Vyberte stranu

Stavte na farebnú koženkovú bundu

Obdobie medzi jarou a letom je ideálny čas na nosenie jarných búnd. Asi najštýlovejším kúskom v jarnom šatníku je koženková bunda. Táto jarná dámska bunda poskytuje nekonečne množstvo kombinácií. Ak vás už však klasická čierna farba koženky nebaví, máme pre vás tip. Čo takto staviť túto jar na farebnú koženku? Vyberte si farbu a podtrhnite svoju osobnosť.

Stavte na farebnú koženkovú bundu

Akú farbu si vyberiete?

Možno si hovoríte, že farebná koženka na vás nebude vyzerať dobre alebo nie ste na to typ. Mýlite sa. S našimi radami si na Butikovo.sk vyberiete tú, ktorú už nebudete chcieť odložiť.

  • Čierna koženková bunda je nestarnúca klasika. Preto ju nemôžeme obísť. Môžete ňou vyjadriť rebelku, intelektuálku aj nedbalú eleganciu.
  • Hnedá koženková bunda v sebe nesie prvok dobrodružstva a napätia. Taktiež vyjadruje inteligenciu a stabilitu. Ak potrebujete pracovať na konkrétnom projekte, pridajte do šatníka hnedú koženku. Oproti čiernej sú zároveň viac ležérne, teda ich môžete nosiť aj každý deň.
  • Červená koženka vypovedá o silnej osobnosti a je pútačom pozornosti. Ak máte radi rockový štýl, červená koženka, čierne nohavice a tričko s vašou obľúbenou kapelou bude dokonalým outfitom na posedenie s priateľmi.
  • Biela koženka je vysoko štýlový kus v šatníku. Kombináciou s čiernymi slim nohavicami, krémovou blúzkou a so správnou bižutériou dosiahnete luxusný outfit na jarnú sezónu.
  • Modrá koženková bunda pôsobí elektricky a najlepšie sa kombinuje s čiernou, bielou alebo šedou farbou. Tie, ktoré radi experimentujú môžu zvoliť aj výraznejšiu farbu – žltú, oranžovú alebo červenú.

Stavte na farebnú koženkovú bundu

Jarné dámske bundy sú neodmysliteľnou súčasťou jari. Na jednej strane poskytujú pohodlie a teplo v nepredvídateľnom jarnom počasí a zároveň sú doplnkom, ktorým môžete podtrhnúť vašu osobnosť. Stačí si na Butikovo.sk len vybrať tú správnu.

Stavte na farebnú koženkovú bundu
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+