Vyberte stranu

Komplexných doplnkov výživy je na trhu relatívne málo. Častokrát ľudia hľadajú na internete komplex viacerých vysoko účinných látok s blahodarnými účinkami na ľudské zdravie. Hliva ustricová poskytuje bohatý zdroj prírodných vitamínov, minerálov a mnoho iných látok. S výhodnou cenovkou disponuje aj rozsiahlymi účinkami. Je odporúčaná ako podporný prostriedok. Možno povedať, že pátranie po univerzálnom doplnku výživy skončilo.

Aké všetky látky nájdeme v tomto produkte? Aké účinky má hliva ustricová? Kto je jej výrobcom a čo o nej vieme z botanického hľadiska? Je tento doplnok výživy vhodný skutočne pre každého? Odpovede na tieto, a mnoho iných užitočných informácií, nájdete v nasledujúcom texte.

Čo všetko obsahuje hliva ustricová?

Je to bohatý zdroj viacerých naturálnych vitamínov a minerálov. Obsahuje vitamíny B, D, C, K. Ďalej v nej nájdeme viacero kvalitných proteínov, nenasýtené mastné kyseliny, skupinu ôsmych aminokyselín, stopové prvky ako selén, zinok, bór, jód, chróm, meď, železo a aj vlákninu. Hliva ako rastlina vykazuje antivírusové a antirakovinové účinky, jej využitie je aj pri liečení kardiovaskulárnych ochorení. Produktom z hríbov je aj Reishi.

Tip na kvalitný produkt: Imunit HLIVA s Rakytníkom pre deti JACK HLÍVÁK

Imunit HLIVA s Rakytníkom pre deti JACK HLÍVÁK tbl 30 ks + Darček zadarmo, 1x1 set

 • prospieva k rastu detí, udržiava zdravé kosti a podporuje imunitný systém
 • podporuje prirodzenú činnosť nervovej sústavy
 • vhodné od 3 rokov

button_chcem-vediet-viac

 

Od antibiotického účinku cez podporu imunity až po pomoc pri vyplavovaní látok z tela

 • Hliva ustricová je zdrojom antibiotika nazvaného „Pleurotín“.
 • Podporuje imunitný systém najmä pri jeho oslabení, poskytuje zvýšenú rezistenciu pre ľudské telo proti civilizačným ochoreniam.
 • Napomáha aj pri posilňovaní pevnosti žíl a ciev, rovnako je účinná proti stuhnutosti svalov a šliach.
 • Za pozornosť stojí aj už spomínaný fakt, že produkt je efektívnym prírodným zdrojom vitamínov a minerálov.
 • Dôležitá je aj stimulácia rastu mladých buniek. Takáto podpora je možná najmä vďaka prítomnosti kyseliny listovej (vitamín B9) v zložení tohto produktu. Napríklad nedostatok tejto kyseliny má nepríjemné následky v podobe vypadávania vlasov a porúch pri ich raste.
 • Už spomínané účinky na srdce a cievy spočívajú v znižovaní vysokej hladiny lipoproteínov.
 • Príjem hlivy poskytuje aj podporu látky nazvanej mevinolín. Táto látka je prirodzeným zdrojom lovastatínu. Práve túto látku súčasná medicína považuje za najúčinnejšiu pri potláčaní vysokej miery cholesterolu.
 • Antiseptické účinky v podobe potláčania ekzémov, alergických ochorení a hemeroidov.
 • Ako už sme spomínali hore, napomáha aj pri vyplavovaní nezdravých látok z organizmu. Konkrétne priamym pôsobením na peristaltiku čriev a úpravou vylučovania. Pozitívny vlyv na črevá má aj Lactoseven.

Ako sprievodné látky sa v tablete nachádzajú ešte aj látky ako škrob, maltodextrín, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, rastlinný stearan horečnatý.

hliva ustricová


Kto je výrobcom tohto produktu?

Výrobcom je známa česká spoločnosť s názvom TEREZIA COMPANY. Počiatok jej existencie datujeme do roku 1990. Gro jej činnosti spočíva vo výrobe a distribúcii prírodných doplnkov výživy z húb a rastlín. Zaujímavosťou je to, že všetky ingredencie pochádzajú výhradne z priestoru Európskej únie.

 

Tipy na kvalitný Ricínový olej

Názov Popis produktu Kde kúpiť? Cena

 • vysoký obsah vlákniny
 • okrem hlivy obsahuje aj rakytníkový olej

 

button_do-obchodu (1)

Hliva ustricová – prírodné antibiotikum

Hliva ustricová - prírodné antibiotikum

 • podporný prostriedok pri slabej imunite
 • pomáha aj normalizovať cholesterol
www.BabickinaZahrada.sk

 

button_do-obchodu (1)

Hliva ustricová 150 kapsúl

Terezia Company Hliva ustricová 150 kapsúl + 30 kapsúl ZADARMO

 • normalizuje imunitný systém
 • obsahuje beta 1,3, stopové prvky mastné kyseliny, proteíny

 

button_do-obchodu (1)

Dávkovanie hlivy ustricovej.

Užívame jednu tabletu dvakrát denne ideálne pred jedlom. Najlepšie výsledky dosiahnete dlhodobým užívaním. Tablety sa prehĺtajú celé, môžu sa však rozdeliť a obsah nasypať do jedla alebo vody.

Pre koho všetkého je tento výrobok vhodný? Komu zasa nepatrí do rúk?

Výrobok neobsahuje žiadne chemické farbivo ani konzervanty, lepok, sladidlá, laktózu. Je vhodný aj pre vegetariánov.

TIP: Kvalitný prípravok na podporu imunity

Imunax

 • prírodný výživový doplnok
 • obsahuje 11 prírodných látok
 • podporuje imunitu a obranyschopnosť
 • vhodný na dlhodobé užívanie 
imunax


Čo hovoria ľudia na tento produkt? Aké informácie nájdeme na internetových stránkach obchodov ?

Hliva ustricová nie je na našom trhu neznámou. Po krátkom hľadaní som vybral zopár reakcií z diskusných fór na tento produkt.

„Hlivu ustricovú užívám už dva roky nepretržite a som velmi spokojný. Moje problémy před uživáním hlivy boli stále časté nachladnutie, dýchacie ťažkosti 3-4 krát ročne a vždy to končilo liečbou s antibiotikami. Nakonec moje choroby prepukli až do astmy. Lekari mi nepomohli, chodil som k nim ako na klavír. Keď mi manželka doporučila hlivu ustricovú, tak som jej nechcel verť, no nemal som na výber. Dnes žiadne dýchacie problémy nemám, za posledný rok som nebral žiadné antibiotika. Ak pride nejaké nachladnutie alebo chripka všetko prejde velmi lahko za 1-2dni. Na hlivu nedám dopustitť. Odporučám ji každému, kto má podobné problémy. V našej rodine hlivu užává aj dokonce 3,5ročná vnučka, kteroj tiež velmi pomohla.“

„Poprvé jsem se dozvěděl o hlívě z nějakého časopisu. Později jsem k informacím, k této velmi prospěšné rostlině, přišel na internetu, ale to ještě nevedlo k tomu, abych si ji koupil. Teprve lékař, který posoudil můj zdravotní stav, mi doporučil hlívu ústřičnou na užívání jako doplňek stravy. Na Vašem výrobku mě vyhovuje to, že se užívá 2x denně, obsahuje kromě hlívy i další potřebné a zdravé složky. A tak ji užívám a mám pocit lepšího zažívání a snížení problémů se žaludkem. Hlívu budu užívat i nadále, po poradě s lékařem uvidím, jak dlouho. V každém případě nelituji investovaných peněz a nadále budu tento Váš výrobek doporučovat lidem v mém okolí.“

hliva ustricová

 

Cenou prekvapí.

Balenie 90 tabliet s obsahom 500 miligramov účinných látok si môžete zaobstarať za necelých 23 eur. Viaceré spoločnosti však poskytujú akcie v podobe zliav. (Cena aktuálna ku dňu 17. 7. 2018)

 

Tip na e-shop: drmax.sk

Kvalitné produkty by ste mali nakupovať v kvalitnom e-shope. Internetový obchod drmax.sk ponúka bohatý výber produktov za dostupné ceny. Pri nákupe nad 9,90 eura je doprava zadarmo.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Hliva ustricová – tvorba prirodzenej imunity a mnoho iného
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+