Vyberte stranu

Tričká s potlačou – skvelý darček pre školáka, tínedžera aj dospeláka

 

Tričko – jednoduchý, štýlový a obľúbený prvok v šatníku každého z nás. Prečo teda nedarovať niečo tak jednoduché, no zároveň aj praktické a využiteľné pre každý deň? Pozor, reč ale nie je o obyčajných tričkách, ale o tričkách s potlačou, vlastným motívom či návrhom. Aj klasické tričko v sebe ukrýva veľký potenciál a môže byť darované ako originálny skvost, a zaradiť sa tak na zoznam vašich obľúbených kusov oblečenia.

 

Prečo siahnuť po motívoch, vzoroch a potlači?

 

Ste romantická duša, drsný motorkár, zanietený športovec či milovník dobrej hudby a chcete to dať svojmu okoliu najavo? Povedzte to tričkom.

Tričká s nápismi sa môžu stať skvelou možnosťou, ako vyjadriť svoj názor, ukázať svoju oblasť záujmov či priniesť istý odkaz okoliu. Pri prechádzaní ulicami mesta vtipným tričkom dozaista vyčaríte úsmev na tvári nejednej duši a niektorí váš výber trička určite okomentujú pekným slovom či pochvalou.

 

Možnosť, ako sa odlíšiť od ostatných

 

Jednofarebných a niekedy aj tuctových tričiek sú plné obchody a občas nimi prekypujú aj naše skrine. Ak však siahnete po nápaditom tričku s originálnym motívom, o zaujímavý outfit máte postarané. Tričko je svojím využitím naozaj všestranné, preto ho môžete nosiť na akýkoľvek štýl a doladiť takmer na akúkoľvek príležitosť. Dizajnové tričko je skvelá možnosť, ako upútať pozornosť a vyjadriť vlastnú identitu.

 

Úžasný darček pre každú vekovú kategóriu

 

Či už vyberáte pozornosť na narodeniny, alebo zvažujete výber valentínskeho či vianočného darčeka, tričko s potlačou pozdvihne náladu a poteší naozaj každého. Pozor si však dajte na správny výber motívu. Mal by odrážať osobnosť vami obdarovanej osoby, a tiež sa musíte trafiť do jej vkusu. Chcete predsa, aby váš priateľ, súrodenec či kolega tričko s obľubou nosil a prezentoval na svojej hrudi. Preto potlač na tričká dobre zvážte. Ak si netrúfate ísť touto cestou, venujte blízkemu poukážku na tlač trička s vlastným dizajnom.

 

Zdroj obrázku: Evgeniya369 / Shutterstock.com

Tričká s potlačou – skvelý darček pre školáka, tínedžera aj dospeláka
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+