Vyberte stranu

Herpesin krém účinne bojuje s herpesom či oparom, ktoré sa môžu vyskytovať na tvári alebo na perách a to u detí, ale predovšetkým u dospelých. Ide o liek dermálneho charakteru na liečbu viacerých druhov herpesov a oparov. Účinne zaberá a Vy sa herpesu zbavíte % puž čoskoro. Opar, ktorý sa nazýva aj Herpes simplex, sa u niektorých ľudí vyskytuje pravidelne, zatiaľ čo u iných sa vyskytol len raz a telo si naňho dokázalo vytvoriť protilátky. Ak herpes dostanete raz, je však veľmi pravdepodobné, že ho dostanete znovu. Jeho vzniku však je potrebné predchádzať a to dopĺňaním potrebných vitamínov. Ak však už herpes na perách alebo tvári objavíte, prichádza na rad jeho čo najrýchlejšia liečba. Napríklad aj Herpesin krémom.

 

Viac o Herpesin kréme

Herpesin krém je malá dvojgramová tuba, ktorá účinne lieči herpesy, začervenanie a podobne. Natierať by sa mala na pery alebo miesto výskytu herpesu (častý je výskyt aj na tvári) a to v intervale približne päťkrát do dňa a so štvorhodinovými odstupmi. Zaraďuje sa medzi lieky, na ktoré nie je potrebný predpis lekára, je ho dostať voľnou kúpou v lekárni. V článku nižšie Vám ponúkame prehľad bližších informácií o Herpesin kréme, ako účinkuje, či má nejaké vedľajšie účinky a tiež to, kto ho môže používať.

 

dievča

 

Aké sú účinky Herpesin krému?

Vďaka svojmu zloženiu účinne dokáže bojovať proti herpesu, lieči ho, vyhladzuje miesto výskytu herpesu. Jeho zloženie tvorí viacero látok, ktoré herpes rýchlo a účinne hoja. Môžu ho užívať ženy, ale aj muži, je dokonca vhodný aj pre deti, u ktorých sa herpes môže vyskytnúť. Prejavy herpesu môžu byť občas veľmi nepríjemné. Veľakrát Vás môžu sprevádzať nepríjemné príznaky ako svrbenie a pálenie, ktoré sú neutíchajúce. Herpesin krém je však účinný aj v boji proti tomu, aby sa vírus, ktorý herpes na perách spôsobí, ďalej už nerozširoval. Keďže sa toto ochorenie rýchlo dokáže prenášať aj na iné miesta, dbajte o to, aby ste tomu zabránili.

 herpesín krém

Tip redakcie: Herpesín krém

 • vhodný na liečbu oparov perí a tváre u dospelých i u detí
 • výrazne bráni množeniu vírusu v ľudskom organizme 

Prečo herpes vlastne vzniká?

Hovorí sa, že pôvod herpesu sa ukrýva už v našom rannom veku – v detstve. Je však spoločníkom na celý život. A dokonca, vyskytuje sa v rôznych podobách. Iba jeden tvor na zemi je považovaný za prenášača herpesu – a tým je človek. Herpesom trpí na celom svete až 95% populácie. Môžeme ho získať pri pôrode alebo v detstve. Vďaka jednej infekcii ho ale viete v tele “prebudiť” a viac sa ho bohužiaľ nezbavíte. Kým na našom tele neprepukol, sídlil v nervových zakončeniach a čakal na moment prekvapenia. Za výskyt herpesu si ale môžeme sami. Stačí obyčajné nachladnutie a ak máme slabšiu imunitu, herpes sa prejaví raz dva.

 

 herpes care gel

Tip redakcie: HERPES CARE

 •  vytvára jemný film, odolný a neviditeľný na mieste postihnutom ochorením
 • znižuje bolesť spôsobenú oparom, poskytuje úľavu pri sčervenaní, pálení, svrbení
 • podporuje fyziologický proces obnovy pokožky a skracuje dobu hojenia pľuzgierov

 

Ďalšie dôvody, ako ešte môže herpes vzniknúť:

 • slabšia imunita
 • vyššia náklonnosť k stresu
 • hormonálne zmeny v tele
 • nadmerné množstvo vystavovania sa na slnku
 • prekonanie vnútornej teploty
 • zvýšená telesná teplota
 • málo alebo nedostatočné množstvo spánku
 • zápal priedušiek/pľúc 

 

Hepres sa môže šíriť aj napríklad vtedy keď sa napijete z pohára po niekom, kto herpes má alebo celkovo spoločným používaním riadu v domácnosti. Tiež prostredníctvom kašľania, kýchania a samozrejme – bozkávania. Veľkou rizikovou skupinou sú deti, ktoré ešte nemajú vytvorenú dostatočné silnú imunitu. Ak už herpes dostanete, neškrabte si ho a podobne, pretože veľmi ľahko môžete dôjsť k rozšíreniu.

 

dievča

 

Ako posilniť imunitu človeka

Imunita človeka je ovplyvnená aj nadváhou človeka. Preto ak patríte medzi ľudí “s pár kilami navyše”, nečudujte sa ak je Vaša imunita oslabená. Preto naberte sily aj odvahy a hor sa do chudnutia! Telu a zlepšeniu imunity pomáha aj dostatok antioxidantov. Zlepšenie imunity podporuje aj dostatočné množstvo bielkovín a vitamínov (najmä vitamín C).

Na posilnenie imunity odporúčame aj: Imunax

 • obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok na podporu udržania zdravého srdca a normálneho krvného tlaku
 • obsahuje látky ako echinacea, hliva, reishi, ženšen, šišiak, rakytník, laktobacily, vitamín C, vitamín B6, kys. listová a zinok
 • kúpite na Imunax.sk

Byť stále v pohybe je takisto skvelým krokom akosi dostať imunitu pod kontrolu. A najmä – otužovanie. Telo je vhodné naučiť prispôsobovať ho rôznym teplotným zmenám bez tohto, aby ochorelo. Ide o nácvik keď skutočne vplyvom počasia dôjde k ochladeniu. Odborníci na posilnenie imunity odporúčajú dostatok smiechu a pozitívnej nálady. Ďalšou “vecou” ktorá ovplyvňuje imunitný systém je stres. A taksito – nie je nad dostatok spánku.

+ TIP pre Vás – užívajte zinok, odporúčame v tabletovej forme Zinkorot

 

TIP redakcie:  Zinkorot 

Zinkorot 

 • používa sa ako alternatívny zdroj na doplnenie zinku pri liečbe nedostatku zinku
 • zohráva dôležitú úlohu pri funkcii imunitného systému 
zinkorot  

 

Viac o Herpesin kréme

Tento dermálny krém slúži na liečenie oparov a herpesov. Jeho účinnou látkou, ktorá je obsiahnutá v tomto kréme je aciklovir. Tento krém je dostupný v dvojgramovom, ale aj päťgramovom balení. Ak sa pýtate či má tento krém na herpesy nejaké vedľajšie účinky, tu je odpoveď. Väčšinou tento krém nemá žiadne vedľajšie účinky. Tento krém by ste nemali užívať v prípade, že ste precitlivelý na niektorú z látok, ktoré zahŕňa zloženie výrobku. Ako všetky podobné lieky, aj tento môže mať nejaké vedľajšie účinky. Nemusia však byť natoľko silné, aby sa prejavili u každého, kto ho bude užívať.

 

Herpesin krém – cena

Krém je dostupný v každej jednej lekárni. S inou značkou lekárne, sa mení aj jeho cena.

 

Herpesin krém – recenzie

Hodnotenia zákazníkov na tento prípravok sú pozitívne. Svedčí o tom aj 88%-né hodnotenie spokojnosti zákazníkov.

 

Eshopy ponúkajúce Herpesin krém:

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

 • e-shop odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3 dni
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou

 

 

button_do-obchodu

 

Herpesin krém – skúsenosti

Skúsenosti zákazníkov s krémom Herpesin sú pozitívne. Jedna zákazníčka hovorí, že tento krém má stále doma “po ruke” a natiera si ho na postihnuté miesto hneď po prepuknutí problému. Iný zákazník hovorí, že tento krém hoci je trochu drahší, je skutočne účinný. Pochvaľujú si ho aj českí užívatelia. Napríklad – jedna pani ho vyzdvihuje najmä pre to, pretože stále zaberie jej manželovi v čase keď bojuje s vysokými horúčkami.

Tip na e-shop

Prípravky je najvhodnejšie nakupovať v overenom e-shope. K takým určite patrí aj internetový obchod drmax.sk, ktorý odporúča 96 % zákazníkov heureky. Spokojní sú s prehľadnosťou obchodu, cenami, i rýchlou dopravou.

 

Máte skúsenosti s používaním krému Herpesin? Dajte nám o tom vedieť v komentári!

 

Herpesin krém – účinný v boji proti herpesu!
4.7 (93.75%) 16 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+