Vyberte stranu

Pod pojmom superpotravina rozumieme potraviny, ktoré majú vysokú nutričnú hodnotu a ich konzumácia prináša rôzne zdravotné benefity. Medzi ne sa radia aj plody kustovnice čínskej – goji. Pokračujte v čítaní a dozviete sa viac o produkte Goji ADVANCE.

Goji ADVANCE charakteristika

Kustovnica čínska patrí do čeľade ľuľkovité. Je to krík, ktorý dorastá do výšky 1 až 3 metre. Prirodzene sa vyskytuje v Číne, Japonsku a Kórei. Na pestovanie je nenáročná, má rada dostatok slnečného žiarenia a vlahy. Vhodná pôda je pieščito-ílovitá s pH8. Bobuľovité plody na dlhých stopkách majú jasno červenú farbu. Práve plody sú zdrojom mnohých pre človeka prospešných látok.

Obsahujú:

 • 18 aminokyselín, napríklad: arginín, histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, taurín, treonín, tryptofán, valín
 • 21 stopových prvkov, napríklad:  zinok, železo, meď, vápnik, germánium a selén
 • karotenoidy
 • vitamíny: C, B1, B2, B6 a E a beta-sitosterol

V tradičnej čínskej medicíne majú plody goji svoje nezastupiteľné miesto. Používajú sa ako doplnok stravy alebo na prípravu čaju. Ich používanie sa datuje už do obdobia konca dynastie Ming v rokoch 1368 – 1644. V oblasti Himalájí dostali plody názov ovocie šťastia, lebo podľa miestnych obyvateľov ich konzumácia vyvoláva v človeku pocity šťastia.

Účinky na ľudský organizmus:

 • zdroj energie, vitamínov a minerálov
 • pomáha posilňovať imunitu
 • predchádza predčasnému starnutiu
 • pomáha tráviacemu systému
 • má priaznivý vplyv aj na činnosť srdca a cievy
 • pomáha zlepšiť plodnosť a potenciu
 • obsahuje antioxidanty, ktoré ničia voľné radikály

 

Imunites

Posilni svoju imunitu produktom: Imunites

 • pomáha pri udržaní obranyschopnosti organizmu
 • podporuje odstraňovanie fyzického a psychyckého stresu
 • pozitívne vplýva na správne fungovanie ciev a srdca
 • podporuje dobrú náladu
 • napomáha odstraňovať chronickú únavu

 

Produkt vyrába česká spoločnosť ADVANCE nutraceutics, ktorá je známa výrobou prírodných produktov na podporu zdravia. Dávajú dôraz na výber surovín do ich výrobkov a pestovatelia musia spĺňať vysoké kvalitatívne požiadavky. V akreditovanom laboratóriu sa vykonáva nezávislá mikrobiologická kontrola a analýza na ťažké kovy. V procese od pestovateľa k zákazníkovi je pre zachovanie vlastností plodov veľmi dôležité aj skladovanie, ktoré prebieha za optimálnych skladovacích podmienok.

Goji ADVANCE

Goji ADVANCE zloženie

Balenie výrobku obsahuje 500 g sušených plodov goji (kustovnica čínska – Lycium chinense) v takzvanej A-grade kvalite. Týmto pomenovaním sa označujú plody najvyššej kvality. Nie sú presušené a majú výbornú chuť.

Výživové údaje v 100 g
Energia 258 kcal/1080 kJ
Bielkoviny 13,9 g
Sacharidy 42,7 g
… z toho cukry 42,9 g
Tuky 1,5 g
… z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g
Vláknina 30 g
Vitamín B1 (thiamin) 0,35 mg (32% RHP*)
Vitamín B2 (riboflavin) 0,49 mg (33% RHP)
Vitamín E 1,86 mg (16% RHP)
Vitamín C 48 mg (60% RHP)
Draslík 434 mg (22% RHP)
Fosfor 209 mg (30% RHP)

 

TIP: Kvalitné sušené goji

Goji ADVANCE

 • výborná chuť
 • certifikovaná kvalita
 • vysoká nutričná hodnota
 • nepresušené 
Goji ADVANCE

Goji ADVANCE skúsenosti

Skúsenosti s produktom sú vynikajúce. Goji samo o sebe je chuťovo vynikajúce a v tej najlepšej kvalite. Spokojní zákazníci ho odporúčajú.

“Goji je skvelá vec! U mňa je to už ako nutnosť do každej sladkej veci ako je puding alebo kaša.”

“S goji som veľmi spokojná.”

“Kustovnicu som si zakúpila pre jej prospešnosť pre zdravie. Ako na mňa pôsobila? Vzhľadom k môjmu veku sa žiadne omladzujúce účinky nedostavili, s čím som vôbec nepočítala;), obsahuje však stopové prvky, betakarotén, vitamíny, a keďže sa snažím žiť zdravo, tak som určite nepochybila.”

“Obľúbila som si Goji namočené cez noc vo vode, ráno potom bolo pekne mäkké – výborné.”

“Goji si dávam trošku každý deň, zaháňam tým chuť na sladké. Verím, že tým dopĺňam stopové prvky, ktorých je v bežnej strave čím ďalej menej.”

Goji ADVANCE

Goji ADVANCE dávkovanie

Sušené plody goji sa môžu konzumovať samostatne alebo sa môžu pridať do jogurtu, kaše, pudingu, smoothie, šalátu a dokonca aj do koláča. Odporúčaná denná dávka je 10 – 30 gramov, čo zodpovedá približne malej hrsti plodov.

Ďalším spôsobom, ako je možné konzumovať goji, je čaj. Pripraviť sa dá zaliatím odporúčanej dennej dávky horúcou vodou. Pozor voda nesmie byť vriaca. Následne ho treba nechať 10 až 15 minút lúhovať a najlepšie je po vypití čaju, zmäknuté plody aj zjesť. Namiesto horúcej vody je možné použiť aj horúci zelený čaj. Bude ešte chutnejší.

Produkt by sa mal uchovávať v na suchom, chladnom a tmavom mieste.

 

TIP: Kvalitné sušené goji

Goji ADVANCE

 • výborná chuť
 • certifikovaná kvalita
 • vysoká nutričná hodnota
 • nepresušené 
Goji ADVANCE

Goji ADVANCE cena

Cena jedného balenia sušených plodov goji v prémiovej kvalite s hmotnosťou 500 g je na oficiálnej stránke spoločnosti ADVANCE nutraceutics 11,99 €  (k 8. júnu 2018). V prípade objednávky len jedného balenia bude zákazníkovi účtovaná aj doprava vo výške 1,99 € (k 8. júnu 2018). Pri kúpe dvoch a viac balení je už doprava zdarma a cena je tiež výhodnejšia. Tovar je možné uhradiť platobnou kartou alebo zaslať na dobierku. Dá sa zvoliť si jeden z troch spôsobov doručenia:

 

TIP: Kde kúpiť Goji ADVANCE najvýhodnejšie

Kúpiť výživový doplnok Goji ADVANCE si môžete najvýhodnejšie v oficiálnom e-shope produktu.

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Goji ADVANCE hodnotenie

Ako bolo uvedené vyššie, goji je nutričné bohatá potravina. Je zdrojom vitamínov, minerálov a iných látok, ktoré majú pozitívne účinky na ľudský organizmus. Jeho užívanie určite neuškodí, naopak môže len pomôcť. Produkt Goji ADVANCE ho ponúka v prémiovej kvalite a chuti, preto jeho kúpu odporúčame. Ďalším pozitívom je priaznivá cena za veľké 500 g balenie.

 

Vyskúšali ste už goji? Dajte nám vedieť v komentároch!

Goji ADVANCE: Zdroj mnohých vitamínov a minerálov
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+