Vyberte stranu

Chcete schudnúť? Mali by ste na to ísť s rozumom. Zvoliť si prípravok na chudnutie je, samozrejme, dobré, avšak treba si urobiť prieskum a rozhodnúť sa pre ten správny. Prečo to nie je Kankusta Duo a čím ho radšej nahradiť, si povieme v článku.

Zázračná strata váhy? Nie, nie je to možné. Nič totiž nie je zadarmo. Pokiaľ chcete zhodiť nejaké kilá, musíte sa začať hýbať, zmeniť stravu a po prípade použiť aj tabletky na chudnutie. Tie sú totiž zvyčajne spúšťačom metabolizmu, pomáhajú schudnúť rýchlejšie, avšak nie samy osebe. Pokiaľ nejaký výrobok sľubuje, že prvé účinky od užitia prvej kapsule sa prejavia už po 7 dňoch, mali by ste zbystriť pozornosť.

 

Kankusta Duo: Cena a zloženie

Nadbytočné kilogramy, ktoré nie a nie zmiznúť, sú problémom mnohých žien. To je dôvod, prečo je väčšina prípravkov na chudnutie určená práve pre ženské osadenstvo. Schudnúť môže byť niekedy naozaj ťažké, nie je však vhodné spoliehať sa iba na tabletky na chudnutie.

Prípravok Kankusta Duo, ktorý sa predáva za 37 eur, má neznámeho výrobcu i distribútora. Prípravok propaguje na stránke prof. Adrian Meyer, ktorý „namiesto sľubov ponúka vedecky dokázané riešenie na súčasné prekonanie nadváhy aj vysokého cholesterolu.“

Kankusta Duo obsahuje extrakt Garcinie Cambogia a indickú žihľavu. Garcinia Cambogia obsahuje kyselinu hydroxycitrónovú, ktorá pozitívne ovplyvňuje metabolizmus uhľohydrátov, proteínov a tukov, spomaľuje lipogenézu, zabraňuje vzniku tukového tkaniva. Indická žihľava zas vplýva na produkciu enzýmov stimulujúcich spaľovanie tukov. Forskolín, ktorý žihľava obsahuje, zvyšuje produkciu organickej zlúčeniny CAMP. Táto zlúčenina urýchľuje spaľovanie tukov v svalových bunkách. Ovplyvňuje tiež štítnu žľazu a hormóny, čím urýchľuje metabolizmus. Prípravok obsahuje ešte extrakt zo zŕn zelenej kávy a jód.

Kankusta Duo

Na stránke výrobku sa uvádza, že „v kapsuliach obsiahnuté rastlinné výťažky zaručujú pocit sýtosti, majú stimulujúce účinky a doplňujú nedostatok energie, ktorý je častým problémom pri používaní zoštihľujúcich kúr. Navyše bránia ukladaniu tuku v bunkách, bránia návalom hladu a zrýchľujú spaľovanie zbytočných kalórií. Týmto spôsobom môžete získať vysnenou postavu už po niekoľkých týždňoch používania!“ Je to však pravda?

Tip redakcie: Garsin

 • Komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • Obsahuje látky podporujúce metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.
 • Ovplyvňuje chuť do jedla, termogenézu a podporuje vylučovanie vody z tela.

 

Kankusta Duo skúsenosti

Pri prípravku nie je jasne uvedené zloženie, účinky a ani výrobca nie je známy. Už to samo osebe zvyčajne stačí na potvrdenie nedôveryhodnosti výrobku. Ak však stále nie ste o tom presvedčení a chcete vyskúšať Kankusta Duo, recenzie vás možno presvedčia.

Na stránke sú viaceré komentáre, je však trochu podozrivé, že všetky z nich pridali muži a zväčša píšu o sebe ako o ženách. „Užívala som to a fungovalo to! Nie je čo dodať. O 12 kg menej za 4 týždne,“ napísal Viliam. Podobných mužsko-ženských komentárov je však viac:

Treba povedať, že uvedené zhodenie váhy len za pomoci užívania tabletiek nie je možné. Navyše nie je ani zdravé. Určite by ste preto nemali veriť tomu, že kilogramy pôjdu dole samy od seba.

Dôvody, prečo ho ani len nevyskúšať

Prípravok Kankusta Duo nenájdete v žiadnom dôveryhodnom e-shope ani v lekárni. Môžete si ho kúpiť iba na „oficiálnych“ stránkach prostredníctvom formulára. Na tom nie je nič podozrivé, fungujú tak viaceré výrobky. Zarážajúca je však jeho cena. Tridsať tabliet je dostupných za 37 eur, a to ide o špeciálnu zľavu. Bežná cena by totiž mala byť 69 eur. Táto zľava „je kombinovaná so 100% zárukou spokojnosti so zakúpeným produktom, ako aj s doručením zadarmo,“ uvádza sa na stránke výrobku. Užívať treba prípravok raz až dvakrát denne, avšak koľko kapsúl treba užiť, sa neuvádza.

Tip: Overené výživové doplnky na chudnutie

Názov Popis produktu Cena
Organic Kelp BioOrganic Kelp Bio 90 kapsúl

 • Ascophyllum nodosum čiže Kelp je vodná chaluha, ktorá je prirodzene bohatá na jód a ďalšie prvky
 • Kelp Viridian je vyrobený pod ochranou známkou Seagreens® zaisťujúce čistotu vody, v ktorej chaluha vyrástla, a šetrný spôsob spracovania
 • Všetky zložky sú 100% aktívne

button_do-obchodu
Fykotin Fykotin
 • tabletky od výrobcu mojalinia Fykotin podporujú stabilnú hladinu glukózy v krvi, vďaka čomu nedochádza k náhlym návalom hladu
 • chuť na sladké sa obmedzí do takej miery, že po čase Vás chuť na sladké omrzí.
 • telo je pri užívaní Fykotinu nútené čerpať z tukových zásob
button_do-obchodu
ReduXs

ReduXs

 • prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo zapomoci prírodných výťažkov
 • viditeľné výsledky do jedneho mesiaca bez vedľajších účinkov
 • pomôže Vám udržať si skvelú postavu

 

button_do-obchodu
Garsin

 
 • Komplexný výživový doplnok na chudnutie.
 • Obsahuje látky podporujúce metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti.
 • Ovplyvňuje chuť do jedla, termogenézu a podporuje vylučovanie vody z tela.
button_do-obchodu
 
GreenSlimFit

 

 • Spaľuje tuky na úkor zdroja energie
 • Napomáha redukovať chuť do jedla a privodí pocit sýtosti
 • Pomáha regenerácií pri športovom výkone
 • Podporuje činnosť čriev a celého tráviaceho traktu
 • Redukuje hladinu krvného tuku

 

 

button_do-obchodu

Chcete schudnúť? Vyberte si overené produkty

Schudnúť pár kilogramov či ich väčšie množstvo bude jednoduchšie so stopercentne prírodným produktom Garsin. Ide o produkt obsahujúci aktívne látky na podporu metabolizmu tukov a kontrolu telesnej hmotnosti. V porovnaní s Kangusta Duo je Garsin overený výrobok a je navyše omnoho lacnejší. Za 14,49 eura dostanete 60 kapsúl s obsahom Garcinie Cambodgia, C.L.A., L-karnitín, Green Coffee, Acai Berry, zeleného čaju, citrusu aurantium a vitamínu C.

Kankusta Duo

Účinky prípravku sú kontrola hmotnosti – chudnutie, termogenéza i podpora metabolizmu a spaľovanie tukov. Patria k nim aj ovplyvnenie chuti do jedla a vylučovanie vody z tela.

Pri užívaní jednej kapsuly 2- až 3-krát denne, pri dlhodobom užívaní iba jednej kapsuly denne, dosiahnete úbytok váhy.

Zákazníci ho odporúčajú, pomohol im znížiť chuť do jedla, udržiavať pitný režim a vyhnúť sa jo-jo efektu.

ReduXs

Tip: ReduXs

 • Prípravok pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, udržiavať si ideálnu váhu a cítiť sa skvelo.
 • Pomáha schudnúť a udržať si ideálnu váhu.
 • V kombinácii s cvičením vám pomôže si udržať vysnívanú postavu.

 

Náš Tip:  KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

KETÓNOVÁ DIÉTA NA 4 TÝŽDNE

 • Balíček obsahuje jedlo na 4 týždne
 • V prepočte to je 5 porcií denne
 • Môžete si vybrať aj balíčky na 3 alebo 2 týždňe
 • Na výber máte z viacerých príchutí
 • Mnoho reálnych pozitývnych výsledkov

Chudnutie je dlhá cesta

Prípravky na chudnutie sú na zhodenie kíl vhodnou voľbou. Avšak netreba sa spoliehať iba na ne. Garsin môže fungovať ako výborný spúšťač spaľovania a podpora metabolizmu, avšak plnú silu tabletky ukážu až pri cvičení a úprave stravy.

Stopercentne prírodné zloženie z najkvalitnejších surovín s certifikovaným pôvodom je vhodné pre mužov i pre ženy. Pokiaľ chcete zlepšiť svoj metabolizmus, trávenie a vylučovanie látok vo svojom tele, mali by ste Garsin vyskúšať.

Zmena životosprávy je však pri zdravom chudnutí nevyhnutnosťou. Zdravá strava v kombinácii s Garsinom je niečo, čo vám pomôže sa udržiavať fit a zbaviť sa kilogramov, ktoré vás trápia.

Tip na e-shop: Nakupujte Garsin v originálnom obchode

Výživový doplnok Garsin od spoločnosti Advance nutraceutics si môžete zakúpiť priamo na stránke výrobku. Nielenže si vďaka tomu môžete byť istí, že dostanete „originál“, ale ho aj získate za výhodnú cenu.

ADVANCE nutraceutics

button_chcem-vediet-viac

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Bol pre vás tento článok užitočný?

Kankusta Duo – tabletky na chudnutie, ktoré sľubujú nemožné
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+