Vyberte stranu

Nenájde sa asi žiadna žena, ktorá by nechcela byť v lete opálená. Mnoho z nich opaľovanie akosi vie prehnať. Ich pokožka sa nielenže spáli, ale ostane nepekne fľakatá a potom je už ťažké dosiahnuť opätovné opálenie. Najlepšie je ak začnete užívať výživový doplnok Betakarotén. Ten Vám zaistí dokonalé opálenie. Veď vlastne to, že pokožka hnedne, spôsobuje farbivo melanín, ktoré je v našej koži. Ale ak budete betakarotén prijímať vo zvýšenom množstve, tak to len pekne prispeje ku krajšiemu opáleniu.

Možno ostanete prekvapení, ale ak chcete mať práve v tomto letnom období prekrásne opálenú pokožku, treba sa aj na to vopred pripraviť. Horúce slnečné lúče nám vedia aj uškodiť. Ak chceš mať krásne opálenú pleť, začni užívať betakarotén a to minimálne tri mesiace predtým, než svoju pokožku vystavíš slnečným lúčom .

Betakarotén je zdrojom vitamínu A a ten vykonáva v našom organizme dôležitú funkciu. Slúži aj ako prírodné farbivo. Pridáva sa do margarínov a do ovocných nápojov.

Najmä v letnom období je dosť dôležité starať sa o pokožku a vlasy. UV žiarenie, morská a chlórová voda taktiež škodí pokožke.

 

Chráňte sa pred slnečným žiarením

Na výrobkoch, ktoré slúžia na opaľovanie sa neoplatí šetriť. Nemali by sa zabudnúť ani na starostlivosť o vlasy, pretože aj tie pôsobením slnečného žiarenia trpia. Ideálna výživa je pomocou oleja a výživovými doplnkami, ktoré obsahujú betakarotén.

 

opalenie

 

Betakarotén cena – kde ho nájdeme

Máte možnosť si betakarotén  zakúpiť v lekárni alebo zvýšiť konzumáciu potravín, ktoré tento vitamín obsahujú. Medzi ne zaraďujeme napríklad, špenát, mrkvu, jahody, hrach, marhule, paradajky, ale aj petržlenovú vňať. Tiež, ak chcete dosiahnuť ešte krajšie opálenie, tak je potrebné dostať do tela aj vitamíny akými sú selén, zinok a vitamíny E a C.

 

Aké sú ďalšie výrobky, ktoré obsahujú betakarotén?

Prezradíme Vám tri tipy, vďaka ktorým bude Vaša pokožka krajšia. A to všetko opäť len vďaka betakaroténu. Rakytník, ružový olej a goja. Karotenoidy nájdeme v žltooranžovom a tmavozelenom ovocí a zelenine. Najbohatšími zdrojmi beta karoténu sú mrkva, broskyne, marhuľa, mango, papája, špenát, brokolice, hrášok, kapusta žerucha. Karotenoidy dávajú zafarbenie vaječnému žĺtku, maslu a mäsu lososa.

 

TIP: Kvalitný výživový doplnok s obsahom betakaroténu 

Betaten Protect

 betaten  

PLUS LEKÁREŇ Betakarotén 

betakaroten

GS Betakarotén s nechtíkom

betakaroten

Super beta-karotén

 

betakaroten

Chráňte sa pred slnkom

Je dôležité chrániť sa pred UVA a UVB žiarením. UVA žiarenie nám môže spáliť pokožku a UVB žiarenie dokonca poškodzuje kožné bunky a následkom toho je predčasné starnutie pokožky.

Opaľovacie prostriedky obsahujú také zlúčeniny, ktoré zmenia škodlivé žiarenie na neškodné.

 

opalenie

 

Betakarotén a jeho charakteristika

Dokáže posilniť, vyživiť pokožku a taktiež ju pripraviť na ostré slnečné lúče. Vďaka nemu nedôjde tak rýchlo ku spáleniu pokožky. Získaš iba samé výhody. Tvoja pleť bude krásna, bude chránená pred vráskami a takisto aj pred starnutím.

GS Betakarotén s nechtíkom prispieva k stavu pokožky, a vďaka nemu sú pokožky, vlasy a nechty krásne.

Je najznámejší spomedzi 50 karoteidov, ktoré majú aktivitu provitamínu B. Absocia betakaroténu prebieha v tenkom čreve. Množstvo absorvovaného betakaroténu prebieha v tenkom čreve. Denná doporučená dávka pre betakarotén nikdy nebola stanovená, no u našich susedov v Českej republike sa dopuručuje denná dávka na 16mg/deň. Dávka 50-200 mg/Deň sa udáva ako hranica bezpečnosti. Niektorí ľudia potrebujú vďaka svojim životným návykom alebo zdravotnému obmedzeniu prijať viac betakaroténu.

 

TIP redakcie: Zvláčňujúcí krém na opaľovanie 

DERMACOL SUN

  • zosilnená ochrana proti UV žiareniu
  • beta-karotén podporuje a predlžuje opálenie [/su_list]
 beta karotén krém  

 

Betakarotén tiež provitamínom, ktorý sa v pečení premení na jeden z vitamínov a tým je vitamín A, a to dokonca v takom množstve aké potrebuje náš organizmus. Nie je možné, aby sme sa ním predávkovali. Pokiaľ aj Vy patríte aj Vy medzi tých, ktorí už dlhú dobu užívajú betakarotén, tak sme mohli spozorovať, že pokožka sa Vám začala sfarbovať do žlta až oranžova.

Ľudská pokožka totiž na užívanie betakaroténu zareaguje, že sa jej farba zmení na oranžovo. Ďalšou úlohou betakaroténu v ľudskom tele je, že má antioxidačné pôsobenie. Potláča negatívny vplyv voľných kyslíkových radikálov, ktoré vznikajú pri metabolických procesoch priamo v organizme.

 

opaľovanie

 

Viaceré štúdia potvrdili, že človek, ktorý užíva betakarotén má telo chránené pred spálením. Aby účinok bol rozvinutý, vyžaduje sa jeho dopĺňanie po dobu 10 týždňov.

Má veľa priaznivých vplyvov. Mal by sa začať užívať aspoň tri mesiace pre začiatkom letnej sezóny.

 

Skúsenosti, odporúčania a recenzie s týmto výživovým doplnkom 

Zákazníci hodnotia tento produkt ako veľmi pozitívny a kvalitný produkt. Zaručuje veľmi dobrý výsledný efekt.  Sú s ním spokojní  a niektorí ho  užívajú už niekoľko rokov. Každoročné užívanie a to už od marca zaručí vynikajúci efekt pre pokožku. Obohatený o nechtík lekársky, biotík a zinok pre krásne opálenie.

Pokiaľ ste fajčiar a takisto ste tým, ktorý si častejšie potrebuje vypiť alebo ste ten, ktorý pracuje v prostredí, kde sa namáhajú hlavne oči alebo ste žena, ktorá užíva antikoncepciu, práve Vaše telo potrebuje dostatočné množstvo betakaroténu alebo je načase užívať len samotný betakarotén.

 

TIP: Kvalitný výživový doplnok s obsahom betakaroténu 

 

Betaten Protect

 betaten  

PLUS LEKÁREŇ Betakarotén 

betakaroten

GS Betakarotén s nechtíkom

betakaroten

Super beta-karotén

 

betakaroten

Kto by nemal tento výživový doplnok užívať

Tento doplnok stravy nie je určený pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Najlepšie je ak sa skladuje  mimo dosahu detí. Prípravok nezastupuje náhradu stravy. Tento prípravok nás pred slnkom neochráni. Uchovávajte ho pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnkom. Výrobok je bezlepkový, neobsahuje cukor ani laktózu.

 

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať tento produkt

Odporúčame ho nakupovať v obľúbenom internetovom obchode pilulka.sk

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Patríte medzi ľudí, ktorí užívajú Betakarotén? Dajte nám o tom vedieť v komentári!

Betakarotén pre prirodzene krásne opálenie
4.9 (98.67%) 15 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+