Vyberte stranu

Výživový doplnok Erexan sa teší veľkej obľube medzi spotrebiteľmi, ktorých trápia väčšie či menšie problémy s erekciou alebo si chcú svoj sexuálny život spestriť. Mnoho zákazníkov zaujíma, či je možné kúpiť Erexan v lekárni a ak áno, v ktorej. Odpovede na tieto otázky sa dozviete, ak budete čítať ďalej.

 

Erexan

Erexan je výživový doplnok, ktorý pomáha pri problémoch s erektilnou dysfunkciou. Jeho účinky sú založené na koncentrovaných prírodných látkach a aminokyslelinách. Je voľnopredajný, teda nie viazaný na lekársky predpis. Výrobok je certifikovaný a uznaný Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej rebuliky. Je vhodný, aj pokiaľ muž nepociťuje žiadne ťažkosti. Vďaka nemu môže podať lepší sexuálny výkon.

Erexan v lekárni

Erexan obsahuje vyvážený súbor molekúl a prírodných látok slúžiacich na podporu erekcie a zároveň v jeho zložení nie sú žiadne farbivá ani chemické konzervanty.

Zloženie:

 • L- Arginín – aminokyselina, ktorá sa podieľa na tvorbe oxidu dusného v organizme, čím pomáha k pevnej erekcii
 • L – Citrulín – napomáha dlhšej erekcii
 • L-Lysin – pomáha regenerácii po sexe a pripsieva k lepším sexuálnym výkonom
 • Tribulus Terestris – pozitívne ovplyvňuje hladinu testosterónu v organizme muža
 • L- Ornytin – stimuluje vylučovanie testosterónu
 • MACA extrakt rastliny – priaznivo pôsobí pri problémoch s prostatou, s nedostatočnou tvorbou spermií, impotenciou alebo slabou erekciou

Užívanie tohto výživového doplnku je veľmi jednoduché. Nie je nutné užívať ho pravidelne. Stačí si dať jednu až dve tablety približne hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Účinok trvá počas nasledujúcich 36 hodín. Neodporúča sa presiahnuť maximálnu dennú dávku dve tablety.

Žiadne vedľajšie účinky výrobku neboli zistené. Je určený mužom vo veku nad 18 rokov.

 

Tip: Vyskúšajte Erexan

EREXAN

 • zvyšuje sexuálny apetít
 • predlžuje výdrž
 • pozrite si našu recenziu erexanu
 • erekcia už za 60 minút
 • bez lekárskeho predpisu
Erexan button_do-obchodu

 

Erexan v lekárni

Zaujal Vás prírodný výživový doplnok Erexan, ale stále neviete, kde je možné ho kúpiť. Na výber sú dve možsti – lekáreň alebo objednanie online. Je len na Vás, ktorá forma Vám viac vyhovuje.

Erexan v lekárni

Kamenné lekárne

Mnoho ľudí aj v dnešnej dobe uprednostňuje kúpu výživových doplnkov v kamenných lekárňach. Oceňujú osobný prístup lekárnikov. Lekárnik zodpovie ich prípadne otázky a dokáže poradiť s výberom, či možnosťou kombinácie rôznych výživových doplnkov alebo liekov.

V každom väčšom meste je dostupný Erexan v lekárni. Je naskladnený v primárnej liekovej distribučnej sieti, čo znamená že každá lekáreň, ktorá sa nachádza na území Slovenskej republiky, by ho mala pacientovi zabezpečiť na požiadanie ešte v daný deň, alebo najneskôr do druhého dňa v prípade, že ho nemá momentálne skladom. Preto by mal byť k dostaniu v každej lekárni a nezáleží na tom, či je na dedine alebo v centre mesta.

Lekárne, kde je Erexan dostupný:

Erexan v lekárni

 

Oficiálna web stránka

Druhou možnosťou je nákup Erexanu prostredníctvom oficiálnej webovej stránky. Kúpa výrobku cez internet má množstvo výhod. Nákup môže zákazník zrealizovať priamo z pohodlia domova. Tabletky sú skladom, preto nič nebráni okamžitému vydodaniu, obvykle to je ešte v deň prijatia objednávky, najneskôr do 48 hodín. Objednanie výživového doplnku cez internet zaručuje tiež maximálnu diskrétnosť. Tovar je zasielaný v špeciálnych obaloch bez akejkoľvek reklamy. Na balíčku nie je uvedený ani názov e-shopu. Na výber je niekoľko spôsobov doručenia prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérskou spoločnosťou. K dispozícii je aj možnosť osobného odberu v Ivánke pri Dunaji. V prípade otázok môžete v pracovné dni  volať na zákaznícku linku.

 

TIP: Kvalitný výživový doplnok na podporu erekcie

EREXAN

 • zvyšuje sexuálny apetít
 • pozrite si našu recenziu erexanu
 • predlžuje výdrž
 • erekcia už za 60 minút
 • bez lekárskeho predpisu

Erexan button_do-obchodu

 

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 9. 7. 2018.

Je pre Vás lepšie kúpiť Erexan v lekárni alebo online? Dajte nám vedieť v komentároch!

Erexan v lekárni: Kde je možné ho kúpiť?
4.8 (95%) 8 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+