Vyberte stranu

Moto bundy alebo bundy pre milovníkov motoriek by mali byť samozrejmou „výbavou“ každého jedného motorkára. Mať super drahú motorku  jednoducho nie je všetko. Okrem kvalitnej výstroje v podobe chráničov je mať aj skvelé oblečenie – ktoré bude chrániť nejedeného motorkára pred silným či nepriaznivým vetrom, prípadne dažďom. V tomto článku sme si teda pre Vás prichystali kategóriu búnd pre motorkárov – ďalšie členenie na podkategórie, stručný prehľad dámsky, ale aj pánskych búnd. Ak ste teda milovníkom rýchlej jazdy, ktorý Vám dvíha adrenalín, čítajte preto určite ďalej!

Tip redakcie: Moto bunda W-TEC Grodis 

Moto bunda W-TEC Grodis - čierna

 • letná prešívaná bunda
 • chrániče na lakťoch a ramenách
 • praktické dve predné vrecká

 

Moto bundy pre všetkých

Tomuto kúsku oblečenie sa hovorí všelijako – bundy pre motorkárov, moto bundy, bundy na motorku – je na Vás, ktoré pomenovanie Vám lepšie v uchu rezonuje. Medzi tie najznámejšie značky, ktoré sú zameranú na celý rad nielen oblečenie, ale aj zvyšnej výbav pre motorkárov je značka W-TEC.  Možno túto značku poznáte, možno nie, no ak Vás táto značka (ktorá mimochodom vyrába aj veľmi kvalitné a dizajnové prilby či iné chrániče) zaujala, môžete si o nej prečítať viac v článkoch, v ktorých sme o nej písali viac. Moto bundy značky W-TEC sú preto považované za jedny z tých najlepších, najkvalitnejších, dizajnovo najkrajších – pretože zaručujeme, že ani dámy si z ich širokej ponuky nebudú vedieť vybrať!

moto bundy

 

Moto bundy vyrábané značkou W-TEC

Tieto bundy, ako sme písali vyššie patria medzi šičku moto búnd a celkovo moto oblečenia. Dostanú Vás svojou originalitou, ale aj funkčnosťou! U týchto búnd je samozrejmosťou aj to, že sú maximálne odolné voči vetru a dažďu– áno, sú nepremokavé. Siahnuť môžete po „tenších“, ale aj „hrubších“ verziách týchto búnd, pretože táto značka si dáva veľmi záležať na tom, aby svojich zákazníkov potešili a mohli tak bundy nosiť počas teplých letných dní, ale aj v zime kedy milovníci motoriek jazde len kvôli počasiu aj tak neodolajú.

Okrem tejto značky, ktorá sa venuje výrobe kvalitných moto búnd, poznáme aj mnoho ďalších – sú to napríklad tieto:

 • SCOTT
 • Spark
 • BOS
 • Ozone
 • Rebelhorn
 • veľa ďalších

Tipy na moto bundy:

Názov Popis produktu Kde kúpiť? Zistiť cenu

Moto bunda W-TEC Grodis 

Moto bunda W-TEC Grodis - čierna

 • letná prešívaná bunda
 • chrániče na lakťoch a ramenách
 • praktické dve predné vrecká

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt insportline logo  

Cappa Racing Amato

Cappa Racing Amato

 • ochrana pri páde
 • bunda určená na jar a jeseň
 • vysoká odolnosť voči pretrhnutiu a predratiu
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt alza logo

Dámska jeansová moto bunda W-TEC NF-2980

Dámska jeansová moto bunda W-TEC NF-2980 - tmavo modrá

 • ľahká dámska bunda
 • vystuženie pre bezpečnosť a ochranu
 • upraviteľná veľkosť bundy vďaka manžetám
TopgalVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt insportline logo

 

Pánske moto bundy

Vyššie spomínané značky – aj tieto si dávajú záležať na tom, aby ich zákazníci boli spokojní v čom najväčšej miere. Ponúkajú bezpečnosť, pohodlie, ale aj množstvo funkcií. Pod funkciami máme na mysli aj mnoho vreciek (vnútorných či vonkajších), ktoré ponúkajú bezpečné úkryty vašim cennostiam a iným dôležitým dokladom, mobilnému telefónu, peňaženke a tak ďalej. Medzi veľmi zaujímavé a kvalitné bundy patria aj tie, ktoré sú vyrábané z oteruvzdorných materiálov. Nebudeme klamať ak povieme, že sú dvojnásobne kvalitné. Samozrejmou výbavou viacerých druhov moto búnd sú aj reflexné pásiky či iné reflexné prvky všité do povrchu bundy.

moto bundy

 

Dámske moto bundy

Ani na ženy motorkárky sa nezabudlo – vyrábané sú pre ne kvalitné moto bundy, stačí si už len vybrať správne číslo, tak aby bunka padla ako uliata. Čo z toho ak je moto bunda navonok pekná, dizajnová a štýlová ak nespĺňa svoj účel? Musí byť vyrobená z kvalitnej textílie alebo kože a až potom dbajte na zovňajšok bundy. Ako pri pánskych verziách, aj dámske moto bundy zahŕňajú reflexné prvky, aby ste Vás v tme neprehliadli a boli stále dostatočne viditeľnou! Dámske moto bundy sú vyrábané pre všetky odvážlivkyne, ktoré milujú pocit zrýchleného prúdenia krvi v žilách, pre tie, ktoré milujú jazdu na motorke a pre tie, ktoré si dokážu život užívať plnými dúškami!

Tip redakcie: Cappa Racing Amato

Cappa Racing Amato

 • ochrana pri páde
 • bunda určená na jar a jeseň
 • vysoká odolnosť voči pretrhnutiu a predratiu

[/su_note]

 

Moto bundy – aký si vybrať materiál?

Vo všeobecnosti poznáme dve základné prevedenia, v ktorých môžu byť moto bundy vyrábané – textil a koža. V týchto bundách je jeden veľký, ba priam obrovský rozdiel a to v ich odlišnosti cien. Kým textilnú moto bundu kúpite za približne ste eur, ak si budete chcieť kúpiť bundu z pravej kože, buďte pripravený na to, že si do vrecka budete musieť siahnuť poriadne hlbšie – ich cena sa pohybuje nad osemsto eur!

Akú značku moto búnd preferujete Vy? Dajte nám o tom vedieť v komentári!

 

Tip na kvalitný e-shop: Kde nakupovať kvalitné moto bundy

Odporúčame ich nakupovať v obľúbenom internetovom obchode insportline.sk

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt insportline logo

chcem nakupovať kvalitnú kozmetiku

 

Moto bundy – textilné či kožené?
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+