Vyberte stranu

Slovenské domácnosti platia za potraviny viac, Vy ale nemusíte

 

Tempo rastu cien potravín na Slovensku dosiahlo dlhodobé maximum! Slovenské domácnosti si tak tento rok za potraviny priplatia o 7,3% viac ako minulý rok. Ak Vám rast cien položiek z Vášho každodenného nákupu pridáva vrásky na čele tak vedzte, že je tu riešenie. Stačí, keď potraviny, drogériu, kozmetiku a pod. Nebudete nakupovať za „plné“, ale akciové ceny.

 

Nákupmi tovaru v akciových ponukách ušetríte až 80%,  bez toho, aby ste museli znižovať zo svojich nárokov na kvalitu, viď nižšie ukážka káv, ktoré možno zaobstarať za výrazne nižšiu cenu (ponuka platná k 21. 6. 2018)

 

 

Aby pre Vás boli nákupy za nízke ceny čo najpohodlnejšie, web Zlacnene.sk pre Vás každý deň sleduje aktuálne akciové ponuky desiatok predajcov. Či už ide o veľké supermarkety či hypermarkety typu Kaufland (viď aktuálny akciový leták Kaufland), Tesco, predajca drogérie dm drogérie market, hobby markety ako BAUHAUS či HORNBACH.

Slovenské domácnosti platia za potraviny viac, Vy ale nemusíte

 

Aktuálne platné akciové ponuky nájdete na Zlacnene.sk ako vo forme elektronickej podoby „klasických“ letákov, tak v podobe prehľadu tovaru triedeného do kategórií. Na pár kliknutí teda zistíte, kde kúpite  najlacnejšie mäso, zeleninu, toaletný papier, pivo a pod.

 

Zároveň, pri produktoch dlhodobej spotreby, napr. už spomínaná káva, pracie prášky, aviváže, tablety do umývačky, mäsové konzervy a pod., môžete svoj nákup  „časovať“, tj. môžete svoj nákup odložiť na dobu, kedy je možné tento tovar kúpiť výrazne lacnejšie a následne si ho kúpiť aj do zásoby. Aby ste nemuseli opakovane prechádzať letáky a kontrolovať sortiment z aktuálne platných ponúk, web Zlacnene.sk pre Vás pripravil funkciu Strážca zliav. Táto funkcia je k dispozícií zdarma všetkým uživateľom portálu Zlacnene.sk a nastaviť si v nej môžete napr.

 

– o aký typ zlacneného tovaru máte záujem (napr. mäsové konzervy, pivo, káva)

– o akú značku produktu / konkrétny produkt máte záujem (napr. NESCAFÉ GOLD)

– aká cena po zľave je pre Vás zaujímavá

– ako dlho má Strážca zliav ponuky kontrolovať

Slovenské domácnosti platia za potraviny viac, Vy ale nemusíte

Vo chvíľi, keď niektorá z ponúk splní Vaše podmienky, Strážca zliav Vás o tom informuje e-mailom.

 

Naviac, vďaka Zlacnene.sk si ľahko a rýchlo urobíte predstavu o tom, ktorá zľava je naozaj najvýhodnejšia, pretože -30% z 2 eur je pre Vás výhodnejší ako napr. – 35% z 2,19 eur. Nákupy v najvýhodnejších akciách potom ešte viac znížia Vaše účty za nákup položiek z Vášho každodenného nákupného zoznamu.

Ceny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 30. 6. 2018.

Navštívte ešte dnes portál Zlacnene.sk a znížte svoje účty až o 80%!

Slovenské domácnosti platia za potraviny viac, Vy ale nemusíte
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+