Vyberte stranu

Tráviaci trakt je bezpochyby dôležitý. Pokiaľ je zdravá tráviaca sústava je zdravé aj telo ako celok. Kmene prospešných baktérií žijúcich v tomto systéme vlastne rozhodujú o našom zdravotnom stave. Tie žijú v hrubom čreve – sú to probiotické baktérie. Biopron forte je probiotikom. Pod týmto pojmom rozumieme v prvom rade už spomínané probiotické baktérie, a v druhom rade rozumieme doplnky stravy. Ten obsahuje jedinečnú kombináciu probiotických baktérií, konkrétne Lactobacillus acidophilus a Lactobacillus rhamnosus. Každá z nich plní v črevnej mikroflóre svoju špecifickú úlohu.

Tip na produkt: Biopron Forte 60 tbl

 • podporuje zdravé trávenie detí a dospelých
 • odporúčené pre deti od 6 mesciasa
 • vhodné používať pri dietnych a očistných kúrach

 

 

 

Aké je zloženie doplnku výživy biopron forte? Aké majú účinky jednotlivé zložky produktu?

 • Na prvé miesto patria samozrejme probiotiká. Sú to mikroorganizmy prirodzene sa nachádzajúce v ľudskom tele. Dnes je už dokázané, že existujú aj „priateľské“ probiotické baktérie. Črevo však okrem trávenia potravy plní ďalší rad funkcií. Jednou z nich je aj vytvorenie skutočnej ochrannej vrstvy proti vonkajším nepriaznivým vplyvom. Základnou úlohou probiotík je rozkladanie zložitých cukrov na ketolátky, ale úloh je viac. Priaznivo ovplyvňujú pH v čreve, pôsobia ako ochranná vrstva v zmysle brzdenia rozvoja škodlivých baktérií, podieľajú sa na produkcii vitamínov B a K, ďalej zvyšujú prekrvenie črevnej sliznice a napokon redukujú možnosť vzniku rakovinového ochorenia.
 • Probiotiká a ich vplyv na imunitu. Biologickým faktom je, že až 70% buniek imunitného systému sa nachádza v črevnom systéme. V prípade zníženia množstva probiotických baktérií dochádza k narušeniu rovnováhy črevnej mikroflóry. V dôsledku tohto sa zhorší obranyschopnosť organizmu. S obnovovaním črevnej mikroflóry vám pomôže aj Lactoseven.
 • Odborné štúdie univerzít v Yale a Harvarde viackrát formulovali odporúčania ku klinickému využívaniu probiotík. Podľa toho najnovšieho sú baktérie vhodné na liečbu mnoho ochorení. Ide o ochorenia ako – hnačky v detstve, hnačky po užívaní antibiotík, hnačky spôsobené baktériou Clostridium difficile, Rôzne ochorenia zápalového charakteru, pouchitída, Crohnova choroba, celková slabosť imunitného zoznamu, zápal pošvy (Vaginitis), stukovatenie pečene, prípadne ochorenia pečene spôsobené konzumáciou alkoholu.

biopron forte

 

Podiel probiotických baktérii je aj na mnohých fyziologických procesoch.

 • Produkcia vitamínu K2
 • Produkcia vitamínu B12
 • Podiel na tvorbe vitamínu B7
 • Podiel na produkcii kyseliny maslovej
 • Produkcia prirodzených antibiotických a protizápalových látok.
 • Stimulácia vstrebávania živín
 • Zlepšenie vstrebávania minerálnych látok
 • Produkcia imunitných látok

Probiotiká taktiež môžu prispieť k liečbe nadúvania, dyspepsie a metabolického syndrómu.

 

E-shopy ponúkajúce tento produkt:

Prezdravie.sk
 • odporúča 96%zíkazníkov 
 • overený predajca
 • zákazníci sú spokojní s kvalitou výrobkov a celkovou komunikáciou Click Here
Biopron Biopron Forte 30 tob. + 10 tob. ZD ARMAbutton_do-obchodu

 

 • internetový obchod odporúča 95% zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,9 dňa
 • výborná kvalita komunikácie

 

button_do-obchodu
 • e-shop odporúča 89 % zákazníkov heureky
 • priemerná doba dodania je 2,8 dňa
 • možnosť osobného odberu
BIOPRON Forte cps 1x60 ksbutton_do-obchodu

 

Na druhé miesto v zložení patrí látka s komplikovaným názvom Saccharomyces boulardii. Je to probiotická baktéria so schopnosťou viazať na seba baktérie. Tým bráni prichytávaniu bakérií na črevný trakt. Ďalej produkuje bakteriálne toxíny. Je veľmi dobre tolerovaná a vysoko účinná.

Tretie miesto v zložení patrí prebiotikám. Náš organizmus ich nedokáže stráviť. Slúžia ale ako potrava pre priaznivé baktérie v črevnom systéme. Práve dostatok prebiotík je dôležitý pre rozvoj črevnej mikroflóry. S poklesom príjmu prebiotík sa narúša rovnováha črevnej mikroflóry. Taktiež sa podieľajú na podpore tvorby vitamínov B7 a B12. Práve črevo je miestom tvorby týchto vitamínov. Štúdia bruselskej Université Carholiqu de Louvain sa podarilo zistiť aj jeho schopnosť znižovať množstvo zlého cholesterolu v krvi. Napomáhajú aj regenerácii črevnej flóry. Jej rovnováhu narúša najmä nesprávna výživa, priveľká konzumácia alkoholických nápojov a liekov, ale aj stres. Najmä vďaka týmto faktorom sa zhoršuje pomer probiotík a prebiotík. V boji so škodlivými baktériami sa obyčajne používajú antibiotiká. Hoci sú proti nim úspešné, majú aj negatívne účinky na kmene probiotických baktérií. Je teda dôležité aby sme s užívaním antibiotík dbali aj na zvýšený prísun probiotík.

Pri problémoch s trávením môže pomôcť aj oreganový a kokosový olej.

Dávkovanie

Odporúčané denné dávkovanie pre deti od 6 do 3 mesiacov : užívanie vysypaného obsahu jednej kapsuly denne spolu s jedlom alebo nápojom. Dospelí a deti od 3 rokov užívajú 1 – 2 kapsuly denne s jedlom. V prípade vodnatej stolice sa odporúča užiť 2 tablety denne.

Biopron Biopron Forte box 10x10 tob.

Tip na produkt: Biopron Forte box

 

 • balenie obsahuje 10×10 toboliek
 • obsahuje jedinečnú kombináciu probiotík, ktoré prispievajú k udržaniu zdravého metabolizmu
 • kúpite v e-shope prezdravie.sk

 

Čo vieme o výrobcovi?

Biopron forte vyrába tradičný český výrobca prírodných preparátov. Meno výrobcu znie „VALOSUN“ a jeho výroba sa datuje do roku 1997. Výrobca spolupracuje s renomovanými vedeckými inštitúciami. Výrobky potvrdzujú dostupné klinické testovania.

biopron forte

 

Aké sú skúsenosti s produktom Biopron forte? Čo naň vravia recenzie? Aká je jeho cena?

„Mam skusenosti i s dalsimi probiotikami, tieto sa mi osvedcili asi tak najviac. Bral som ich ked mi brali mandle. Na zaludok uplne idealne, ked je cloveku zle z antibiotik, probiotika su opravdu super doplnok. V nemocnici vam ich sice nedaju, ale pokial viete, ze daco take existuje, rozhodne odporucam si ich zakupit.“

Biopron som zakupila na skusku, na moje prekvapenie sa osvedcil. Casto cestujem, ale zial som si na to este nezvykla a ako kazdy nespravny cestovatel ma pochyti cestovna hnacka. Takze biopron je pri cestovani nieco ako mobil, nevyhnutnost, co si kazdy berie neustale vsade so sebou 🙂 Naviac neobsahuje lepok, takze pre mna o mnoho viac vyhovujuce. Rozhodne odporucam!

Biopron forte obsahuje jedinečnú kombináciu probiotických baktérií. Odporúča sa používať pri problémoch tráviaceho traktu alebo problémoch s imunitou. Balenie 30 tabliet je dostupné za 11 a viac €. Treba sledovať akcie a nezabúdať na zásadu, že väčšie balenia sa oplatia viac.

 

Tip na kvalitný e-shop:

Prezdravie.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

Biopron forte – aké priaznivé účinky má pre Vaše telo?
4.3 (86.67%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+