Vyberte stranu

Ak sa povie Flexit Gelacoll môžete si pod týmto názvom predstaviť výživu pre Vaše kĺby. Tieto účinné látky, ktoré sú v balení vo forme kapsúl Vášmu telu dodajú potrebnú ochranu a regeneráciu kĺbov. Ak teda túžite po dlhodobej ochrane kĺbov, ktorá bude skutočne účinná, je tu pre Vás Flexit Gelacoll! Zabezpečuje tiež potrebnú regeneráciu chrupiek, ktorá je dynamická a cenovo dostupná pre každého z nás. Tieto kapsuly obsahujú veľa želatíny, ktoré sú však navyše obohatené o vitamín C, ktorý ma nesmierne pozitívne účinky na ľudské telo. Dbá totiž o to, aby Vaše kosti a chrupavky fungovali vo Vašom tele správne ako podľa hodiniek.

Vitamín C a niekoľko jeho účinkov na ľudský organizmus

Vitamín C sa odborne nazýva kyselina L-askorbová a nájsť mu môžete aj pod skratkou L-300. Je neodmysliteľnou časťou, ktorá nám v tele nesmie za žiadnych okolností chýbať. Jej účinky na telo sú priam očarujúce. Okrem toho, že vďaka vitamínu C dokážeme vstrebávať a prijímať do tela ťažké kovy, je silným antioxidantom. V tele tvorí dôležitú funkciu, pretože sa tiež stará o naše ďasná, ktoré udržuje zdravé, silné kosti a to aby naše krvné cievy fungovali správne a aby nedošlo k ich upchatiu čo by následne mohlo vieš až k infarktu.

 

Flexit Gelacoll

 

Niečo viac o kyseline L-askorbovej – o vitamíne C

Veľa živočíchov si tento vitamín vie v tele vytvárať samo, no náš organizmus toto nedokáže. Človek ho bezpodmienečne do tela musí dostávať svojím vlastným úsilím. Nachádza sa nielen v ovocí, ale aj zelenine a my musíme dbať je jeho príjem do tela, pretože je pre naše telo nesmierne dôležitým. Nájsť ho však môžete aj v niektorých práškoch alebo rozpustných tabletách. Ak máte v tele nedostatok vitamínu C – trpíte chorobou zvanou skorbut. Už v minulosti však a to nielen námorníci vedeli, že ak budú do tela prijímať dostatočné množstvo vitamínu C, budú zdraví, fit a vitálni. Tiež to, že ním predídu viacerým chorobám a nebudú chorí.

 

Flexit Gelacoll

 • zabezpečuje zlepšenie pohyblivosti
 •  mechanicko – elastických vlastností chrupaviek, kĺbov (pružnosť, hydratácia)
 • regeneráciu a ochranu kĺbov a šliach pred poškodením
 flexit  

 

Čo spôsobuje nedostatok vitamínu C v našom tele?

Ak budete mať vo Vašom tele málo vitamínu C, spoznáte to pod nasledujúcimi príznakmi. V prvom rade, pri vyššie spomínanej chorobe skorbut, ide o to, že ak na tele budete mať nejaké rany, budú sa Vám hojiť ťažko. Nedostatok vitamínu C Vám dokáže dokonca spôsobiť podkožné krvácanie. Keby ste sa ľahko udreli, nedostatok vitamínu C Vám spôsobí to, že sa Vám na tele hneď ukážu opuchy a modriny. Nedostatok vitamínu C je zodpovedný tiež za oslabenie ciev a jeho málom v tele si rýchlo dokážete privodiť a zvýšiť lámavosť kostí. Vaše kosti teda už nebudú silné ako predtým. Cievy nebudú pružné a neostaňte prekvapený ak budete slabo spať a budete sa cítiť neustále unaveným.

 

Eshopy ponúkajúce Flexit Gelacoll: 

insportline
 • 2,8- priemerná doba dodania v dňoch
 • zákazníci sú spokojní s komunikáciou , dopravou a dostupnosťou produktou
button_do-obchodu
gym beam
 • priemerná doba dodania je 1,7 dní
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov
button_do-obchodu
protein
 • priemerná doba dodania je 1,8 dňa
 • zákazníci sú spokojní s cenou a kvalitou výrobkov
button_do-obchodu

 

Niečo o histórii kyseliny L-askorbovej

Keď išli námorníci na loď, brali si so sebou dostatočné množstvo pomarančov a vitamínov. Takýto múdri ľudia, boli už v roku 1 700. Preto ak vedeli, že idú na dlhú plavbu, museli sa pomarančmi a citrónmi zásobiť v dostatočnom množstve. Piráti a námorníci však na na lodi a mori nezomierali len v prípade vojen či bitiek – bolo to aj preto, lebo začali byť chorľaví a nakoniec na lodi zomreli. O takýchto prípadoch píše a hovorí veľa dávnych príbehov. Nedostatok vitamínu C sa u nich začal prejavovať tak, že im postupom času začali vypadávať zuby, príliš ľahko sa im lámali kosti, ich rany hnisali a neišli zahojiť. Čo však bolo najhoršie – začala sa im rozpadávať koža. Týmto všetkým si prešla aj posádka kapitána a skúseného námorníka Jacquesa Cartiera. Spolu s loďou sa dostali až ku jednému ostrovu, kde stretli liečiteľa indiána, ktorý im povedal, že ak sa chcú zachrániť, musia každý deň zjesť kúsok kôry stromov spolu s ihličím. Neskôr sa zistilo, že indián bol veľmi múdrym, pretože stromová kôra a ihličie obsahuje vitamín C.

 

Flexit Gelacoll

 

Flexit Gelacoll a jeho nutnosť užívania

Tým, že Flexit Gelacoll priaznivo vplýva na zdravý rast kostí a obsahuje veľa vitamínu C, je neskutočne dôležitým pre naše zdravie. Ak Vás , ale trápi bolesť kĺbov, skúste práve tento výživový doplnok. Ak Vás okrem bolesti kĺbov, dokáže potrápiť koža ktorá však nie je kvalitná alebo rýchlo lámavé vlasy či dokonca lámavé nechty, skúste Flexit Gelacoll. Veľa ľudí sa aspoň čas od času stretne minimálne s jedným z týchto vyššie vymenovaných problémov. Zastrešením všetkých vymenovaných problémov môže byť práve nedostatočná výživa a s tým spojená nedostatočná regenerácia spojivových tkanív. Spojivové tkanivá tvoria hustú štruktúra v našom tele a preto ju nahádzame na veľa častiach ľudského tela. Táto štruktúra spojivových tkanív je tvorená predovšetkým kolagénom, elastínom, keratínom a proteoglykanmi.

 

Tip redakcie: Flextor

 • Unikátnosť tohto oleja spočíva v obsahu vitamínov B15, B17 a B19, ktoré iné bio oleje neobsahujú
 • Obsahuje glukozamínsulfát, chondroitínsulfát, MSM, Boswellia serrata, bromelaín, kolagén a vitamín C.
 • Vďaka zloženiu podporuje udržanie zdravia kĺbov a správnu funkciu kostí a chrupaviek.

Flexit Gelocell – cena

Cena tohto výživového doplnku sa pohybuje približne okolo šiestich eur za jendo balenie (cena uvedená k dňu 2. 8. 2018). Zaraďuje sa preto medzi tie výživové doplnky, ktoré sú lacnejšie a preto omnoho dostupnejšie aj iným.

Flexit Gelocell – recenzie

Priemerné hodnotenie dostupné na tento výživový doplnok na internete je približne 91%, čo je úctyhodné hdonotenie a ľudia si tento prípravok pochvaľujú.

 

Eshopy ponúkajúce Flexit Gelacoll: 

insportline
 • 2,8- priemerná doba dodania v dňoch
 • zákazníci sú spokojní s komunikáciou , dopravou a dostupnosťou produktou
button_do-obchodu
gym beam
 • priemerná doba dodania je 1,7 dní
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov
button_do-obchodu
protein
 • priemerná doba dodania je 1,8 dňa
 • zákazníci sú spokojní s cenou a kvalitou výrobkov
button_do-obchodu

Flexit Gelocell – skúsenosti

Jeden zákazník hovorí, že tento prípravok berie ešte len týždeň, no už badá zmeny na svojom tele. Hovorí, že už po týždni užívania ho prestal pobolievať bedrový kĺb, preto vrelo odporúča aj iným, ktorí majú problémy s kĺbmi. Iný zákazník hovorí o tomto prípravku tiež v pozitívnom duchu – uňho sa prejavy bolesti kĺbov začali síce zlepšovať po mesiacu užívania, no zlepšilo  sa to. Taktiež ho odporúča iným. Ďalšia overená zákazníčka vyzdvihuje rýchlosť účinkov tohto prípravku a tiež jeho super cenu.

 

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať Flexit Gelocell

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode insportline.sk

insportline

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Máte skúsenosti s užívaním výživového doplnku Flexit Gelocell? O svojej skúsenosti nám dajte vedieť v komentári!

Flexit Gelacoll – účinná výživa pre Vaše kĺby
5 (100%) 13 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+