Vyberte stranu

Praktické riešenie pre moderné firmy, ktoré chcú mať prehľad o jazdách na firemných autách

 

Viaceré veľké, ale aj malé firmy už pri zakladaní spoločnosti myslia na zabezpečenie firemného vozového parku. Pre napredovanie firmy sú firemné auta veľmi potrebné, nakoľko zamestnanci, ktorí budú mať na starosti získavania nových kontaktov a udržiavanie tých stálych, sa potrebujú za zákazníkmi dopraviť, a to môže byť problém, ak by autá vo firme neboli.

Ak chcete mať prehľad o tom, kde sa firemné autá nachádzajú, máme pre vás riešenie, ktoré vám pomôže vám prehľad o jazdách na firemných autách.

Praktické riešenie pre moderné firmy 

STOP čiernym jazdám

 

Práve z dôvodu využívania firemných vozidiel vyvinuli firmy zameriavajúce sa na GPS monitoring systém, aplikáciu, ktorá umožní kompetentným, čiže v tomto prípade zamestnávateľom monitorovať pohyb vozidiel. Väčšina zamestnancov firiem využívajúcich firemné autá využívala autá aj na súkromné účely, čím sa vlastne zvyšovali náklady na zabezpečenie auta. Ak by takto reagovali všetci zamestnanci využívajúci firemné vozidlá, náklady by firmám neustále stúpali a ani knihy jázd by nepomohli znížiť tieto náklady.

Ak chcete dať stop čiernym jazdám, zabezpečte všetkým firemným vozidlám kvalitný a hlavne spoľahlivý GPS monitoring.

Ako to vlastne celé funguje?

 

Ak ste doposiaľ nemali skúsenosti s GPS trackerom, predstavte si ho ako niečo, čo umožňuje sledovať nielen aktuálnu polohu vozidla, ale aj jeho stav, rýchlosť a samozrejme aj smer jazdy. Sledovanie vozidiel je možné realizovať buď cez web rozhranie, alebo prostredníctvom aplikácie. Je na vás, akú možnosť si vyberiete.

 

Znížte výdavky na čierne jazdy a skúste namiesto knihy jázd zaviezť GPS monitoring. Mať prehľad vo firme je povinnosť. Takto budete mať prehľad aj o tom, kde sa vaše firemné autá nachádzajú, kam smerujú a či zamestnanci nevyužívajú autá aj na súkromné účely bez toho, aby ste o tom vedeli.

Praktické riešenie pre moderné firmy, ktoré chcú mať prehľad o jazdách na firemných autách
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+