Vyberte stranu

Športové tipovanie s najvýhodnejšími bonusmi

 

Radi tipujete výsledky zápasov a často sa vám darí? Možno si hovoríte, že by nebolo zlé skúsiť tipovanie zápasov. Ak pravidelne sledujete konkrétny šport a jednotlivcov, je vysoká šanca, že sa vám podarí tipnúť dobre a popritom aj niečo vyhrať.

Ak by ste si chceli vyskúšať športové tipovanie s najvýhodnejšími bonusmi, tak v tom prípade vám odporúčame registráciu na DOXXbet.

Stávková spoločnosť s bohatou históriou

 

Keď sa rozhodnete zaregistrovať na DOXXbet, môžete počítať s množstvom výhod, ktoré iná stávková spoločnosť na Slovensku neponúka. Táto stávková spoločnosť je na slovenskom trhu už dvadsať rokov a za tie roky vychytala všetky nedostatky a premenila ich na výhody.

DOXXbet je stávková spoločnosť s bohatou históriou, ktorá novým tipérom ponúka vstupný bonus v hodnote 2000 eur, ktorý však novým tipérom bude pripísaný po pätinách. Viac sa dozviete na stránke tejto stávkovej spoločnosti.

Okrem vstupného bonusu ponúka výhodný vernostný program, LIVE stávky, predzápasové stávky, výhodné bonusy a akcie, ale aj zaujímavé novinky zo sveta športu. Okrem futbalu, hokeja a tenisu si môžete vybrať z ďalších 67 športov. Ponuka športov je naozaj veľká a môžete si tipovať výsledky aj menej známych športov.

Tipovanie hokejových zápasov

 

Tipovanie zápasov hokej priam vyžaduje. Nielen NHL a KHL, ale aj iné európske ligy ponúkajú zaujímavé zápasy hokejových tímov na vysokej úrovni, ktoré sa tešia aj veľkej diváckej priazne. Napríklad taká česká, fínska a švédska liga majú vysokú kvalitu a niet divu, že práve v týchto ligách odohrali naši slovenskí hokejisti väčšinu zápasov svojej hokejovej kariéry.

Skúste tipovať výsledky hokejových zápasov. Ak sledujete konkrétne ligy a konkrétne hokejové tímy, viete, akú majú bilanciu s inými tímami v lige, viete, akú formu majú útočníci a viete, akú percentuálnu úspešnosť zákrokov majú brankári.

Športové tipovanie s najvýhodnejšími bonusmi
5 (100%) 2 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+