Vyberte stranu

Tipy ako sa dostať do formy

 

Máte pocit, že nemáte žiadnu kondíciu a potrebujete ju zlepšiť? Máme pre vás pár tipov, ako zlepšiť kondíciu a dostať sa do leta do formy. Onedlho tu máme obdobie, kedy budeme chodiť v tričkách s krátkym rukávom, v sukniach a kraťasoch, preto čím skôr začnete, tým skôr sa dostanete do formy.

Tipy ako sa dostať do formy

Prechádzky v lese

 

Niektorí ľudia žijúci v meste považujú za turistiku chodenie po nákupných centrách. Prechádzky v lese sú ale omnoho lepšie a odporúčajú sa najmä ľuďom so zníženými hodnotami vitamínu D a so slabšou imunitou. Práve čerstvý horský vzduch prospieva nielen našej imunite, ale aj nášmu psychickému zdraviu.

Na turistiku, ale aj prechádzky po lese potrebujete kvalitnú turistickú obuv, nepremokavú a vetruvzdornú bundu, funkčné tričko a turistické nohavice. Ak chcete popracovať na svojej kondíciu viac, skúste si objednať nové záťažové vesty a dajte zabrať svojej kondičke.

Boxovanie

 

Ak vám okolnosti neumožnia ísť cvičiť von, vyskúšajte boxovanie. Kúpte si kvalitné boxovacie rukavice a samozrejme odolné boxovacie vrecia z kvalitných materiálov. Boxovanie je šport nielen pre mužov, ale aj pre ženy. Ženy ho vyhľadávajú najmä kvôli spevneniu ramien a rúk a samozrejme aj kvôli spevneniu pŕs.

Boxovaniu sa môžete venovať aj z pohodlia z vášho domova. Ak máte miestnosť, kde máte možnosť zavesiť odolné boxovacie vrecia, neváhajte a kúpte si ich čím skôr, aby ste si do leta stihli vybudovať postavu snov.

Beh/ nordic walking

 

Tieto dve činnosti vám pomôžu dostať sa do formy. Vyskúšajte beh. Stačiť vám bude funkčné tričko, pohodlné tepláky, bežecké topánky a chuť urobiť niečo pre svoje telo. V chladnejším počasí si nezabúdajte chrániť ústa šatkou alebo nákrčníkom.

Pri nordic walkingu sa moc nezapotíte, avšak budete potrebovať špeciálne nordic walking palice.

Tipy ako sa dostať do formy
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+