Vyberte stranu

Prepravka pre psa na bezpečné cestovanie

V dnešnej dobe sa ľudia snažia objavovať krásy krajiny čoraz viac a viac. Cestovanie je trendy. Ľudia na svoje potulky častokrát berú aj svojich domácich miláčikov. Cestovanie so zvieraťom v aute však musí byť v prvom rade bezpečné. Preto by Váš maznáčik mal byť zatvorený počas jazdy v prepravke pre psa. Je to bezpečné pre celú posádku a navyše klietka mu ponúka svoje vlastné pohodlie, môže tam mať svoje maškrtky a nešpiniť tak interiér automobilu.

Prepravka pre psa na bezpečné cestovanie

Klietka by mala byť dostatočne veľká aby do nej psík pohodlne naskočil a mohol s nej odpočívať počas cesty. Základom sú kvalitné materiály a spracovanie, ktoré odolajú prípadnému ohrýzaniu psíkov.

Existujú aj klientky pre dvoch psíkov takzvané dvojboxy. Kde sú psíky oddelené prepážkou, ktorá bráni ich vzájomnému kontaktu a haštereniu. Pri výbere správnej prepravky pre psa si treba zmerať auto alebo prísť po prepravku priami k predajcovi a vyskúšať si ju na vlastnej koži – vy aj psík. V ponuku sú dnes aj prepravky so šikmou zadnou stenou, ktorá sadne do Vášho automobilu ako uliata. Z jednej strany bude kopírovať sklon zadných sedadiel automobilu a z druhej strany zasa tvar kufra.

Prepravka pre psa na bezpečné cestovanie

V niektorých krajinách má cestovanie so psom v aute obmedzenia, dokonca aj na Slovensku Vám hrozí pokuta. Ak polícia vyhodnotí, že je Vaša jazda nebezpečná môžete zaplatiť pokutu až 60€. Oplatí sa teda zainvestovať do kvalitnej prepravky pre psa a cestovať krížom krážom nielen po Slovensku aj i celom svete.

Prepravka pre psa na bezpečné cestovanie
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+