Vyberte stranu

Prečo sa oplatí obliekať sa štýlovo?

 

Otázka, na ktorú nie je jednoduchá odpoveď. A práve tú sa v najbližších riadkoch pokúsime zodpovedať. Pretože poučka „je to in“ alebo „je to v móde“ nemôže byť univerzálnou odpoveďou na to, prečo sa oplatí obliekať štýlovo. Teraz sa bavíme špecificky o pánskej móde. Vieme, aká je väčšina mužov – neradi trávia čas v obchodoch a nakupovanie nepatrí medzi ich obľúbené činnosti. Preto by mala byť pánska móda taká ako tí, ktorí toto oblečenie nosia – jasná a priama. Poďme však na dôvody, prečo sa oplatí byť štýlový.

Prečo sa oplatí obliekať sa štýlovo?

  1. Oslovenie opačného pohlavia

Povedzme si na rovinu, toto je najsilnejší argument, prečo si kúpiť napríklad štýlové nové pánske rifle či novú košeľu alebo tričko. Naozaj nemá zmysel chodiť okolo horúcej kaše. U mnohých pánov priam vidíme, keď sú zamilovaní a chcú na prvých rande upútať svoju potenciálnu novú priateľku. Vtedy si ešte radšej kúpia napríklad nové rifle s nízkym sedom, ktoré sú teraz tak moderné, len urobili ešte väčší dojem na svoju vyvolenú.

 

  1. Dress-code v práci

A taktiež je tu fakt, ako vyzeráme v práci. Najmä muži, ktorí vykonávajú manažérske pozície alebo sa venujú obchodu, potrebujú vo svojej práci skrátka vyzerať na úrovni. Nehovoríme len o košeliach či oblekoch. Máme na mysli aj také voľnočasové oblečenie typu polokošele či nohavice. Jednoducho, ak chceme dávať najavo, že sme úspešní, zaobstaráme si aj štýlové oblečenie.

Prečo sa oplatí obliekať sa štýlovo

  1. Zachytenie aktuálnych trendov

Aj preto sa oplatí obliekať štýlovo. Pokiaľ napríklad „letia“ štýlové pánske mikiny, tak sú ľudia, ktorí ich chcú hneď mať a kúpiť si ich. V tomto prípade je tiež argument v prospech štýlového obliekania. Čím štýlovejšie veci máte, tým lepšie na ostatných pôsobíte. Rastie váš rešpekt, sebavedomie a cítite sa celkovo lepšie. Určite lepšia voľba než nosiť stále tie isté veci niekoľko rokov a vôbec nemeniť svoj šatník.

 

Prečo sa oplatí obliekať sa štýlovo?
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+