Vyberte stranu

Vyšetrenie na výskyt črevných parazitov sa v lekárskej ambulancii nevykonáva bežne. Pokiaľ doktorovi neoznámite, že máte niektoré z jeho príznakov, je nepravdepodobné, že by výskyt parazitov zistil sám od seba. Ak ste sa rozhodli proti črevným parazitom bojovať sami, nemali by ste si na pomoc prizvať Detoxen Forte.

Podvodné prípravky sa na trhu objavujú pravidelne. Také, ktoré sú „malým zázrakom“, ktoré vás zaručene zbavia problému už za pár dní, ako je napríklad prípravok Parasinea. Radí sa k nim aj prípravok Detoxen Forte.

 

Detoxen Forte: Ako (ne)funguje

Reklama na prípravok Detoxen Forte sa pred časom objavovala na rôznych stránkach. Pod článkami bolo odporúčanie na zaručene fungujúci prípravok proti parazitom, o ktorého zložení však predávajúci mlčí. Podvodné online reklamy zvyčajne ľuďom núkajú ľahké a bezbolestné riešenie na ich problémy. Zázračné prípravky na rast vlasov, na chudnutie či na erekciu už poznáme. Detoxen Forte má pôsobiť na parazity a na stránkach, ktoré však už medzičasom nie sú dostupné, chýbali informácie o predajcovi i o samotnom prípravku. Aké účinné látky má obsahovať i dávkovanie na nich chýbalo.

Prípravok sľuboval všetko možné. Zlepšenie zdravia i zlepšenie blahobytu, znormalizovanie tráviacich funkcií a činnosť čriev, chránenie pečene, srdca, žalúdku, pľúc a kože pred parazitmi. Tabletky mali parazity odstrániť už po prvom raze. Je to vôbec možné? Podľa predajcu, žiaľ, áno.

detoxen forte wurm-ex parazity

Detoxen: Cena a skúsenosti

Všetky podvodné stránky presmerovali záujemcov na objednávkový formulár. V lekárňach a ani e-shopoch totiž prípravok dostupný nebol. Ak by ste naň ešte náhodou narazili, určite si ho nekupujte. Vyhodiť 49 eur sa za tento „zázrak“ určite neoplatí. Nemusíte si vyhľadávať ani spojenia Detoxen Forte skúsenosti a Detoxen Forte recenzie. Možno by ste sa dostali k nefunkčnému diskusnému fóru pod textom o prípravku, ktorý nefunguje. Ak si niekto prípravok zo zvedavosti zakúpil, spokojný s ním určite nebol.

Wurm-Ex cps

Tip na produkt:  Wurm-Ex

  • Prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými agentmi a na normálnu funkciu črevného traktu.
  • Desať kapsúl si môžete zakúpiť za 17,10 eura.

Ako zistíte, že máte parazity?

V prvom rade by ste mali sledovať vlastné telo. Musíte si všímať, čo je inak. K najčastejším príznakom patria bolesti hlavy, strata chuti do jedla či, naopak, neustály hlad. Potravinové alergie, krvácajúce ďasná. problémy s pamäťou, s pokožkou, neustále trávia ťažkosti, prípadne anémia sú varovnými signálnymi. Pozornosť zbystrite aj pri chronickej únave, ťažkostiach s dýchaním i problémoch s pamäťou.

Problémy môžete mať aj s vetrami, kŕče v bruchu môžu spôsobovať parazity sídliace v hornej časti tenkého čreva. Krvavá stolica, častá zápcha alebo hnačka, svrbenie v okolí análneho otvoru, nevoľnosť a zvracanie, úbytok na váhe, bolesti kĺbov a zubov môžu tiež značiť, že máte parazita.

Ide však o príznaky, ktoré sa objavujú aj pri iných ochoreniach, preto je pomerne problematické zistiť, či sa vo vašom tele nejaký parazit nachádza.

K najohrozenejším skupinám ľudí patria majitelia domácich zvieratiek. Črevné parazity sa totiž môžu z mačky či psa preniesť aj na človeka. Hoci svojho domáceho miláčika odčervujete, nemusí to byť vždy účinné a pri dotyku potom dochádza k prenosu. K najčastejším parazitom v tomto prípade patria toxoplazma gondi a hlísta.

Ohrození sú aj ľudia, ktorí veľa cestujú, predovšetkým do krajín tretieho sveta, či do krajín, kde sú úplne iné zvyklosti. Hygiena nemusí byť na rovnakej úrovni v každej krajine, preto by ste jej pri cestovaní mali venovať veľkú pozornosť. Ak sa radi stravujete netradične a s obľubou konzumujete nedostatočne upravené potraviny, ako sú tatarák či sushi, patríte k rizikovej skupine.

Práca s hlinou, konzumácia neumytého ovocia a zeleniny a kontakt s nakazenou osobou vás tiež ohrozujú.

 

Wurm-Ex zloženie

Ak už ste prišli na to, čo stojí za vašimi problémami, mali by ste hľadať riešenie. Možnosťou, ako parazity poraziť, je Wurm-Ex – „jediný voľne dostupný a vysoko účinný doplnok stravy proti externým agentom ľudského organizmu“, uvádza sa na oficiálnej stránke výrobku.

Prípravok obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy a čierneho korenia, jód a selén.

Vlašské orechy obsahujú kyselinu linolovú, omega-3 mastné kyseliny, kvalitné tuky, sacharidy a proteíny. Orechy znižujú riziko infarktu myokardu a mozgovej mŕtvice, keďže podporujú činnosť mozgu. Zaberajú proti vysokému cholesterolu, znižujú zrážanlivosť krvi a jej hustotu, pomáhajú udržiavať pružnosť ciev a zabraňujú vzniku aterosklerózy.

detoxen forte wurm-ex parazity

Podporujú však aj obranyschopnosť, chránia bunky proti voľným radikálom, podporujú trávenie a obnovujú črevnú mikroflóru. Extrakt z listových púčikov orecha vlašského prispieva k normálnej funkcii črevného traktu a prirodzenej ochrane tela pred externými agentmi.

Kurkumín je účinným antioxidantom, čierne korenie podporuje srdcovú činnosť, je močopudné, stimuluje krvný obeh. Jód a selén sú navzájom sa podporujúce/ovplyvňujúce sa prvky. Selén má protirakovinové účinky, je silným antioxidantom, normalizuje hladiny testosterónu a estrogénu. Jód má priaznivý vplyv na oči, vaječníky, prostatu, dobre vplýva na pokožku, mozog a fungovanie štítnej žľazy.

Tip redakcie: Wurm-ExWurm-Ex 20 tabliet

  • Výživový doplnok pre prirodzenú obranyschopnosť tela pred externými agentmi a normálnu funkciu črevného traktu.
  • Obsahuje extrakt z listových púčikov orecha vlašského, z kurkumy a piepra, jód a selén.
  • Dvadsať kapsúl získate za 24,99 eura.

button_chcem-vediet-viac

Viac možností

Prípravok Wurm-Ex si môžete zakúpiť vo forme kapsúl alebo kašičky. Kapsuly sú dostupné v 10-, prípadne 20-kusovom balení. Kašičky majú obsah 100 ml.

Kapsuly pomáhajú udržiavať prirodzenú obranyschopnosť tela pred externými agentmi a normálnu funkciu črevného traktu. Wurm-Ex Plasma pracuje na báze humínových kyselín, ktoré viažu organické a anorganické zlúčeniny biologického pôvodu. Prispieva k prirodzenej ochrane tela pred parazitmi a normálu funkciu črevného traktu.

Tip na kvalitný e-shop: Tu Wurm-Ex určite zoženiete

Internetový obchod drmax.sk odporúča 94 % zákazníkov portálu heureka.sk. S e-shopom sú zákazníci spokojní, čo sa týka kvality dopravy, komunikácie, ale aj ohľadom prehľadnosti obchodu. Pri nákupe nad 9,90 eura je doprava zdarma.

Pomohol vám tento článok?

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Zdroj: http://www.wurm-ex.cz

Zatočí Detoxen Forte s črevnými parazitmi? Určite nie
5 (100%) 4 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+