Vyberte stranu

Sme krásne, túžime byť ešte krajšie. Ako na to?

 

Každá žena už od narodenia má v sebe túžbu páčiť sa sama sebe aj svojmu okoliu. Už malé dievčatá, slečny sa rady zvŕtajú pred zrkadlom a obdivujú svoj obraz. Keď sú staršie, tak možno vezmú mamin rúž alebo očnú linku a začnú sa parádiť. Určite všetky ženy či mladšie, alebo staršie sú vďačné za vynájdenie kozmetiky a skrášľovacích prípravkov, pretože túžia byť príťažlivými pre svojich partnerov, manželov a byť spokojné aj samy so sebou. Ak zvolia tú správnu kozmetiku, úspech bude rozhodne zaručený.

 

Po akom rúži siahnuť?

 

Pravdepodobne sa všetky ženy zhodnú na tom, že práve rúž je najkrajšou ozdobou ženských pier a najväčšou ženskou zbraňou. Napokon, preto ho nepoužívajú muži, ale iba my, ženy. Ak vsadíme na ten správny odtieňznačku rúžu, tak nielen zvýraznime naše pery, ale staneme sa príťažlivejšími pre druhých. Našťastie, existuje celá škála zaujímavých rúžov rôznych odtieňov a značiek, takže máme z čoho vyberať. Ako však „trafiť“ ten správny?

Výber rúžu úzko súvisí aj s našimi perami. Tmavších odtieňov by sa mali vyvarovať ženy, ktoré nemajú plné pery, pretože by im opticky ubrali z objemu. Vhodnejšie budú neutrálne farby alebo lesky na pery. Dôležitú úlohu zohráva aj farba pleti, pokožky. Niektoré ženy sa boja rúžu červenej farby, hoci červený rúž je nadčasový, ak vyberieme ten správny odtieň. Napríklad k svetlejšej pokožke sa skvelo bude hodiť rúž višňovo-červenej farby. Sýtočervená farba zasa perfektne pristane ženám s olivovou pleťou. Tmavočervený odtieň skrášli každú majiteľku tmavšej pleti.

 

Byť krásna – sen i umenie každej ženy

 

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása a platí to aj v prípade ženského skrášľovania. Treba poznať tú správnu mieru, aby sme zvýraznili svoju ženskosť, krásu vďaka správnej dekoratívnej kozmetike. Čo všetko sa ukrýva pod týmto pojmom? O tom by vedela rozprávať nejedna žena. Poznáme naplnené kozmetické taštičky, ktoré majú v kúpeľni svoje čestné miesto a všade si ich nosíme so sebou. Heslom našich dní je bez rúžu, očnej linky, mejkapu, podkladového krému či laku na nechty ani na krok. Potom pohľad do zrkadla a v prípade spokojnosti samy so sebou môžeme vyraziť do práce, do školy, na nákupy či s priateľkami na kávu. Vhodne zvolená dekoratívna kozmetika nám dodá väčšie sebavedomie a vyvolá obdiv v spoločnosti.

Zdroj obrázku: Look Studio / Shutterstock.com

Sme krásne, túžime byť ešte krajšie. Ako na to?
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+