Vyberte stranu

Hoci poruchy pamäti považujeme za typické skôr pre ľudí staršieho veku, nemusí to tak nutne byť. Výskyt takýchto porúch sa vyskytuje už v strednom veku. Obyčajne je spôsobený zápalom, nádorovým ochorením, ochorením ciev, alkoholom a aj liekmi. Základom voči takýmto ochoreniam je prevencia. Mozgové zakončenia možno pravidelne trénovať a používať. Takto udržiavame systém plasticity mozgu v dobrej kondícii. Práve pri takýchto poruchách pomôže Ginkoprim MAX. No úspešný je aj pri použití bez takéhoto ochorenia. Poskytuje podporu vnímania, sústredenia a aj mnoho iného.

Akými ďalšími látkami disponuje Ginkoprim MAX? Čo všetko prospieva ľudskej pamäti? Ako vyzerá dávkovanie? Aké sú skúsenosti s používaním tohto produktu? Odpovede na tieto, a aj mnohé iné otázky, nájdete v nasledujúcich riadkoch.

TIP redakcie:

Ginkgo biloba + Zelený čaj Forte 

 • 30 + 10 tabliet zdarma
 • obsahuje aj extrakt zo zeleného čaju
 • priaznivo pôsobí na pamäť a rozširuje cievy 
Ginko tablety

 

Aká je úloha Ginkgo biloby v tomto produkte s názvom Ginkoprim MAX  a čo to vlastne je?

Ginkgo biloba je jednou z najstarších rastlín na tejto planéte. Jeho charakteristickou značkou je vysoká rezistencia voči vonkajším vplyvom. Dôkazom toho je aj prežitie niekoľkých týchto stromov neďalekého výbuchu jadrových hlavíc v Japonsku. Tento strom zostal prakticky nezmenený viac než 150 miliónov rokov. Zaujímavosťou je to, že Ginko rastie väčšinou pomaly. Priemerom rastu je menej než 30 centimetrov za rok. No faktom je aj to, že rast je nevyspytateľný – rok napríklad nerastú vôbec, no rok na to môžu narásť až o meter.

 

Ginkoprim MAX

 

Vynikajúcimi účinkami je známy predovšetkým extrakt z listov. Výnimočnosť spočíva v jedinečných látkach, ktoré sa nevyskytujú v žiadnych iných rastlinách. Kladné účinky sa prejavujú najmä pri liečení porúch sluchu, zraku a senility. Ďalším účinkom je aj potláčanie alergických reakcií – práve to umožňuje pomáhať aj pri astme. Okrem iného Ginko obsahuje aj antioxidačný enzým, na ktoré sú naviazané atómy železa a iné látky sprostredkujúce uvoľnenie periférnym cievam.

 

TIP redakcie: Ginkoprim MAX

Ginkoprim      MAX

 • vhodný pri poruchách koncentrácie, krátkodobej a dlhodobej pamäte
 • pri potrebe zachovávať dobrú pamäť,  schopnosť správneho vnímania, sústredenia,
 • pri mentálnej nedostatočnosti ako duševné vyčerpanie, úzkostlivosť
ginkoprim  

 

Z hľadiska histórie používania tejto rastliny je nutné zájsť až do Číny. Pred piatimi tisícmi rokmi sa tam používala ako liek na astmu, kašľu a proti príliš častému močeniu. Pestované boli v okolí chrámov a boli považované za posvätné rastliny.

 

Eshopy ponúkajúce  Ginkoprim MAX: 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

 

Horčík – známe úlohy veľmi známeho stopového prvku.

Označujeme ho ako jeden z najdôležitejších vnútrobunkových minerálov. Jeho úloha je nenahraditeľná. Dôležitosť prítomnosti horčíka v ľudskom tele spočíva najmä v prenose nervových impulzov, plní úlohu aj pri tvorbe kostí a zubov. Rovnako tak je veľmi dôležitý pre nervové spojenia, poskytuje transport pre cukor, ktorý putuje do buniek. Jeho účinky spočívajú aj v podpore prevencie srdcovocievnych ochorení, zmierňovaní príznakov chronickej únavy, znižovaní vysokého krvného tlaku a pri prevencii cukrovky. Pri nedostatku horčíka pomôže Magne B6. Úprave krvného tlaku zasa pomôže huba Reishi.

 

TIP: Zlepšite svoju pamäť, energiu a sústredenie

BrainActive

 • komplexný výživový doplnok
 • obsahuje 13 prírodných látok
 • 100 % garancia vrátenia peňazí
 • vysokokoncentrované látky 
Brainactive

 

Čo všetko prospieva ľudskej pamäti? Ako ju možno podporiť?

Dôležitým pre kvalitnú pamäť a dobré zapamätávanie je kvalitný spánok. Rovnako tak vašej pamäti pomôže pravidelné cvičenie, denný príjem malého množstva červeného vína, kombinácia vitamínov C a E, príjem omega mastných kyselín. S pamäťou vám pomôže aj Ginko biloba – táto podporí aj erekciu.

 

Ginkoprim MAX

 

Ako by malo vyzerať dávkovanie ?

Na dosiahnutie želaného účinku stačí užiť jednu tabletu denne.

Komu by tento produkt nemal užívať?

Ginkoprim MAX nie je určený pre osoby mladšie než 18 rokov. Rovnako tak nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Rovnako problematickou môže byť aj krvná zrážanlivosť – pri takejto poruche je treba užívanie konzultovať s lekárom.

TIP redakcie:

Ginkgo biloba + Zelený čaj Forte 

 • 30 + 10 tabliet zdarma
 • obsahuje aj extrakt zo zeleného čaju
 • priaznivo pôsobí na pamäť a rozširuje cievy 
Ginko tablety

 

Aké sú skúsenosti s týmto produktom? Ako ho ohodnotili kupujúci?

Na internete je mnoho diskusií na tému pamäte a tohto produktu. Vyberal som zopár recenzií, ktoré považujem za prínosné.

„Ahoj, tak já musím napsat dobrou zkušenost s ginko. Manžel má někdy období, kdy je hrozně unavený z práce a i když se dost vyspí,tak je prostě vyřízenej.Pracuje hlavou, ne manuálně.Na tohle období teď už vždycky začne užívat nějaký multivit. doplněk a ráno si dá tabletku Ginkgo biloba (teď má GinkiMax) a fakt mu to pomáhá. Prostě je čilejší a večer neusíná o půl devátý,tak si myslím, že to zabírá.Ale těžko říct, jestli je to těma vitamínama nebo ginko…“

„Som zimomravý človek a pri užívaní Ginka mám pocit že už nemám také studené nohy čomu som veľmi rada super výrobok. Porovnať s iným produktom neviem lebo užívam len Ginko a som spokojná nie je dôvod meniť. Cenu porovnať nevie lebo nemám skúsenosti s inými. Určite to bola dobrá kúpa a myslím si že je vhodný pre všetkých.“

 

E-shopy ponúkajúce  Ginkoprim MAX: 

 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,5 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
najlekareň

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu

„Som staršia osoba (65) a dobre mi to robí nielen na myslenie, ale aj na prekrvenie rúk a nôh, predtým ma oziabali už pri teplote okolo nuly a teraz mám ruky teplé i v chladnejšom počasí. S používaním nemám problémy, vždy si dávam ráno po jednej tobolke. Odporúčala by som produkt všetkým osobám starším ako 50 rokov, cítim sa po duševnej stránke omnoho mladšie. Produkt spĺňa všetky moje očakávania. A keďže som využila darčekové balenie, tak cena za produkt bola vynikajúca.“

Za akú cenu možno dostať tento produkt?

Doplnok výživy Ginkoprim MAX je možné si zaobstarať za približne dvanásť eur za 60 tabliet. (Cena aktuálna ku dňu 17.7.2018)

 

Tip na e-shop

Prípravky je najvhodnejšie nakupovať v overenom e-shope. K takým určite patrí aj internetový obchod drmax.sk, ktorý odporúča 96 % zákazníkov heureky. Spokojní sú s prehľadnosťou obchodu, cenami, i rýchlou dopravou.

 

Ginkoprim MAX vám pomôže s pamäťou – takéto sú skúsenosti s týmto výrobkom.
5 (100%) 6 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+