Vyberte stranu

Tipy na darčeky pre malé dievčatká

 

Každý rodič je ochotný zniesť modré neba svojim deťom. Ak máte doma malú dcérku, aké darčeky ju môžu potešiť? Ak má vaše malé dievčatko v blízkej dobe nejaký sviatok, máme pre vás tipy na darčeky pre malé dievčatká.

Tipy na darčeky pre malé dievčatká

Detské náušnice

 

Jemné detské náušnice s krásnymi motívmi sú perfektnými darčekmi pre malé dievčatká. Každé malé dievčatko chce byť princezná, chce byť tá najkrajšia. Skúste preto svojej malej princeznej podarovať nové detské náušnice, ktoré budú mať bezpečné zapínanie, takže ani pri šantení sa zapínanie nerozopne ako v prípade lacných nekvalitných detských náušníc.

Čo tak vyberať detské náušničky v tvare psích tlapiek, jednorožcov, či kvetiniek?

Detské šperky

K detským náušniciam môžete dokúpiť aj detské šperky. Detské prívesky, detské retiazky – vyberte vhodné doplnky k detským náušniciam a vytvorte set vašej malej princeznej, ktorý sa jej bude páčiť. Veď detské motívy nemusia byť len na detských obliečkach, či závesoch. Môžu byť aj na detských šperkoch. Navyše malé dievčatká rady napodobňujú svoje mamy. Prečo im teda nekúpiť pekné detské šperky?

Princeznovské šaty

 

Ružové princeznovské šaty potešia každú malú slečnu. Nájdite si šikovnú krajčírku, ktorá vám ušije takéto šaty. Samozrejme, takéto šaty sa dajú aj kúpiť. Predsa len je lepšie, ak dáte ušiť šaty na mieru, aby vaše malej sedeli perfektne a nepadali jej/ neboli jej malé.

Tipy na darčeky pre malé dievčatká

Detská kuchynka

 

Ako sme už spomínali, dcérka sa bude určite chcieť podobať svojej maminke. Kúpte jej preto malú detskú kuchynku s detským kuchynským náradím. Hrnce, príbory, varešky, naberačky, ale aj napodobneniny ovocia, zeleniny nesmú chýbať k malej detskej kuchynke.

Je to praktický darček, pri ktorom sa vaša dcérka zahrá aj dlhšiu dobu. Je to hračka, ktorá bude s dieťaťom rásť od malého batoľaťa až po predškolský vek.

Toto sú najzaujímavejšie tipy na darčeky pre malé slečny. Páčili sa vám nejaké?

Tipy na darčeky pre malé dievčatká
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+