Vyberte stranu

Dnes, zajtra, pozajtra, o týždeň či o rok. Dôvod na oslavu sa nájde vždy. A niekedy to ani nemusí byť pádny dôvod, jednoducho oslavy menín, narodenín, úspechov alebo len párty na odreagovanie. Možno aj vy ste práve v pozícii, kedy sa stávate organizátorom takejto udalosti. Zhostiť sa tejto úlohy nie je nič strašné, ba naopak ide o spôsob, akým sa stať legendárnym. Ak teda chcete, aby vaša párty alebo oslava bola dokonalá, musíte vedieť, čo na nej nesmie chýbať.

 

Pre koho a pri akej príležitosti?

Samozrejme, tu rozhoduje či usporadúvate párty pre rodinu a teda ide o niečo formálnejšie, alebo naopak ide o párty pre kamarátov či blízkych známych. Podľa toho volíte aj spôsob pozvania. V prípade formálnej párty myslite na pozvanie hostí včas a takisto by malo byť na decentných pozvánkach. V prípade „divokej“ párty pre kamarátov navrhnite nejakú tému, v ktorej sa večierok bude niesť. Pokojne môžete párty postaviť do polohy, ktorá sa bude niesť v duchu kostýmov či určitej dobovej témy. Zamerajte sa napríklad na módu, hudbu, film či nejaké obdobie. Následne, takisto myslite na to či večierok usporadúvate z určitého dôvodu (napr. narodeniny, meniny…).

Dokonalá párty teda musí niesť svoju myšlienku. V prípade formálneho večierku to je jasné. No, od myšlienky sa odvíjajú aj párty doplnky, ktoré následne nakúpite a budú zdobiť váš večierok. Úspech často stojí i padá na detailoch. Organizátor, hostiteľ musí zabezpečiť, že hostia sa budú cítiť komfortne a dobre naladení.

 

Tip na karnevalovú masku:  

Party maska – čierna

 • Elegantný dizajn
 • Pre pánov i dámy
 • Univerzálna veľkosť

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

Výzdoba na oslavu – konfety, bublifuky, lampióny…

Klasika, ktorá vždy zaboduje sú určite balóny, konfety, párty čiapky či lampióny. Drobnosti, ktoré potešia všetky generácie. Tieto farebné ozdôbky patria medzi párty doplnky, ktoré sú cenovo dostupné a dodajú vašej párty skutočnú atmosféru. Všetko nakúpite v párty shopoch alebo e-shopoch zameraných práve na podobné doplnky.

 

Balóny

Možno si budete myslieť, že takémuto párty doplnku sa poteší skôr mladšia generácia, no balóny sú druhom zábavky, ktorú ocenia generácie od detí až po seniorov. Navyše je tu možnosť fúkania balónov héliom, čím prinesiete na párty naozaj vyššiu úroveň a pozmeníte všetky hlasy v okolí.

 

Konfety

Najlepšie či najhoršie privítanie? Niekomu pri výbuchu konfety poskočí srdce, no uberie kyslík. Samozrejme, berte to s humorom. V prípade oslavy sú konfety neodmysliteľnou súčasťou každej párty.

párty doplnky

Bublifuky

Možno skôr dámska jazda alebo detská párty. Avšak taká záhradná párty pri bazéne a bublinové privítanie oslávenca má čo to do seba. Ide o niečo menej typické, no bublifuk sa hodí aj v prípade formálnej či neformálnej párty.

 

Tip na lampión šťastia:  

Lampión priania – srdce

 • Výrazná viditeľnsoť
 • Romantická atmosféra 
 • Bezpečný a detailný návod na použitie

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

 

Masky a škrabošky

Ak je daná téma, prečo nie? Vlastne v takom prípade je to skôr samozrejmosť a prísť na párty bez kostýmu a teda masky a škrabošky je urážkou. Párty doplnky tohto druhu sú naozaj rozmanité, no hlavne musíte vedieť, čím sa chcete na daný moment stať alebo ako chcete vyzerať.

párty doplnky

Lampióny šťastia

Zdalo by sa to trochu príliš romantické? Lampióny alebo balóny šťastia majú svoj pôvod v južnej Ázii. Konkrétne v Thajsku. Úlohou lampiónov je vložiť do nich nádej alebo prianie, ktoré následne letí k nebesiam. Samozrejme, všetci veria, že túžby sa premenia na realitu. Aj takéto párty doplnky v podobe lampiónov dokážu na večierku vylepšiť atmosféru.

 

Maľovanie na tvár

S týmto doplnkom skôr uspejete u menších hostí. Na detskej oslave teda takýto doplnok nesmie chýbať. Rovnako tak je maľovanie na tvár práty doplnok, ktorý vám pomôže  vylepšiť váš kostým na oslavu či haloween.

 

Tip: Odporúčané párty doplnky

Názov Popis produktu Cena
Pivná helma – Beer Bong

 • Pohodlné nasadenie
 • Dostatočná dĺžka hadičky
 • Ľahko umývateľné
 

button_do-obchodu

Vystreľovacie konfety
 • Dĺžka 50 cm
 • Obsahuje biele srdiečka a červené lupene ruží
 • Dostrel až do výšky 5 m
 

button_do-obchodu

Farebný sprej na vlasy

 • Široká škála farieb – biela, modrá, zelená, červená, žltá, čierna…
 • Objem 125 ml
 • Ľahko umývateľná farba

 

 

button_do-obchodu

Beer bong a karaoke

Tieto párty doplnky sú už skôr výsadou poriadne divokej a veselej párty. Beer bong je ideálnym pre pánsku jazdu, oslavu narodenín alebo rozlúčku so slobodou. Pivná helma vám síce mozgové bunky neochráni, no možno vás prúdom piva privedie na nové myšlienky. Karaoke ja pre zmenu zábavou pre všetkých, ktorí si radi zaspievajú bez ohľadu na to či to vedia alebo nie.

 

Bez hudby to nejde

Čo za párty by to asi bolo. Hudba už nie je typický párty doplnok, ale skôr ide o súčasť, ktorá je nevyhnutnou. Hudba totiž robí zázraky. Vytvára náladu a je zdrojom zábavy a neskonalého tanca. Stačí hostí poriadnou hudbou naladiť a roztancujete každého jedného. Dajte si záležať na tom, aký playlist zložíte alebo si najmite pána DJ. V prípade večierku je vhodný výber hudby naozaj nevyhnutným. Hudba nemusí za každú cenu hučať na všetky basy. Po pár hodinách sa môže stať naozaj neznesiteľnou. Zároveň však ani nechcete, aby ezoterické tóny uspali hostí s pohárikom v ruke.

 

Tip na maľovanie na tvár:  

Set farieb na tvár a telo

 • 6 x farieb na tvár a telo
 • Paleta na miešanie farieb
 • Špongia a štetec
 • Farby sú UV reaktívne 

button_zobrazit-najlepsiu-ponuku-1

 

Občerstvenie

Zabezpečiť túto zložku je naozaj kľúčovým faktorom. Ak myslíte na všetko, občerstvenie v podobe jedál a nápojov by malo byť naozaj na úrovni. Na párty máte naozaj široký výber jedál, ktoré sú cenovo dostupné a zároveň aj chutné. Nemusíte nutne objednávať catering, aby ste splnili náročné chúťky vašich hostí. Z každého rožku trošku. Chlebíčky, jednohubky, nátierky, ovocná misa, zeleninový šalát či studená misa. Jednoduché pokrmy, ktoré zasýtia a zároveň sú jednoduché na prípravu. Doplniť tieto pokrmy môžete o pochutiny ako oriešky, chipsy či slané pečivo, alebo rôzne sušienky či muffiny.

Čo sa týka nápojov. Nealko je základom. Minerálna voda s bublinkami i bez, sladké nápoje prípadne energetické nápoje ako baterky. Výber alkoholu závisí aj od druhu párty. Ak viete, aký alkohol vaši hostia môžu, určite im ulahodíte. Pálenka, červené a biele vínko je samozrejmosťou. Ďalej určite poteší whisky, gin alebo koňak.

 

Doprava hostí

Hostia z párty niekedy jednoducho odchádzajú spoločensky unavení. Je to prirodzené. Niekedy však nie je úplne jednoduché dostať ich do cieľa. Po celej párty navyše nemôžete robiť osobného šoféra. Preto nie je na škodu zohnať si človeka, ktorí možno bude súčasťou párty, no ochotne sa podujme na rozvoz hostí po skončení bez štipky alkoholu v krvi, prirodzene. Takisto je v hre ochotná taxi služba, ktorá vyhovie vašim extra službám.

 

 

Párty doplnky, ktoré na dokonalej párty nesmú chýbať
5 (100%) 17 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+