Vyberte stranu

Originálne doplnky, ktoré zmenia dizajn vašej kuchyne

 

Miesto, kde ráno postojačky pijeme kávu a pripravujeme chutné jedlá na raňajky, obed, či večeru si pri zariaďovaní zaslúži veľa pozornosti. Do detailov zriadené kuchyne s dôrazom na funkčnosť dokážu slúžiť dlhé desaťročia a práve preto by sme si mali kuchyňu zariadiť nadčasovo, funkčne a štýlovo. Ktoré originálne doplnky zmenia dizajn vašej kuchyne k lepšiemu?

Závesný systém

 

Každá gazdinka si rada všetko nachystá predtým, ako sa pustí do varenia. Aby sme však kuchyni mali určitý systém, musíme si dobre premyslieť komplet celý návrh kuchynskej linky. K originálnym doplnkom, ktoré zmenia dizajn vašej kuchyne, patria závesné systémy. Dobre vyniknú nad varnými doskami, ale pokojne ich môžete umiestniť nad granitové drezy. Závesný systém, moderné varné dosky a granitový drez vytvoria moderný dizajn kuchyne. Navyše závesný systém vám poslúži na odkladanie korenín, ktoré pri varení potrebujete.

Kovanie na nábytok

 

Moderné kuchynské linky v kombinácii s kvalitnými kovaniami na nábytok vytvárajú dobrý dojem z kuchynskej linky. Aby však kuchynská linka vyzerala aj po rokoch stále ako nová, je potrebné obmieňať kovania na nábytok. Tie sa rokmi opotrebovávajú a budú potrebovať obmenu.

Kovanie na nábytok patrí k originálnym doplnkom, ktoré zmenia dizajn vašej kuchyne. Dávajte si však pozor, aby vám nové kovania na nábytok farebne a štýlovo ladili ku kuchynskej linke. Iné kovania budete vyberať do škandinávsky zariadenej kuchyne a iné zase do provensálskej kuchyne.

Originálne doplnky, ktoré zmenia dizajn vašej kuchyne

Bylinky v kvetináčoch

 

Kuchyňa je miesto, kde sa pripravujú jedlá, preto najmä v letných mesiacoch by vám nemali chýbať kvetináče s bylinkami. Odporúčame čerstvú bazalku, pažítku, alebo aj oregano. Niet nad kvalitné čerstvé bylinky, ktorými dochutíte zeleninové šaláty, ale aj mäso.

Bylinky v kvetináčoch umiestňujte na slnečné miesto. Pokojne však aj na pracovnú dosku.

Originálne doplnky, ktoré zmenia dizajn vašej kuchyne
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+