Vyberte stranu

Cítite sa nervózny, vyčerpaný či celkovo nie v svojej koži? Práve pre Vás je tu GS Anxiolan. Svojím účinným zložením dokáže bojovať proti stresu, nervozite či úzkosti. Ak ste v stresovom období a neviete sa doslova pohnúť z miesta, skúste výživové doplnky podporujúce nervový systém, ktorý privádza opäť do normálu a preto sa už po užití už prvej tablety budete cítiť opäť tak ako kedysi – nemali by ste byť viac nervózny či podráždený. Ide čisto o prírodný prukdut, takže je ho možné užívať aj dlhodobo bez žiadny vedľajších účinkov. V prírode máme veľa rastlín, ktoré prispievajú k pokojnému a vyrovnanému duševnému životu. Práve niektoré z týchto rastliniek sú obsiahnuté v tomto doplnku. O jeho účinkoch si ale viac už povieme v článku nižšie!

 

GS Anxiolan a niečo viac o ňom

Vedci a výskumníci tento produkt pred jeho uvedením na trh ho podrobili dôkladnému výskumu. Tento výskum preukázal, že v jednej tablete je mnoho účinných extraktov z rastlín + veľa ďalších vitamínov a minerálov. Zaujímavosťou výskumu však bolo to, že kombinácia jednotlivých výťažkov z rastlín bola účinnejšia ako jednotlivé výťažky rastlín ktoré boli podávané separovane. Tento špeciálny produkt je určený pre všetkých tých, ktorý potrebujú svoj nervový systém dostať pod kontrolu, nestresovať sa, byť celkovo v pohode.

 

stres

 

Stres ako nepriateľ

Určite to poznáte. Práca, škola, ďalšie povinnosti. Rýchly kolobeh života. A vy stojíte uprostred toho všetkého a máte pocit, že nič nestíhate. V noci sa nevyspíte tak ako by ste si predstavovali a potom ste každý nasledujúci deň zlý nielen na svoje okolie, ale aj na seba. Niekedy si toho na seba nabalíte jednoducho veľa. Vyčerpanosť už ani nie je vyčerpanosťou. Do postele si totiž líhate úplne unavený, no zaspať sa Vám nedarí ani po hodine váľania sa po posteli. Zamysleli ste sa niekedy prečo je to tak? Nervový systém deň čo deň držíte v napätí a je zrejmé, že si aj v noci namiesto snov premieta všetky povinnosti, ktoré ešte musíte stihnúť. Ešte šťastie, že príroda myslela aj na takéto chvíle. Ak dostanete svoj nervový systém pod kontrolu a doprajete mu úľavu, cez deň budete mať opäť úsmev na tvári, pretože si v noci skutočne odpočiniete.

 

TIP redakcie: GS Anxiolan

    GS Anxiolan

 • horčík, vitamín B6 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému
 •  prispieva k správnej funkcii psychiky 
anxiolan  

 

 

Zloženie výživového doplnku GS Anxiolan

Zloženie tohto výživového doplnku pozostáva zo štyroch látok, ktorých kombinácia účinne bojuje proti nervozite a prispieva k upokojeniu organizmu. Ide o tieto štyri nasledovné látky:

 • Vitamín B6
 • horčík
 • Valeriána lekárska
 • ľubovník bodkovaný 

 

stres

 

Vitamín B6 – prispieva ku psychickej pohode a rovnováhe. Nazýva sa tiež pyridoxín a okrem prichyského zdravia v tele plní funkciu kontrolóra erytrocytov (červených krviniek), a preventívne voči vzniku rôznych infekcií či kazov na zuboch, podporuje tiež správne fungovanie endokrinného systému.

Horčík – podobne ako vitamín B6 ovyplyvňuje telo a privádza ho do pokojového režimu. Vplýva pozitívne aj na svalovú sústavu človeka a keď ste vyčerpaný či unavený po celom dni, siahnite po horčíku – ten totiž znižuje hladinu únavy. Spolu s vitamínom B6 sú dobrou ochranou pred zubnými kazmi.

 

Eshopy ponúkajúce GS Anxiolan: 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

Valeriána lekárska – po jej užií ľahšie zaspíte, spať budete pokojne a ráno sa zobudíte plný elánu. Ak je užijete malé mnžstvo – povzbudí Vás, ak však väčšie množstvo, upokojí Vás. Radí sa do skupiny liečivých rastlín a nie je známe, aby vyvolávala závislosť.

Ľubovník bodkovaný – účinný v boji proti depresiám, stredu, pocitom úzkosti či strachu. Jeho účinky sú bohaté – dokáže liečiť dlho pretrvávajúce kožné rany či iné ochorenia a pocity bolesti. Telo upokojuje a ho ľudia zvyknú pridávať aj do kúpeľov, masážnych olejov a podobne.

 

Na odbúranie stresu odporúčame aj: Modin  modin

 • obsahuje komplex prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej psychickej činnosti
 •  podporuje emočnú vyrovnanosť, duševnú rovnováhu, psychické zdravie, prispieva k relaxácii a v neposlednom rade podporuje pozitívnu náladu

 

Na čo všetko slúži a čomu všetkému pomáha GS Anxiolan?

 • uľavuje pri pocitoch stresu a nervozity
 • pomáha znižovať únavu a vyčerpanosť
 • zmeny nálad Vás viac nebudú prenasledovať
 • ženám pomáha zvládať predmenštruačný syndróm
 • dokáže priviesť organizmus opäť do stavu pohody a pokoja
 • účinne dokáže bojovať nielen so stresom, ale aj strachom
 • pomáha upokojiť myseľ pri verejnom vystupovaní prd ľuďmi a podobne
 • odporúčané je aj dlhodobé užívanie pre oveľa lepšie výsledky 

 

stres

 

GS Anxiolan – cena

Cena tohto špeicálneho výživového doplnku, ktorý priaznivo ovplyvňuje fungovanie nervovej sústavy a bojuje proti stresu a nervozite sa pohybuje približne okolo 5 eur (cena k dňu 31. 7. 2018).

 

Na odbúranie stresu odporúčame aj: Modin  modin

 • obsahuje komplex prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej psychickej činnosti
 •  podporuje emočnú vyrovnanosť, duševnú rovnováhu, psychické zdravie, prispieva k relaxácii a v neposlednom rade podporuje pozitívnu náladu

 

GS Anxiolan – recenzie

100%-né hodnotenie tohto výrobku hovorí samo za seba. Na internete je dostupných mnoho hodnotení práve tohto prípravku a môžeme dedukovať, že sú iba pozitívne. Prezrieť si ich môžete aj napríklad na Heureka.sk

 

Eshopy ponúkajúce GS Anxiolan: 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

GS Anxiolan – skúsenosti

Zákazníčka hovorí o tomto prípravku ako o zázraku, ktorý jej dokáže pomôcť pri výkyvoch nálad. Tieto nálady závisia od toho koľko má povinností a práce, no tento výživový doplnok jej pomáha zvládať aj ťažšie situácie. Vyzdvihuje to, že niekedy užívala rôzne podobné prípravky, no stále sa po nich cítila ospalá a “oťapená”, nemohla dokonca ani šoférovať. Pri tomto prípravku to však tak nie je a preto si ho môže dovoliť užívať aj počas dňa. Pomáha jej fungovať a zvládať tak všetky povinnosti.

Iný zákazník hovorí, že tento prípravok mu pomáha zvládať chvíle, kedy sa cíti smutný a jeho nálada je pod bodom mrazu. V priebehu užívania prípravku sa však cítili oveľa šťastnejší a veselší. Hovorí, že tento prípravok začala užívať aj jeho žena, pretože ťažko zvládala predmenštruačný syndróm a bola niekedy až príliš podráždená. Pomáha jej to zvládať tieto nálady, takže obidvaja tento produkt odporúčajú.

 

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať GS Anxiolan

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode lieky24.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Máte skúsenosť s užívaním prípravku GS Anxiolan? Budeme radi, ak sa s nami o Vašu skúsenosť podelíte v komentári!

 

GS Anxiolan – účinný produkt v boji so stresom
3.9 (77.92%) 48 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+