Vyberte stranu

Vyberte si kvalitné moto vybavenie

 

Aj keď motorkárska sezóna už skončila, práve teraz mnoho motorkárov hodnotí nielen predchádzajúcu sezónu, ale aj pozerá náhrady za poškodené, resp. znehodnotené súčasti povinnej výbavy motorkára.

Vyberte si kvalitné moto vybavenie už teraz a uvidíte, možno sa vám podarí aj ušetriť. Keďže nie je sezóna, viaceré obchody ponúkajú zľavy.

Prilby

 

Ochrana hlavy je pri jazdení motorkou veľmi dôležitá a preto by ste si mali pred každou jazdou kontrolovať predovšetkým prilby. Nesmú byť prasknuté, musia dobre tesniť, zapínanie nesmie byť porušené a porušená nesmie byť ani clona.

Jednými z obľúbených značiek prilieb na motorku sú aj prilby HJC. Odklápacie prilby HJC sú kvalitné, pretože sú vyrobené z kvalitnej polykarbonátovej škrupiny a nastaviteľnou polykarbonátovou bradou. Majú ľahkú škrupinu, no zároveň dokážu ochrániť pred akýmkoľvek nebezpečenstvom na cestách.

Prilby by mali byť prispôsobené aj na okuliare a mali by byť antibakteriálne (mali by odvádzať vlhkosť a mali by brániť vzniku nepríjemného zápachu).

Vyberte si kvalitné moto vybavenie

Tip na dobrú značku prilieb

Pri výbere prilieb by ste mali myslieť aj na to, aby nová prilba mala integrovaný bradový deflektor a ak sa vám podarí nájsť také, ktoré majú bambusový interiér, získate dobrú prilbu. Integrované bradové deflektory a bambusové interiéry prilieb nájdete v ponuke obľúbených prilieb Shark.

Vyberte si kvalitné moto vybavenie

Kožené moto oblečenie

 

Ak vám kožená moto bunda, či nohavice už dosluhujú, pozrite si nové. Zásobte sa hlavne kvalitnými koženými moto bundami, koženými moto kombinézami a koženými moto nohavicami. Na motorkách musíte mať aj kvalitné moto rukavice. Nesmú byť pretrhnuté a musia mať kvalitné protektory na kĺboch.

Keďže na motorkách sa jazdí vo vysokej rýchlosti, vyberajte si kvalitné moto vybavenie, ktoré vás pri vysokých rýchlostiach a v nepriaznivom počasí dobre ochráni.

Vyberte si kvalitné moto vybavenie
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+