Vyberte stranu

Ochorenia močových ciest nie sú v dnešnej dobe, žiaľ, ničím výnimočným. Človek môže zospodu nachladnúť takmer kedykoľvek a kdekoľvek. Ak máte problémy s močovým mechúrom aj vy, mali by ste vyskúšať prípravok Ialuril Soft Gels.

Močový mechúr je orgán nachádzajúci sa v dolnej časti brucha, ktorý uchováva moč. Keď sa napĺňa, svaly v stenách sa uvoľnia, aby sa mohol zväčšiť. Keď sa vyprázdňuje, svaly sa zmrštia, aby moč z močovej trubice vytlačili. Ak nefunguje močový mechúr tak ako má, môže za tým byť niekoľko príčin.

 

Problémy s močovým mechúrom

najčastejším problémom s močovým mechúrom patria infekcie močových ciest, intersticiálna cystitída a rakovina močového mechúra.

 

Ialuril Soft Gels

Tip redakcie:  Urixin

 • Komplexný výživový doplnok pre starostlivosť o močové cesty.
 • Obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 6 aktívnych látok.
 • Aktívne látky nachádzajúce sa v Urixine sú prírodného pôvodu.

 

Intersticiálna cystitída

Ide o chronický stav, pri ktorom je močový mechúr zapálený a podráždený. Steny močového mechúra sú pri zápale stuhnuté a pri plnení močom nie je potom možné jeho maximálne rozšírenie.

Ochorenie sprevádza bolesť, ktorá je najsilnejšia pri plnení močového mechúra, ustupuje až po jeho vyprázdnení. Bolesť však môže zasiahnuť aj dolnú časť chrbta, brucho a slabiny. Ľudia s týmto ochorením môžu tiež častejšie močiť, avšak len po troškách. Týmito problémami častejšie trpia ženy ako muži.

Ialuril Soft Gels toaleta

Infekcia močových ciest

Močový trakt je zväčša sterilný, občas však môžu infekcie cez močovú trubicu preniknúť aj doň. Infekcia môže postihnúť ktorúkoľvek časť močového systému. Môže zasiahnuť močový mechúr, močovod, močovú trubicu aj obličky.

K symptómom patria bolesť a pálenie počas močenia, naliehavá potreba močiť, bolesť v bruchu, nízka horúčka či krvavý, smradľavý moč.

Problémami s infekciami močového ústrojenstva opäť viac trápia ženy. Údajne až 20 % žien v produktívnom veku má problémy so zápalom močového mechúra. Pri problémoch treba piť čo najviac vody, dať si teplý sedací kúpeľ a čo najskôr navštíviť doktora.

Tip:  Ialuril

Ialuril Soft Gels

 • Výživový doplnok s obsahom kurkumínu, kvercetínu, kyseliny hyalurónovej a chondroitínsulfátu.
 • Obsahuje zložky získané z rýb, kôrovcov, mäkkýšov a sóje.
 • Napomáha pri problémoch s močovým mechúrom.

 

Ialuril Soft Gels zloženie

Výživový doplnok Ialuril Soft Gels obsahuje kurkumín, kvercetín, kyselinu hyalurónovú a chondroitín sulfát.

Kurkumín, najúčinnejšia látka z kurkumy, má viacero preukázateľných účinkov na telo. Zlepšuje napríklad trávenie, keďže podporuje žalúdočnú činnosť, činnosť pečene aj žlčníka. Znižuje tvorbu vredov  vznikajúcich vplyvom stresu a alkoholu.

Kurkumín má antioxidačné schopnosti, preto pôsobí protinádorovo. Potláča karcinogenézu trojako – pri vzniku, rozvoji aj raste nádoru. Používa sa tiež pri infekčných zápaloch pečene, považuje sa za účinné hepatoprotektívum.

Kvercetín, prípadne quercetin je prírodná zlúčenina nachádzajúca sa napríklad v citrusoch, cibuli či pohánke. Tento bioflavonoid má taktiež antioxidačné účinky a je účinný pri určitých formách rakoviny. Okrem toho však dokáže povzbudiť telo k výkonom a zlepšuje výdrž. Ocenia ho aj ľudia, ktorí chcú schudnúť, znížiť svoj vysoký krvná tlak či bojujú so zápalmi.

Tip redakcie: PM D-Manosa

 • originálna kombinácia prírodných látok – D-manosy a propolisu
 • pre normálnu činnosť močových ciest
 • je vhodný aj pre diabetikov

Kyselina hyaluronová má všestranné využitie. Okrem toho, že pomáha stimulovať tvorbu kolagénu, čím spomaľuje starnutie, je účinná pri hojení rán. Je to tiež účinná ochrana proti vírusom, baktériám a iným mikroorganizmom v orgánoch.

Poslednou zložkou je chondroitín sulfát. Ide o jednu z hlavných zložiek chrupaviek, ktorá pomáha pri hojení kostí. Zároveň napomáha obnoviť funkciu kĺbov, redukuje riziko ateosklerózy a infarktu a pomáha predchádzať obličkovým kameňom. Keďže sa nachádza aj v močovom mechúre, napomáha predchádzať pohybu krvi a moču cez stenu močového mechúra.

 

E-shopy, ktoré Ialuril Soft Gels ponúkajú:

 • e-shop odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3,2 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
LekarenTriVeze.sk
 • internetový obchod odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,2 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Ialuril Soft Gels skúsenosti

Mäkké kapsuly Ialuril predstavujú výživový doplnok na perorálne užívanie. Zloženie prípravku „zabezpečuje správnu výživu buniek močového mechúra a je alternatívou pre pacientov netolerujúcich alebo odmietajúcich intravezikálnu liečbu,“ uvádza sa na stránke výrobku.

Vzhľadom na to, že ide o mäkké kapsuly, môžu si ich zvoliť rôzne skupiny pacientov. „Ich užívanie je vhodné po preliečení akútneho zápalu močového mechúra alebo počas jeho liečby (aj v kombinácii s antibiotikami), na podporu funkcií močového mechúra pri zvýšenom riziku na infekcie, prípadne ako doplnková liečba počas užívania Ialuril®Prefill instilácií,“ tvrdí výrobca.

Rozhodli ste sa pre Ialuril soft gels? Recenzie ho odporúčajú. Ako píše Marta, „užívam po prvýkrát, ale zdá sa mi zlepšeniu stavu.“ Prípravok stopercentne odporúča.

ialurin soft gels toaleta

Ialuril Soft Gels cena

Pri výrobkoch, hoci aj účinných, mnohých zvykne odradiť cena. Pri mäkkých kapsulách Ialuril sa toho však nemusíte báť. Môžete ich užívať samostatne, ale aj pri antibiotickej liečbe zápalu močového mechúra. Balenie 15 tabliet je v ponuke za 13,49 eura.

Keďže sa odporúča užívať aspoň 15 dní po 1 až 2 kapsulách denne, vydrží vám jedno balenie na danú dobu.

Ialuril Soft Gels

Tip redakcie:  Urixin

 • Komplexný výživový doplnok pre starostlivosť o močové cesty.
 • Obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 6 aktívnych látok.
 • Aktívne látky nachádzajúce sa v Urixine sú prírodného pôvodu.

 

Prostanax

Pre správne fungovanie močovej sústavy:  Prostanax

 • Normalizovanie funkcie prostaty
 • Optimálne fungovanie močovej sústavy a takisto reprodukčnej schopnosti
 • Navyše podporuje rast vlasov
 • Schválený a testovaný produkt

 

Prevencia proti infekciám močového mechúra

Prevencia je jednoduchšia ako samotná liečba. Pred infekciou močového mechúra sa môžete chrániť viacerými spôsobmi. Netreba zabúdať na dodržiavanie osobnej hygieny, močiť treba ísť vždy, keď pocítite nutkanie. Treba, samozrejme, dodržiavať pitný režim a užívať vitamín C. Po pohlavnom styku sa treba ísť vždy vymočiť, aby sa zabránilo výskytu infekcie. Platí to pre mužov i pre ženy.

Tip na e-shop: drmax.sk

Kvalitné produkty by ste mali nakupovať v kvalitnom e-shope. Internetový obchod drmax.sk ponúka bohatý výber produktov za dostupné ceny. Pri nákupe nad 9,90 eura je doprava zadarmo.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Bol pre vás tento článok užitočný?

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Zdroj: https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/ialuril-924437.html, http://www.ibsa.sk/produkty/ialurilr-makke-kapsuly

Ialuril Soft Gels slúžia na podporu správnej funkcie močového mechúra
4.3 (86.67%) 24 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+