologické hodiny organizmu. Úlohu zohrávajú aj pri prenose nervových impulzov a funkcii svalov.

Koloidy sú látky, ktoré sú rovnomerne rozložené v inej látke. Koloidy môžu byť anorganické aj organické. Tie anorganické sa neabsorbujú tak dobre, ako organické. Organické koloidy sú totiž prirodzene okyslené, čo uľahčuje ich spracovanie.

Tip na kvalitný produkt: Imunax

 • Obsahuje prírodné aktívne látky na podporu imunity a obranyschopnosti.
 • Prírodné látky echinacea, hliva, reishi, ženšen, šišiak, rakytník, laktobacily, vitamín C, vitamín B6, kyselina listová a zinok zaisťujú maximálny synergický efekt.

Jurassic Minerals+

Stopercentne prírodný produkt Jurassic Minerals+ obsahuje komplex 72 organických minerálov a stopových prvkov v tekutej koloidnej forme. Minerály sú získavané z prehistorických nálezísk dažďových pralesov, pri výrobe sa nepoužívajú žiadne syntetické látky, prídavné farbivá či stabilizátory.

Koloidné minerály sú, ako sa uvádza na stránke výrobku, „600-krát menšie ako červená krvinka a telo si vie vybrať, ktoré prvky potrebuje, preto nedochádza k neželanému ukladaniu minerálov v cievach a kĺboch. Vstrebateľnosť pre organizmus je až 98 % na rozdiel od bežných chelátovaných minerálov, ktorých vstrebateľnosť je maximálne 45 %.“

Vzhľadom na to, že výrobok má prírodné zloženie, jeho neželané účinky sa doteraz nepotvrdili. Naopak, konzumáciou koloidných minerálov Jurassic Minerals bude mať vaše telo prísun širokého spektra minerálov a stopových prvkov a váš imunitný systém bude komplexne podporený.

Koloidné minerály sú jednotlivo rozptýlené vo vodnom roztoku a majú záporný elektrický náboj. Vzhľadom na to, že steny tkanív majú kladný elektrický náboj, navzájom sa priťahujú. Koloidné minerály viažu voľné radikály a sú preto nenahraditeľné pri syntéze DNA i regulácii endokrinného systému. Aktivujú enzýmy a priaznivo vplývajú na využiteľnosť vitamínov.

Tip redakcie: DetoxActive

 • Obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú detoxikáciu a očistu organizmu.
 • Kombinuje zelené potraviny s extraktmi z acai, maqui berry, aloe vera a pestrecom mariánskym.

button_chcem-vediet-viac

Čo spôsobuje nedostatok minerálov a stopových prvkov?

Keďže sa minerály podieľajú na výstavbe telesných tkanív a podmieňujú stály osmotický tlak v telesných tekutinách, ich nedostatok môže mať fatálne následky pre telo.

Nedostatok minerálov má totiž za následok zníženú imunitu, prekyslenie organizmu a rednutie kostí. Môže spôsobiť padanie vlasov a zníženie ich kvality, tiež krehké a štiepiace sa nechty.

Pokiaľ trpíte nespavosťou a máte bolesti hlavy, máte zvýšený počet zubných kazov či mimovoľné šklbanie v končatinách, môže byť za tým nedostatok minerálov. Úzkostlivosť, depresie, zvýšená nervová dráždivosť, srdcovocievne ochorenia a zvýšený krvný tlak patria tiež k príznakom.

Nedostatok minerálov sa môže prejaviť aj zníženou koncentráciou, zábudlivosťou, poruchou krvotvorby či aterosklerózou. Ak máte zápal kĺbov, reumu, artritídu, narušený endokrinný systém, prípadne sa vám tvoria opuchy, zbystrite pozornosť. K prejavom patrí aj zníženie elasticity kože, ekzémy a akné, zvýšená únava, poruchy zraku, tvorba opuchov a znížená plodnosť.

Tip na kvalitný výrobok: Jurassic koloidné minerály

 • Vyskovstrebateľné minerály a stopové prvky čisto prírodného – organického charakteru.
 • Získavané z rastlín špeciálnou technológiou a neobsahujú zbytočne konzervanty, umelé prímesi , farbivá a stabilizátory.
 • Obsahujú 72 minerálov a stopových prvkov.

Pozitívne môžu pôsobiť na viacero vecí

Chcete užívať koloidné minerály? Skúsenosti iných by vám mohli napovedať viac. Koloidné minerály recenzie už nemusíte hľadať. Koloidné minerály pomáhajú pri regulácii srdečného rytmu, posilňujú imunitu, kosti a kĺby i psychiku. Dobre pôsobia pri detoxikácii organizmu, únave, alergii, kožných ekzémoch, strese a podráždenosti.

Minerály fungujú ako prevencia pred stareckou demenciou, Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobu či sklerózou multiplex.

Koloidné minerály Jurassic Minerals

Jurassic Minerals+ môžete navyše použiť aj ako pleťové tonikum, stačí zmiešať 2,5 ml vody s 2,5 ml minerálov a aplikovať na pleť vatovým tampónom. Niekoľko kvapiek môžete pridať do svojho pleťového krému. Aplikovať ich možno aj na ekzémy, vyrážky, popáleniny, uštipnutia hmyzom. Dokonca, ak zmiešate liter vody a 5 ml minerálov, zvýšite odolnosť svojich rastlín a podporíte ich rast.

Tip na kvalitný výrobok:  Koloidné minerály 2x 300 ml

Koloidné minerály 2x 300 ml

 • Koloidné minerály organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu
 • Látky, ktoré pomáhajú k udržaniu zdravých nechtov, vlasov, normálnej činnosti nervovej sústavy, zdravej pokožky
 • Vďaka tekutej forme sú veľmi dobre vstrebateľné

Pomohol vám tento článok?

Zdroj: http://www.jurassicminerals.eu/

Koloidné minerály Jurassic Minerals zregenerujú váš organizmus
3.6 (72.5%) 24 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+