Vyberte stranu

Prírodný výživový doplnok Fytosoja Forte obsahuje izoflavóny z geneticky nemodifikovanej sóje. Aké sú jeho účinky a ako vám tento 100-percentný rastlinný extrakt pomôže prekonať príznaky spojené s menopauzou? Čítajte ďalej.

Ženský organizmus dostáva počas menopauzy poriadne zabrať. Telo sa mení, žena prestáva byť plodná a stráca svoju reprodukčnú funkciu. Metabolizmus sa spomaľuje a vo väčšine prípadov nastáva priberanie. Môže dôjsť k strate sebavedomia, výkyvu nálad, ale aj problémom v sexuálnej oblasti. Príznaky menopauzy možno zmierniť vďaka rôznym prírodným látkam.

 

Prichádza menopauza

Symptómy prichádzajúcej menopauzy možno veľmi ľahko rozpoznať. Za problémami sa skrýva predovšetkým znížená reprodukcia ženského hormónu estrogénu a progesterónu. Okrem toho, že estrogén reguluje menštruačný cyklus a má celkovo vplyv na reprodukčný systém, vplýva aj na mozog či kožu. Jeho nedostatkom trpia kosti, vlasy, panvové svaly i cievy.

fytosoja forte menopauza

Príznaky blížiacej sa menopauzy

Prvým z príznakov je to, že menštruácia neprichádza pravidelne. Krvácanie je slabšie, občas je to len výtok. Postupne sa úplne zastaví. Pokiaľ vám jeden cyklus vynechá úplne, mali by ste si overiť, či náhodou nie ste tehotná. Ak to tak nie je, najpravdepodobnejším vysvetlením je menopauza.

Pri menopauze trpí veľa žien návalmi horúčav. Návaly môžu trvať niekoľko sekúnd, ale aj minút, sú sprevádzané výrazným potením či začervenaním. Môžu sa objaviť iba na hornej polovici tela, ale aj na celom tele.

K príznakom prechodu patrí aj znížené libido a nedostatočne vlhká vagína. Znížená chuť na sexuálne „hrátky“ má za následok aj pokazené vzťahy s partnerom. Nedostatok estrogénu ovplyvňuje schopnosť dosiahnuť vyvrcholenie a prejavuje sa aj bolesťou pri pohlavnom styku.

Nespavosť, časté močenie, ale aj depresia, náladovosť, vysúšanie pokožky a vlasov či búšenie srdca sa tiež spájajú s menopauzou.

Tip na kvalitný výrobok: Fytosoja Forte

 • Výživový doplnok pre ženy.
 • Stopercentný extrakt z nemodifikovanej sóje.
 • Určený na problémy spojené s menopauzou.

button_chcem-vediet-viac

Fytosoja Forte zloženie

Prípravok Fytosoja Forte je zložený zo 100-percentného sójového extraktu, ktorý je bohatý na izoflavóny. Izoflavóny sa zaraďujú do skupiny fytoestrogénov a sú veľmi podobné ženským pohlavným hormónom. Z toho dôvodu sa často používajú pri boji s príznakmi menopauzy.

Fáza, v ktorej telo prechádza z reprodukčnej fázy do obdobia reprodukčného pokoja, pomáhajú izoflavóny zlepšiť. Viažu sa totiž na estrogenóve receptory, čím pôsobia pozitívne na problémy počas klimaktéria, sú prevenciou osteoporózy a zlepšujú lipidový profil.

Okrem sóje sa izoflavóny nachádzajú aj v šošovici, ľane a červenej ďateline.

Sójové izoflavóny priaznivo vplývajú aj na kvalitu kože. Vďaka nim je koža hladká a jemná, hodvábna a pružná zároveň. Pôsobí aj proti starnutiu. Dlhodobé užívanie môže zabrániť predčasnému zlyhaniu vaječníkov, oddiali príchod menopauzy a tým pádom aj starnutie.

 

E-shopy, v ktorých Fytosoja Forte bez problémov zoženiete

 • e-shop odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3,2 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
LekarenTriVeze.sk
 • internetový obchod odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,2 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Fytosoja Forte cena

Prípravok Fytosoja Forte pomáha s nepriaznivými prejavmi menopauzy a prispieva k udržaniu hormonálnej rovnováhy. Napomáha tiež zmenšovať riziko odplavovania vápnika z kostí a priaznivo vplýva na zníženie hladiny cholesterolu v krvi.

Produkt je určený pre ženy v akejkoľvek fáze menopauzy či tým, ktoré potrebujú pomôcť s úpravou menštruačného cyklu. Fytosoja Forte je v predaji v 60-tabletovom balení a zakúpiť si ho môžete za 8,38 eura. Odporúča sa užívať jedna tableta ráno a jedna večer, čiže za jednomesačné balenie to naozaj nie je vysoká suma. V prepočte zaplatíte denne iba približne 0,28 eura.

fytosoja forte menopauza

Spojenia Fytosoja Forte skúsenosti či Fytosoja Forte recenzie vám o prípravku pomôžu zistiť niečo viac. Skúsenosti iných žien vám môžu pomôcť sa pre výživový doplnok rozhodnúť.

Tip redakcie: Menoxin

 • Komplexný výživový doplnok obsahujúci sedem prírodných látok
 • Prírodné aktívne látky podporujú komfort pri menopauze (ženský prechod) a jej prejavoch.

 

Ďalšie možnosti

Ženám v klimaktériu môže pomôcť aj prípravok Fytosoja Osteo, ktorý je vhodný ako alternatívna hormonálna terapia. Výživový doplnok obsahuje výťažok zo sóje, vápnik a vitamíny D a K2. Okrem hormonálnych príznakov zaberá aj na osteoporózu. Môžu ho užívať ženy v menopauze, ale aj muži a ženy, ktorí trpia osteoporózou.

Fytosoja natural s vitamínom E je rovnako určený na pomoc s nepriaznivými prejavmi menopauzy. Okrem izoflavínov však obsahuje aj vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

V obidvoch prípadoch sa užívajú po dve tabletky – jedna ráno a jedna večer – a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody.

Tip: Fytosoja Osteo

 • Doplnok výživy s obsahom sóje, vápnika a vitamínov D a K2.
 • Pomáha pri hormonálnych zmenách, podporuje psychickú pohodu žien v menopauze, posilňuje a spevňuje kosti.

Náš Tip:  MycoMeno

 • Tento prípravok je určený pre ženy, pre obdobie menopauzy

Čo sa zmení?

Obdobie, v ktorom dochádza k vyhasínaniu funkcie vaječníkov, je prirodzenou súčasťou v živote ženy. Biologický vek pre menopauzu je niekedy medzi 45. a 54. rokom života. S tým spojené ťažkosti možno rozdeliť do troch skupín. Prvá, krátkotrvajúca, je spojená s návalmi tepla, náladovosťou, neschopnosťou sa koncentrovať i s nočným potením. Potom sa prejavia príznaky týkajúce sa pošvovej sliznice a močových ciest. Dostavujú sa pocity suchosti a pálenia v pošve a problémy s udržaním moču. V poslednej fáze sa prejavuje dlhodobý nedostatok estrogénu – poruchy srdcovocievneho systému a osteoporóza.

Hoci to znie strašne a obdobie klimaktéria a prekonanie menopauzy je zaťažkávajúca skúška v živote každej ženy, potom sa všetko zlepší. Žena si môže užívať nové obdobie života naplno. Veď už dokonale pozná svoje telo a vie, čo od neho môže čakať.

Tip na kvalitný e-shop: Prípravok Fytosoja Forte majú na sklade

Výrobky by ste mali kupovať v kvalitnom a overenom e-shope. V internetovom obchode lekarentriveze.sk určite bez problémov nakúpite to, čo potrebujete.

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Bol pre vás tento článok užitočný?

S prípravkom Fytosoja Forte prekonáte problémy týkajúce sa menopauzy
4.6 (91%) 20 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+