Vyberte stranu

To najlepšie príslušenstvo pre iPhony pod vianočný stromček

 

Ponuka mobilných telefónov je veľká a každý z nás by mal najradšej stále nový mobilný telefón. Kedysi sme telefóny mali na niekoľko rokov, dnes je možné kúpiť si nový telefón pomaly každý rok, záleží však od paušálu a od mobilných operátorov.

Ak vaši príbuzní, alebo aj vy máte mobilné telefóny značky Apple, kúpte si a aj svojim príbuzným to najlepšie príslušenstvo pre iPhony.

To najlepšie príslušenstvo pre iPhony pod vianočný stromček

Nabíjačka na iPhone

 

Nabíjačky sú veľmi dôležité a praktické. Nech už ideme kdekoľvek, brávame ich so sebou, nakoľko dnes je možné nabíjať si telefón kdekoľvek, aj vo vlaku.

Ak váš príbuzný, alebo vy pravidelne strácate nabíjačky, alebo tá vaša už pomaly dosluhuje (kábel sa láme, napájací konektor nefunguje), kúpte novú nabíjačku na iPhone.

Odporúčame vám vyberať nabíjačky v špecializovaných obchodoch, kde sa venujú najmä predaju príslušenstva na produkty značky Apple. V niektorých e-shopoch vám ešte pri skorej objednávke stihnú doručiť nabíjačky aj do Vianoc. Nakoľko sme zahltení plastami, odporúčame vám kupovať v takých obchodoch, kde tieto nabíjačky nebalia do ďalších zbytočných plastových obalov a balia ich do 100% papierového balenia. Vyberajte si hlavne také káble, ktoré majú podporu rýchlejšieho nabíjania aspoň o 30%. Luxusné spracovanie a elegantný vzhľad sú ich najväčšou výhodou.

Pri výbere si všímajte, či konektory sú chránené, aby sa neznížila životnosť káblov.

To najlepšie príslušenstvo pre iPhony pod vianočný stromček

Obaly na iPhone

Pod vianočný stromček si môžete dopriať aj kvalitnejší obal na iPhone. Mobily nám občas padajú a práve preto by sme na nich mali mať obaly, ktoré mobil chránia pred prípadným znehodnotením. Odporúčame vám nájsť si e-shop, ktorý predáva obaly, ktoré sú recyklovateľné, čiže sú vyrobené z recyklovateľných materiálov, ktoré nezaťažujú životné prostredie.

Čo by ste povedali na to, že po doslúžení ich budete môcť hodiť do kompostu alebo vyhodiť do bio odpadu?

To najlepšie príslušenstvo pre iPhony pod vianočný stromček
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+