Vyberte stranu

Možno do Vianoc zostávajú dva mesiac, dva týždne alebo dva dni, no nakupovanie darčekov je vždy aktuálne. Niekto má po starostiach v predstihu a niekto ešte 48 hodín pred Vianocami nevie, čo komu položí pod stromček. A od toho sme tu my! Veríme, že výberom darčekov, ktoré vám teraz predstavíme, vás aspoň inšpirujeme a možno vám vnukneme ideu, čo treba v obchodoch vlastne hľadať. Darček pre muža? Darček pre ženu? Veríme, že naše tipy na vianočné darčeky vám pomôžu si správne vybrať.

Doplnky do kuchyne

Týmto druhom darčeka skôr potešíte ženské pohlavie, no myslíme, že každý člen domácnosti sa poteší nejakému tomu darčeku z tejto kategórie. Kuchyňa veru poskytuje neobmedzený priestor pre vychytávky, doplnky či praktické spotrebiče.

Eta gratus - test kuchynských robotov

Začať môžeme aj drobnými detailmi, ako napríklad sady pohárov či šálok. Prípadne set príborov. Vášnivá pekárka sa poteší aj formám na pečenie, cukrárskym dózam, valčeku na cestu alebo zapekacím miskám. Niekoho skôr poteší niečo multifunkčnejšie. Namysli tentokrát máme kuchynského robota, ponorný mixér alebo dobrý kávovar. Prípadne niečo ešte praktickejšie. Niekedy poteší aj sada hrncov alebo dobrá neprilnavá panvica. Tipy na vianočné darčeky z kuchyne majú naozaj niečo do seba, skúste to. Nič takýmto darčekom nepokazíte.

 

Mobil, tablet, notebook…elektronika má svoje miesto

Vymýšľať tipy na vianočné darčeky dá niekedy zabrať. Ak chcete byť kreatívnymi, elektronika to zrejme nezaručí, no minimálne niekoho potešíte praktickou vecou. Hoci, elektronika v podobe samrtfónu, tabletu, notebooku či televízoru naznačuje vyššiu investíciu o to viac sa niekedy z takéhoto darčeka dokážeme radovať, pretože nám poslúži denne.

 

Tip na originalnálny darček:

Vankúš s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Eco friendly material
 • Rozmer 40 x 40 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

O to viac však takýto darček poteší, ak vieme, že daná osoba niečo tohto druhu nutne potrebuje. Hoci sa zameriavame na čiernu techniku, ani odbočka smerom k práčke, elektrickej rúre alebo chladničke nie ja na škodu. V takom prípade potešíme celú domácnosť a doplníme jej vybavenie. Pre rozptýlenie sa však skôr zamerajme na klasickú elektroniku do „ruky.“  Verte, že aj takéto tipy na vianočné darčeky môžu sláviť úspech.

 

 

Kvalitný parfum

Drobná fľaštička s bohatou vôňou poteší muža či ženu. Kvalitný parfum by mal byť v talóne každého z nás. Veď vôňa skutočne dokáže reprezentovať. Ak poznáte vôňu, ktorú osoba používa alebo preferuje, darček máte ľahko vybraný. Ak však nie, siahnite po niečom, čo oslovilo masy a dokáže pritiahnuť aj vašu pozornosť. Výber parfumu na náhodu nie je nikdy jednoduchý, pretože to čo vonia vám sa ďalším desiatkam môže zdať nepríjemné. Preto siahnite po zaručenej kvalite, ktorá určite nesklame.

Tip na originalnálny darček:

Puzzle s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Rozmer 20 x 29 cm alebo 38 x 26 cm
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

 

Čas niečo stojí

Častokrát sa sťažujeme, že je ho nedostatok, že ide príliš rýchlo a niekedy by sme ho najradšej spomalili. Čas je veličinou, ktorá má svoje pravidlá a či chceme alebo nie, čas zastaviť nemožno. Takéto tipy na vianočné darčeky vám zrejme nepomôžu. Čo, ak predsa len dokážeme čas aspoň teoreticky zastaviť? V takom prípade nesklamú kvalitné náramkové hodinky. Aby ste nikdy nemeškali a zároveň získali aj nevídaný štýl a dizajnový doplnok. Dámske, pánske, ručičkové, digitálne, zlaté či strieborné.

Tip na originalnálny darček:

Magický/obyčajný hrnček s vlastnou fotkou

 • Možnosť vlastneho návrhu potlače
 • Na hrnčeku sa objaví obrázok po zaliatí horúcou vodou
 • Rôzne farebné prevedenia hrnčekov
 • Originálny darček pre najbližších

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Vybrať si niekedy môže trvať dlhšie ako by sa zdalo. Ak plánujete do hodiniek ako do vianočného darčeku investovať, neznamená to, že musíte utrácať stovky až tisícky eur. Podstatou je trafiť štýl a hlavne potešiť danú osobu krásnym darčekom.

Tipy na vianočné darčeky – Týmto darčekom nič nepokazíte
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+