Vyberte stranu

Pri nákupe nábytku do bytu či domu, vždy vzniká otázka, kde nábytok nakupovať? A my sme tu práve preto, aby sme vám poradili. Samozrejme na trhu je veľké množstvo predajcov nábytku, ktorí vám ponúknu kvalitu alebo kvalitný servis, či rozumné ceny. My sme tu však od toho, aby sme vám poradili predajcu, ktorý vyhovie všetkým požiadavkám bez akéhokoľvek „alebo.“

 

Čím je Tempo Kondela?

Tempo Kondela je na nábytkárskom trhu známym artefaktom. Veď predajom nábytku sa zaoberá už viac ako 25 rokov. Spoločnosť je zameraná nie len na online predaj v rámci e-shopu, ale takisto na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov. Tempo Kondela disponuje 22 vlastnými kamennými predajňami pod názvom Tempo Kondela nábytok. Rovnako tak však tento predajca zásobuje viac ako 230 partnerských predajní v rámci Slovenskej i Českej republiky.

Výhodou tohto predajcu je fakt, že vo väčšine prípadov disponuje tovarom na sklade ako v predajniach tak i v e-shope. Výhodou je teda reakčná doba a celková časová lehota predaja. Plusom je, samozrejme, široký sortiment, ktorý Tempo Kondela ponúka. Skúsenosti, kvalita a rozumné ceny sú zárukou, ktorú vám predajca nábytku môže ponúknuť.

 

Navštíviť e-shop môžete tu:

 

tempo kondela

Kamenné predajne

Obrovskou výhodou sú práve kamenné predajne. Na Slovensku má Tempo Kondela 22 pobočiek a preto nie je problém ísť si prezrieť konkrétne kúsky priamo do obchodu. Pokiaľ sú, pochopiteľne, k dispozícii priamo na predajni. Takáto priama komunikácia so zákazníkom je však omnoho kvalitnejšia, a navyše kamenná predajňa umožňuje prevziať si tovar osobne priamo na predajni, čo ušetrí množstvo času.

 

Ponúkaný sortiment

Ďalšou doménou predajcu Tempo Kondela je práve ponúkaný sortiment, ktorý sa neobmedzuje iba na dominantné kusy nábytku, ale práve naopak. Do každej miestnosti vo vašom byte alebo dome ponúka kompletné zariadenie nábytku až po doplnky ako koberce, alebo stropné osvetlenie. Nábytok pre kuchyňu, jedáleň, obývačku, spálňu, kúpeľňu, predsieň či detskú izbu. Sedacie súpravy, kreslá, TV stolíky, komody alebo kompletné zariadenie obývacej steny.

V rámci kuchynského nábytku nájdete všetko vrátane kuchynskej linky, skriniek a takisto rôzny doplnkový tovar. Rovnako tak jedáleň vybavíte kvalitným sedením a jedálenským stolom. Kúpeľňu zasa zariadite štýlovo, keďže Tempo Kondela ponúka ucelené bloky nábytku do kúpeľne. Detskú izbu zasa zariadite vkusným nábytkom od poschodovej postele, písacieho stolu alebo, aby ste si ušetrili čas, kúpite kompletný set nábytku do detskej izby.

tempokondela sortiment

Katalóg je vítaný

K ponúkanému sortimentu ešte musíme dodať, že príjemným spestrením webu je možnosť prezrieť si online katalóg ponúkaného nábytku. Ide o komplexného sprievodcu všetkým, čo má predajca v ponuke. Zároveň si aktuálny katalóg môžete nechať bezplatne zaslať na zadanú adresu. Ide tak sviežejší druh oboznámenia sa s ponukou predajcu.

tempokondela katalog

Akciový nábytok

Výpredaje alebo akciové ponuky nájdete v každej kategórii, ktorú predajca ponúka. Produtky sú jasne označené logom AKCIA, čo vám umožňuje omnoho lepšiu orientáciu v rámci výberu akciových produktov. Prijateľné ceny znížené o percento akcie sú teda rozhodne ideálnym dôvodom, prečo nakupovať práve u tohto predajcu.

tempokondela akciový nábytok

Doprava a možnosti platby

Spoločnosť disponuje vlastnou autodopravou a je schopná tak zabezpečiť doručenie priamo až k vám domov. Okrem toho využíva aj služby kuriéra. V oboch prípadoch je možné si dohodnúť všetky potrebné podmienky týkajúce sa doručenia. Ak sa bavíme o cene v rámci doručenia kuriérom, objednávky, respektíve nákupy do hodnoty 450€ sú spoplatnené sumou 15€. Ak suma prekročí hranicu 450€, doprava kuriérom je zdarma. Ako jeden z mála predajcov budete mať tovar na adrese do 48 hodín.

Najväčšou výhodou je však opäť možnosť osobného odberu z predajne. Tovar si môžete pokojne objednať z pohodlia domova a určiť, na ktorej z predajní si želáte tovar vyzdvihnúť. Po prijatí platby bude tovar expedovaný na vami vybranú predajňu. V prípade, že potrebujete pomôcť s vynesením nábytku, poplatky si určuje dopravca samostatne podľa tabuľkových hodnôt.

Dobierka – klasická forma platby, kedy tovar zaplatíte v hotovosti po doručení k vám domov.

Online platba – v tomto prípade máte možnosti hneď dve. Tým prvým je platobná brána VUB, kedy po dokončení objednávky tovar zaplatíte bezhotovostnou platbou na účet spoločnosti. Druhou možnosťou online platby je platobná brána SLSP, kedy rovnako sumu objednávku uhradíte na účet banky SLSP.

 

Navštíviť e-shop môžete tu:

 

tempo kondela

Nákup na splátky – ak si vyberiete možnosť platby prostredníctvom splátkovej spoločnosti a tá vám vyhovie, na účet predajcovi zašlete sumu vo výške akontácie a následné platby už budú v podmienkach splátkovej spoločnosti, kde si dohodnete pravidelnosť i výšku splátky.

Garancia vrátenia tovaru

Spoločnosť Tempo Kondela vám okrem lehoty 14 dní na vrátenie tovaru umožňuje takisto vrátenie NEPOUŽITÉHO tovaru až po dobu 60 dní po prevzatí tovaru. Tovar musí byť v demonte a balenie neporušené. V prípade, že si teda uvedomíte, že daný kus nábytku vám nevyhovuje alebo ste sa po dlhšom čase rozhodli pre inú farebnú kombináciu, 60 dní je dostatočne dlhá doba na zváženie a následné vrátenie tovaru.

 

Hodnotenie na heureke

tempo kondela hodnotenie

 

Spokojnosť zákazníkov

Online chat – veľkým bonusom je takisto online chat, v ktorom vám zamestnanci odborne  a ochotne poradia v rámci ich možností. Informovať sa môžete na ponuku či na samotný sortiment, ktorý je v ponuke predajcu. Komunikácia je tak rýchlejšia a pohodlnejšia.

V rámci hodnotenia portálu Heureka.sk je tento predajca odporúčaný 87% zákazníkov. Vyzdvihujú predovšetkým kvalitu dopravy a prehľadnosť obchodu. Rovnako však panuje spokojnosť v rámci kvality so samotným tovarom.

 

Navštíviť e-shop môžete tu:

 

tempo kondela

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Tempo Kondela – recenzie a skúsenosti
4.7 (93.33%) 3 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+