Vyberte stranu

Problém s otehotnením je problém páru. Ak chcete dieťa, mali by ste byť v poriadku obaja. O neplodnosti možno hovoriť v prípade, že sa o dieťa snažíte už rok a máte nechránený pohlavný styk minimálne raz či dvakrát do týždňa. Výživový doplnok Folandrol vám v tom môže pomôcť.

Kvalita spermií nielenže klesla za posledné desiatky roky, ale klesá aj zo zvyšujúcim sa vekom muža. Ako s týmto problémom bojovať a v čom môže byť nápomocný práve prípravok Folandrol sa dozviete ďalej.

Problémy s plodnosťou?

Problémy s plodnosťou môžu byť rovnako na strane muža i ženy. Kvalita vajíčok či spermií môže byť záležitosťou životného štýlu i zdravotných problémov. Mužskému pohlavnému zdraviu, ale tiež celkovému zdraviu muža súvisiacemu s funkciami pohlavných orgánov sa venuje medicínsky odbor andrológia. Jedným z dôležitých záujmov tohto odboru je správna funkcia a tvorba spermií a pohlavných hormónov.

V súčasnosti trpí neplodnosťou približne 15 % dvojíc, pričom sa na neplodnosti páru podieľajú muž a žena približne na 50 %. Na počatie dieťaťa má vplyv tvorba spermií rovnako ako tvorba vajíčok. Pri základnom andrologickom vyšetrení v prípade, že má problém pár s otehotnením, dochádza k vyšetreniu ejakulátu.

plodnosť folandrol

Normálny objem ejakulátu je 2 až 5 mililitrov. Na 1 mililiter ejakulátu muž obvykle produkuje aspoň 15 miliónov spermií. Keď je počet nižší, ide o prejav zníženej plodnosti. Problémom je aj nedostatočná pohyblivosť spermií, keď spermie nedokážu prejsť cez hrdlo maternice do vajcovodu. Nedochádza tak k stretu s vajíčkom.

Spermiogram

Analýza semena je pri zisťovaní mužskej (ne)plodnosti veľmi dôležitá. Zahŕňa vyšetrenie spermií a semennej tekutiny, pričom sa hodnotí niekoľko vlastností. Dôležité sú vzhľad, objem, viskozita, skvapalnenie, pH, koncentrácia, pohyblivosť a morfológia spermií a bunkové elementy.

Zhodnocuje sa životaschopnosť spermií, teda percento živých spermií v ejakuláte. Spermie tvoria len 5 až 15 percent celkového objemu ejakulátu. Zvyšok pozostáva z tekutiny, ktorú produkuje prostata, semenné vačky a Cowperové žľazy. Tie sú zdrojom zásaditého tekutého prostredia. Ejakulát by mal byť perlovej farby, pričom sa po ejakulácii zráža a následne skvapalnie.

 

Tip na produkt: Folandrol

 • Výživový doplnok s obsahom inozitolu a antioxidantov pre mužov, ktorí plánujú s partnerkou počatie potomka.
 • Odporúča sa užívať ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo v prípade nedostatku látok, z ktorých je zložený, v organizme.
 • Zakúpiť si ho môžete v e-shope drmax.sk.

Folandrol – zloženie

Výživový doplnok Folandrol vo forme prášku má za cieľ podporiť spermatogenézu a kvalitu spermií. Zároveň prispieva k ochrane spermií pred oxidačným stresom. Folandrol obsahuje inozitol, kyselinu listovú, L-karnitín, L-arginín, vitamín E a selén.

plodnosť folandrol

Inozitol, teda vitamín B8 je antioxidant, ktorý je súčasťou bunkových membrán. Znižuje cholesterol v pečeni, podporuje spánok, trávenie a krvný obeh, zachováva plodnosť.

Selén posilňuje imunitný systém, má protirakovinové účinky, zlepšuje funkciu buniek pečene a svalov, zvyšuje plodnosť.

 

E-shopy, v ktorých si môžete Folandrol zakúpiť

 • e-shop odporúča 95 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,7 dňa
 • nad 9,90 eura je doprava zdarma
button_do-obchodu
LekarenTriVeze.sk
 • internetový obchod odporúča 100 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 3,3 dňa
 • výborná kvalita komunikácie
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 96 % zákazníkov heureky
 • spokojní sú s kvalitou dopravy, komunikácie i dodacou lehotou
button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
button_do-obchodu

Kyselina listová sa podieľa na metabolizme bielkovín, syntéze DNA, tvorbe červených krviniek, na správnej funkcii telových buniek či raste tkanív.

L-karnitín je aminokyselina zapojená do metabolických procesov ovplyvňujúcich pohyblivosť a zrenie spermií. L-arginín je dôležitý pre mnoho procesov v penise a semenníkoch, v jadrách spermií je zastúpený v 50 % obsahu. Vitamín E je dôležitý pre udržanie zdravých pohlavných orgánov a prežitie spermií.

 

Tribul

Tip redakcie: Tribul

 • Komplexný výživový doplnok na podporu kvality erekcie.
 • Obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 9 aktívnych látok – L-arginínu, extraktu tribulu, propionyl-L-karnitínu, extraktu maca, pycnogenolu, extraktu ženšenu, extraktu šafranu, L-citrulínu a zinku.

Folandrol – cena a dávkovanie

Základné balenie výživového doplnku obsahuje 30 vrecúšok. Ide o mesačné balenie, keďže odporúčané dávkovanie je 1 vrecúško denne. K dispozícii je za 23,60 eura.

Obsah vrecúška treba rozpustiť v pohári vody, rozmiešať, kým sa prášok úplne nerozpustí, a vypiť. Prípravok nie je liek a nie je ani náhradou pestrej a rozmanitej stravy, Stanovenú odporúčanú dennú dávku neprekračujte.

Ak uvažujete nad tým, že si zakúpite Folandrol, účinky by ste mali poznať na 100 percent. Vďaka svojmu zloženiu prípravok podporuje správnu tvorbu spermií a ich zrenie, zároveň ich chráni pred oxidačným stresom. Folandrol je vhodný v prípade zvýšenej potreby či nedostatku obsahovaných látok. Vďaka antioxidantom sú spermie chránené pred pôsobením voľných radikálov, vďaka čomu sa zvyšuje ich oplodňovacia schopnosť.

 

Tip:Partnerský balíček

 • Inofolic a Folandrol v jednom.
 • Potravinový doplnok s kyselinou listovou a inozitolom.
 • Vhodný pre páry snažiace sa otehotnieť.

button_chcem-vediet-viac

Folandrol – skúsenosti

Pokiaľ sa snažíte s partnerkou dlhodobo o dieťa, nemali by ste v tom nechať partnerku samu. Plodnosť je vecou oboch a keď chcete prospieť svojmu reprodukčnému zdraviu, keď sa snažíte s partnerkou o dieťa, mali by ste vyskúšať Folandrol. Skúsenosti užívateľov sú s týmto výživovým doplnkom naozaj dobré.

Muži sa vyjadrili, že ho určite treba vyskúšať pri snahe otehotnieť a zlepšil URL výsledky.

 

Tip na e-shop: Folandrol má v ponuke

Pri nákupe cez internet je vhodné si vybrať overený e-shop. Jedným takým je aj drmax.sk, ktorý odporúča 95 % zákazníkov heureky. Podáva sa im rýchle dodanie tovaru, SMS notifikácie či veľký výber.

Vyskúšate Folandrol?

 

Folandrol: Mužská neplodnosť už nemusí byť váš problém
4.1 (82.5%) 8 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+