Vyberte stranu

Ste milovníkom zdravého životného štýlu, cvičíte a dáte si záležať na svojom výzore či si potrpíte na dokonale vyrysované svaly? Na trhu je v posledných rokoch veľmi známym produktom Protostrol, ktorý zaviedla spoločnosť Goldfield. Ide o anabolikum, ktoré podporuje zdravý rast svalov. Ocenilo ho už veľa športovcov a kulturistov a preto sa právom radí medzi najlepšie a najúčinnejšie anabolické steroidy na svete. Jeho účinnosť ocenil aj najznámejší slovenský kulturista Jaroslav Horváth, ktorý sa kulturistike venuje už dlhé roky. Goldfield Protostrol patrí medzi prípravky na rast svalov, ktoré skutočne zaberajú. Jeho zloženie je prírodného charakteru a preto si ho obľúbilo už nespočetne veľa kulturistov.

 

Goldfield Protostrol – popis výrobku

Ak ste mužom, ktorý túži po svaloch, sile a výkone, Goldfield Protostrol je určený práve pre Vás. Ide o prírodné anabolikum určené mužom, ktorý chcú svaly a chcú ich rýchlo. Jeho obrovskou výhodou je, že narozdiel od podobných výrobkov tejto rady, nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky. Je teda perfektným riešením práve pre tých, ktorý túžia po rýchlom a dostatočne viditeľnom účinku. Goldfield Protostrol sa svojím zložením líši od steroidov a preto je právom radené na popredné priečky v prípravkoch učených na rýchly nárast svalov. Je vhodný aj na dlhodobejšie užívanie a pri jeho užívaní môžete obavy z vedľajších účinkov hodiť za hlavu.

 

svaly

 

Bližšia špecifikácia výrobku Goldfield Protostrol

Goldfield Protostrol je prípravok určený na stimuláciu rastu svalov a následné udržanie si získaných svalov je vhodný pre rôznych športovcov. Športovci potrebujú svaly pri každom športe či náročnej fyzickej aktivite. Jeho účinky sú zamerané na molekuly v bunkách svalov. Obsahuje tiež zložky nano-aktívne, zinok a kyselinu pantoténovú. Balenie Goldfield Protostrol je tvorené z kapsúl a pre viditeľný účinnok by ste mali užívať 2 kapsuly denne. Jeho viditeľné účinky sú badateľné už do dvadsiatichštyroch hodín. Značka Goldfield zaručuje svojim zákazníkom 100% spokojnosť s užívaním výrobku. Účinne pôsobí naprechodový receptový potenciál (TRP). Za všetko je vlastne zodpovedná technológia, ktorej sa hvoorí aj nanokvantová.

TIP:  Kde kúpiť Goldfield Protostrol

Goldfield Protostrol

protostrol

Goldfield Protostrol – ako v tele pôsobí?

Nanokvantová technológia, ktorá je telu prirodzená, ktorá pôsobí ako TRP, je nano-aktívnou technológiou. Jej zásluhou je zvýšená výkonnosť značne preukazateľná. Po užití kapsuly všetky látky hneď prenikajú do tela, priamo k bunkám a ich molekulám. Za niekoľko minút sa tieto aktívne látky dostávajú priamo do kanálov v molekulách buniek, ktoré tvorí predovšetkým ión. V našom tele máme teplotné senzory, ktoré sú zodpovedné za vylučovanie adrenalínu. Tým, že účinné látky prípravku Goldfield Protostrol prenikajú do tela hneď, výsledky sú viditeľné už do dvoch týždňov.  Zloženie v tvorí predovšetkým kyselina algínová spolu so silicou, horčica a výťažky zo škorice.

 

goldfield protostrol svaly

 

Goldfield Protostrol – zloženie výrobku

Jeho zloženie tvoria predovšetkým tieto látky:

 • tuky
 • sacharidy
 • bielkoviny
 • chróm
 • zinok
 • kyselina pantoténová
 • komplex potencie
 • turbo komplex
 • komplex obsahujúce účinné vitálne látky

Prípravok Goldfield Protostrol je určený pre všetkých ľudí, ktorí si chcú zlepšiť vitálne zdravie. Chcú dosiahnuť viac sily a prirodzenou cestou chcú dosiahnuť nárast svalovej hmoty. Užívanie tohto prípravku je bezpečné a vhodné aj na dlhodobejšie užívanie. Účinné látky v Goldfield Protostrol okysličujú svaly a všetky orgány v tele. Tento produkt je dostupný bez lekárskeho predpisu a nemal by sa však užívať ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.

 

Základné výhody Goldfield Protostrol

Látky obsiahnuté v tomto prírodnom prípravku tvoria patentovanú zmes, ktorú vedci a výskumníci testovali a mohli ju teda ďalej posunúť ľuďom. Ide o anabolikum čisto prírodného charakteru. Neobsahuje žiadne dopingové látky, za čo sa zaručili aj výskumníci a to až 100%-ne. Nesmie sa však používať ako plne nahradenie pestrej stravy, ide len o doplnok výživy, ktorý obsahuje prírodné zložky, ktoré v našom tel pôsobia aktívne. Obsahuje veľa bielkovín a preto je pri jeho užívaní strážiť si bielkoviny, ktoré do tela dodáte pestrou stravou. Privádza do tela, svalov a orgánov dostatočné množstvo kyslíka. Pri jeho užívaní budete vitálni, fresh a svieži. Je dokázané, že v kladnom smere tiež ovplyvňuje potenciu. Výrobca zaručuje nárast svalstva, ktorý je vidieť a to už neuveriteľných dvoch týždňov.

 

goldfield protostrol svaly

 

Ako dávkovať prípravok Goldfield Protostrol?

Ako sme už vyššie spomínali, balenie obsahuje účinné látky vo forme kapsúl. Užívať by sa tieto kapsule mali dvakrát do dňa a to 1 kapsula ráno (najmä v tie dni kedy máte tréning) a pri raňajkách a potom ešte jedna kapsula tesne pred konkrétnym tréningom (maximálne pol hodiny pred). V deň kedy netrénujete sa odporúča užívať jednu kapsulu ráno spolu s raňajkami a jednu večer spolu s večerou.

 

Tip: Vyskúšajte kreatín na nabratie svalov a sily

Názov Popis produktu Kde kúpiť? Cena

Kreatín monohydrát

 • zvyšuje energetické zásoby
 • podporuje rast svalov
 • zvyšuje výkon a silu

 • dodanie do 24 hodín
 • doručenie stojí 2,99 eur, nad 49 eur je zadarmo
 • e-shop na heureke odporúča 100 % zákazníkov

button_do-obchodu (1)

Creatine Creapure – Czech Virus

 • ultračistý kreatín monohydrát
 • pomáha zvyšovať silové výkony
 • testovaný na zakázané látky
 • perfektná rozpustnosť

 • e-shop na heureke odporúča 100 % zákazníkov
 • je to Shop roku 2016, čo sa týka športovej výživy
 • doručenie je nad 60 eur zdarma, inak je to 2,90 eura
 • možnosť osobného odberu

button_do-obchodu (1)

Kreatín micronized – Universal

 • mikronizovaný kreatín Creapure
 • dokonale a účinne zvyšuje silu, výkon a umožňuje dlhší a intenzívnejší tréning
 • vhodný pre skúsených športovcov aj začiatočníkov

 • e-shop odporúča na heureke 98 % zákazníkov
 • priemerná doba dodania je 1,7 dňa
 • férový reklamačný poriadok

button_do-obchodu (1)

Goldfield Protostrol – cena

Cena tohto výrobku sa pohybuje nad hranicou 45 eur (cena uvedená k dňu 27. 7. 2018), no športoví nadšenci neváhajú investovať aj do drahších výrobkov.

TIP:  Kde kúpiť Goldfield Protostrol

Goldfield Protostrol

protostrol

Goldfield Protostrol – recenzie & skúsenosti

Recenzie dostupné na Heureka.sk hovoria, že športovci a kulturisti si tento prípravok chvália. Hodnotenie výrobku dosahuje v priemere približne 90 – 100% čo je naozaj obdivuhodné. Vyzdvihujú aj rýchle dodanie výrobku a samozrejme jeho kvalitu, ktorá je badateľná. Jeden zákazník hovorí, že aj keď tento prípravok berie len krátko, cíti výrazné zvýšenie sily. Slová iného zákazníka ale hovoria, že výsledky sa u neho začali prejavovať až po treťom týždni, nie po druhom, ako je pri výrobku uvedené. Okrem toho vyzdvihuje, že tabletky sú malé a ľahko sa prehĺtajú.

 

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať Goldfield Protostrol

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode GymBeam

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Máte skúsenosti s užívaním tohto prípravku? O svoju skúsenosť sa s nami podeľte v komentári!

Goldfield Protostrol – výživový doplnok pre rast svalov!
4.3 (85.88%) 17 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+