Vyberte stranu

Ste muž s problémami s erekciou, dokonca dlhodobo? Alebo chcete pomôcť s erekciou okamžite? Za vyskúšanie teda rozhodne stoja aj tablety Andrimax, ktoré si muži pochvaľujú a odporúčajú aj iným.

 

Čo sú tablety Andrimax?

Tablety Andrimax sú určené pre mužov od 18tich rokov, ktorí potrebujú zlepšiť svoj intímny život a potešiť tým nielen seba, ale aj svoju polovičku. Je určení mužom, ktorí majú problémy s erekciou dlhodobejšieho charakteru, no ale aj tým, ktorý chcú zvýšiť svoje šance na lepší výkon aj jednorázovo.

Podporujú kvalitnejší mužský výkon a zvyšovanie libida mužskej časti populácie. Prečo sú také dobré? Zlepšujú mikrocirkuláciu v penise, posilňujú výdrž a silu u mužov. Čo je dôležité, majú tiež pozitívne účinky na tvorbu spermií a zvyšujú tak možnosť otehotnenia u žien (vhodné sú teda pre mužov a páry, ktorí sa snažia o dieťatko). Ostatným sa odporúčam, kvalitne chrániť v prípade ak sa predčasne nechcete stať rodičom.

Andrimax
Tablety Adrimax

 • Balenie obsahuje až 120 kapsúl
 • Tento prípravok podporuje erekciu, napomáha pri zväčšení penisu, má pozitívny vplyv na sexuálnu výdrž ale aj intímne zdravie mužov
 • Je to český produkt s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu

tlačidlo

 

Zloženie Andrimax

Aké látky nájdete v jednej tablete Andrimax? Prečítajte si nižšie:

 • Smilax ofiicianalis – vynikajúce afrodiziakum (12 mg)
 • Ginko biloba – pozitívne pôsobí na prekrvenie v penise (20 mg)
 • Panax ginseng – takisto ovplyvňuje prekrvenie v penise, pričom vplýva na psychiku a vytvára tak uvoľnenie (60 mg)
 • L-citrulín – ďalšia látka podporujúca prekrvenie (100 mg)
 • Muira pauma – bylina ovplyvňujúca schopnosť dosiahnuť erekciu (160 mg)
 • Saw palmetto – pôsobí močopudne a vplýva na tvorbu spermií (zdá o reprodukciu) (240 mg)
 • Kotvičník zemný – (lat. Tribulus terestris), pôsobí preventívne proti strate erekcie (574 mg)
 • L-Arginín – vplýva na neurotické procesy, vďaka ktorých zlepšeniu sa rýchlejšie dosiahne erekcia (640 mg)
 • Maca – spájaná s problémami s erekciou dosť často. Odborníkmi overená a odporúčaná. Jedna zo základných rastlín, ktoré sa spájajú s erekciou často, pretože je veľmi podpornou rastlinou (480 mg)

Tento výrobok je vyrábaný v susednej Českej republike a v slovenských lekárňach je dostupný skoro všade.

Tablety andrimax

Najväčšie plusy tabliet Andrimax

 • lepšia výdrž počas pohlavného styku
 • zvýšenie chuti do sexu
 • podpora erekcie (dlhodobo aj jednorázovo)
 • celkovo podporuje mužské zdravie
 • spoľahlivosť a odporúčanie overených zákazníkov
 • podpora prekrvenia penisu
 • stane sa z vás “väčší” muž
 • podpora vitality a výdrže
 • celková podpora fyzického výkonu
 • pre budúcich oteckov, ktorí túžia po dieťatku vhodným doplnkom pre podporu tvorby spermií a tak k väčšej pravdepodobnosti oplodnenia ženy

Vyskúšajte aj: Zerex KlasikZerex Klasik

Cena balenia obsahujúceho 12 kapsúl je 29 €. Ak si chcete produkt najskôr otestovať, je možné zakúpiť dve samostatne balené kapsuly za 9 €.

Prípravok je dostupný pre každého v kamenných predajniach i na internete. Online predajne spravidla ponúkajú výhodnejšie ceny a väčšiu diskrétnosť.

Zerex Klasik sa užíva bezprostredne pred pohlavným stykom, respektíve približne hodinu vopred. Účinok sa dostaví spravidla do 60 minút s individuálnymi odchýlkami v závislosti od zdravia a psychického rozpoloženia užívateľa. Denne je možné užiť maximálne dve tabletky.

tlačidlo

Dávkovanie a iné upozornenia

Odporúčaná denná dávka prípravku sú dvakrát 2 tablety, ktoré treba poriadne zapiť (spolu 4 do dňa). Pri ich užívaní nie je žiadne obmedzenie – napr. nie je nutné ich užívať pred alebo po jedle a pod. Avšak – užívatelia hovoria, že väčšinou užívali jednu dávku (2 tablety) ráno a druhú dávku 1-2 hodiny pred pohlavným stykom.

Ak patríte medzi kôpku nedočkavých chlapov, ktorí budú očakávať výsledky takmer okamžite, asi Vás sklamem. Treba brať na vedomie, že tablety nebudú pôsobiť na všetkým mužov rovnako – každý organizmus je predsa iný. Výsledky hovoria, že kým u jednej časti mužov sú výsledky badateľné už v priebehu niekoľkých pár dní, u iných až po dlhšom užívaní (aj po mesiaci). Netreba preto hneď zúfať.

Ak však budete očakávať zväčšenie penisu, nedočkáte sa. Prispieť však k tomu z časti môžete, pretože tým, že sú tablety Andrimax zodpovedné za prekrvenie tohto orgánu, bude penis “akokeby” väčší. Tablety Andrimax teda nie sú žiadnym zázrakom čo sa týka veľkosti penisu. Zamerané sú predovšetkým na podporu, už vyššie spomínanej, erekcie.

 

Predĺženie erekcie Andrimaxom

Predĺženie erekcie za pomoci tablet Andrimax je u každého muža individuálnou záležitosťou. U niekoho to môže byť predĺženie erekcie o pár minúť, u niekoho dokonca pol hodiny a viac. Opakujem moje slová vyššie – každý organizmus je iný a iné budú aj vplyvy Andrimaxu na organizmus. Ak však máte problém s ejakuláciou, ktorá prichádza predčasne, je to už záležitosť lekárska a s týmto Vám Andrimax nepomôže.

 

EREX 24erex24

EreX 24 je zmes bylinných extraktov a minerálnych látok. Vyznačuje sa:

 • rýchlymi výsledkami
 • pevnou a dlhotrvajúcou erekciou
 • intenzívnejšou ejakuláciou
 • zväčšením penisu
 • prírodným zložením
 • dostupnosťou pre každého

tlačidlo

Andrimax cena

Jedno balenie obsahuje 120 kapsúl a kúpite ho za približne 52€ (väčšie balenie dvakrát viac). Ušetriť sa dá aj pri kúpe viacerých balení súčasne. Ak si balenie Andrimaxu objednáte, nemusíte sa báť, že o tom bude niekto vedieť. Môžem Vás upokojiť – jednoducho si ho objednáte cez internet z pohodlia domova. Zo zovňajšku “balíčka” sa takisto nebude dať poznať o aký tovar ide.

Andrimax
Tablety Adrimax

 • Balenie obsahuje až 120 kapsúl
 • Tento prípravok podporuje erekciu, napomáha pri zväčšení penisu, má pozitívny vplyv na sexuálnu výdrž ale aj intímne zdravie mužov
 • Je to český produkt s certifikátom bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu

tlačidlo

Andrimax skúsenosti

Po prečítaní viacerých voľne dostupných recenzií na internetových portáloch, môžeme usúdiť, že prípravok hodní mužská populácia vo väčšej miere pozitívnym výsledkom. Kým jedni si tieto tablety nevedia vynachváliť, našiel sa aj komentár užívateľa, ktorý s Andrimaxom spokojný nebol. Jeden zákazník sa vyjadril, že mu tablety Andrimax veľmi pomohli a tým, že je už starší (konkrétne 67 rokov), zaznamenal obrovskú zmenu, čo sa erekcie týka.

Našli sme aj príspevok od jednej ženskej “polovičky”. Tvrdí, že tieto tablety objednala priateľovi, aby si zlepšili sexuálne pôžitky. Podarilo sa! Teraz už kedykoľvek majú chuť na sex, sú obidvaja partneri pripravení a užívajú si ho naplno. Jej partner si takisto tablety Andrimax pochvaľuje a odporúča ďalej.

Iní zákazník odporúča tablety rovnako ako tí predchádzajúci – veľmi mu tablety pomohli a čo je tiež dôležité – výhodná je aj kúpa viacerých balení naraz (len treba natrafiť na akciu na už konkrétnej stránke predávajúcej tento produkt).

Tablety andrimax

Andrimax recencie

Z recenzií, v ktorých viacero spokojných zákazníkov hodnotilo tento bylinný produkt pozitívne, môžeme usúdiť, že boli naozaj spokojný. Na internete sme našli aj zopár nie kladne pôsobiacich recenzií, no ako sme spomínali vyššie – každý mužský organizmus je iný.

Dostupnosť: intimnenakupy.sk

Cena: od 52€ (1balenie), 104€ (akcia 2+1) k dňu 4. 7. 2018

Obsah: 120 kapsúl

PRIMULUSprimulus

Primulus je najjednoduchšie dostupný na internete. Online nákup zaručuje nielen najvýhodnejšiu cenu, ale aj rýchle doručenie a v neposlednom rade diskrétnosť. Tento produkt môže byť u Vás do dvoch dní od Vašej objednávky. Poštovné a balné sa neplatí.

Cena balenia obsahujúceho 60 tabliet je 21 €. Balenie vystačí na mesiac užívania.

tlačidlo

 

Vyskúšajte aj eJOYejoy foto

Hľadáte prípravok, ktorý podporí vaše zdravie účinne a dlhodobo?

Trápi vás slabá erekcia a hľadáte možnosti jej zlepšenia?

Chceli by ste pri sexe vydržať dlhšie a užiť si viac?

Hľadáte účinné afrodiaziakum?

tlačidlo

V tom prípade yskúšajte eJoy! Účinný prírodný produkt na podporu erekcie a mužskej sexuality.

Vyskúšali ste už niekedy produkt na erekciu alebo tieto tablety Andrimax? Budeme radi, ak sa s nami o Vašu skúsenosť podelíte v komentári!

Tablety Andrimax- prípravok na erekciu
5 (100%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+