Vyberte stranu

To, že alkohol je metla ľudstva, je pomerne známe. Nezaobíde sa bez neho žiadna dobrá oslava, výročie, večer vo dvojici ani pracovné stretnutie. Ako však bojovať s následkami alkoholu tak, aby ste ďalší deň prežili bez ujmy na zdraví? Odpoveďou je Hydrodol.

Jeden či dva poháriky ešte nikomu neuškodili, keď však na jedno posedenie vypijete polku fľaše, na druhý deň sa ani neviete postaviť z postele. Povedzme si o účinkoch alkoholu na ľudské telo viac.

 

Alkohol a telo

Alkohol začína na telo účinkovať od okamihu, keď si dáte prvý pohárik. Príležitostný pohárik vína k večeri nie je dôvodom na žiadne obavy, ak je pitie pravidelné a vo väčšom množstve, môže si to na tele vybrať svoju daň.

 

Tip: Vyprošťovák

 • Výživový doplnok so sladidlami vo vrecúškach.
 • Vhodný po nadmernej konzumácii jedla a alkoholu.
 • Neobsahuje cukor ani lepok. 

Vplyv na mozog

Alkohol môže zmeniť obvyklé správanie človeka a zatemniť správny úsudok. Na chytré rozhodnutia nie je človek v prípade alkoholu v krvi stavaný. Dlhodobé pitie spôsobuje zmenšovanie mozgu. Konkrétne sa to týka mozgových lalokov.

 

Anti Ethanol 07 AE-07

Vyskúšajte: Anti Ethanol 07 AE-07

 • Vhodný po nadmernej konzumácii alkoholu.
 • Napomáha po použití alkoholu pri ťažkostiach ako sú nevolnosti, bolesti hlavy závraty alebo únava
 • Má antioxidačné účinky

Častým dôsledkom priveľa vypitého alkoholu sú aj tzv. okná. Človek si nemôže spomenúť na všetko, čo sa stalo, má výpadky, ktoré sa mu už nevrátia. Je prirodzené, že keď je niečoho veľa, vzniká na tom závislosť. Závislosť od alkoholu je u každého človeka iná, niekto to robí tajne a jeho známi na to neprídu, iných to premôže tak, že vzťahy s rodinou a priateľmi sú nadobro zničené. So závislosťou sa spájajú aj halucinácie. Permanentne opitý človek už ťažko rozoznáva, čo je skutočné a čo sa mu iba zdá.

pitie alkohol hydrodol

Alkohol a telo

Pravdepodobne by ste nikdy nepovedali, že alkohol môže mať vplyv na celé telo – od mozgu cez sexuálne zdravie až po kosti. Je to, žiaľ tak.

Jedným z prvých prejavov zvýšeného príjmu alkoholu je nezmyselná reč. Človek má problém si dať dohromady myšlienky a vysloviť, čo chce. Vplýva tiež na srdce, prílišné pitie vedie ku kardiovaskulárnym ochoreniam. Ohrozené sú aj pečeň, pankreas, pľúca či žalúdok. Vzhľadom na to, že alkohol zasahuje ich imunitný systém, ľuďom hrozia zápaly a vírusové i bakteriálne ochorenia. Časté sú aj hnačky.

Alkohol vo veľkých množstvách ohrozuje aj sexuálne zdravie požívateľov. V prípade mužov môže dochádzať k sexuálnej disfunkcii, v prípade tehotných žien je ohrozený nenarodený plod. Môže dokonca dôjsť až k neplodnosti.

Ľuďom, ktorí nedajú na alkohol dopustiť, rednú kosti, prípadne sú ohrození aj osteoporózou. Neobvyklá nie je ani podvýživa, keďže tekutá strava nedokáže telu dodať potrebné vitamíny či živiny. Zmeny v koordinácií sa prejavujú aj u sviatočných príjemcov alkoholu. Človek tak celkom neovláda svoje telo a nedokáže udržať správny balans.

Bežné sú i svalové kŕče, slabosť či únava, ale aj stuhnutosť alebo dokonca bolesť v nohách i rukách. Môže ísť o prejav poškodenia nervového systému.

 

Tip na produkt:  Hydrodol

 • Výživový doplnok s obsahom zmesi aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok.
 • Obsahuje Pueraria lobata – extrakt koreňa Kudzu.
 • Zmierňuje stavy opitosti.

 

 

 

Môže aj pomôcť

Alkohol nemusí byť len nevyhnutne zlý, niektoré jeho účinky sú pozitívne. Samozrejme, ide o to piť ho len v malých množstvách. Vplyv na srdce a cievny systém môže byť pozitívny. Prospešný je však maximálne jeden pohárik pálenky alebo vína, prípadne jedno pivo denne.

Červené víno napríklad obsahuje látky, ktoré priaznivo vplývajú na organizmus. Okrem kardiovaskulárneho systému, účinkujú na zníženie krvného tlaku či na zníženie zrážanlivosti krvi. Potláčajú aj oxidačný stres, čiže zabraňujú poškodzovaniu buniek a zápalovým ochoreniam.

 

E-shopy, v ktorých Hydrodol určite zoženiete:

LekarenTriVeze.sk
 • internetový obchod odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,2 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 97 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 93 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Aké je riešenie?

Po pravde? Nepiť vôbec, prípadne len malé množstva. Keďže sú však prípady, v ktorých sa alkoholu nedá odolať, či už na uvoľnenie alebo na zábavu, môžete bojovať aspoň s jeho dôsledkami. Patria k nim úzkosť, nervozita, nevoľnosť, vysoký krvný tlak, nepravidelný tep či výrazné potenie.

Pomocníkom pri boji s „opicou“, je Hydrodol. Ako uvádza adc.sk, ide o „výživový doplnok s obsahom zmesi aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok. Obsahuje Pueraria lobata (extrakt koreňa Kudzu).“ Ide o prípravok, ktorý sa odporúča užiť už počas konzumácie alkoholu a v prípade potreby aj nasledujúce ráno. V obidvoch prípadoch treba užiť po štyri kapsuly. Treba ich, samozrejme, zapiť dostatočným množstvom vody.

Pueraria lobata, teda Kudzu je koreňová rastlina, druh viniča, ktorá sa zvyčajne používa pri zmierňovaní migrény a „opice“. V medicíne sa zvyknú používať korene, kvety aj listy viniča. Na liečbu alkoholu sa údajne používal už v roku 600 n. l. Na liečbu alkoholizmu a redukovanie symptómov opice sa však používa dodnes.

Zmierňuje bolesť hlavy, žalúdočné nevoľnosti a závraty. Okrem toho sa používa aj na srdcové a obehové problémy, ako sú krvný tlak, nepravidelný srdečný rytmus a bolesti v hrudníku. Využitie má aj pri problémoch s hornými dýchacími cestami vrátanie infekcií dutín, bežného nachladnutia, sennej nádchy, ale aj chrípky.

Kudzu niektorí používajú aj na zmiernenie symptómov menopauzy, pri bolestiach svalov i žalúdka. Zmierňuje totiž horúčku, smäd, stuhnutosť krku a podporuje potenie.

Tip: Vyprošťovák

 • Výživový doplnok so sladidlami vo vrecúškach.
 • Vhodný po nadmernej konzumácii jedla a alkoholu.
 • Neobsahuje cukor ani lepok. 

Hydrodol skúsenosti

Pri väčšine výrobkov sú dôležité dve veci – cena a účinky. Ak vás to zaujíma, už si nemusíte vyhľadávať spojenia Hydrodol recenzie a Hydrodol cena, pretože sa všetko dozviete tu. Výživový doplnok pre vás či pre vášho priateľa dostanete za 5,07 eura. Obsahuje osem tabliet, čiže vám vydrží maximálne na dva razy. Ak by vám stačilo len štvortabletové balenie, môžete si ho zakúpiť približne za polovičnú cenu.

pitie alkohol hydrodol

Zákazníci sú s účinkami prípravku spokojní a produkt odporúčajú.

Tip na kvalitný e-shop: lekarentriveze.sk

E-shop odporúča 96 % zákazníkov portálu heureka.sk. Pochvaľujú si rýchle vybavenie objednávky i kvalitu komunikácie. Pozdávajú sa im ceny aj skvelý prístup.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Vyskúšate pri najbližšej príležitosti Hydrodol?

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Zdroj: https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/hydrodol-934522.html,

Hydrodol zmierni účinky alkoholu rýchlo a efektívne
4.3 (85.33%) 15 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+