Vyberte stranu

Objavte čaro pánskej košele a staňte sa pravými elegánmi!

 

Ktorý muž by netúžil po okázalej pozornosti svojej nežnej polovičky? Alebo po úspechu a uznaní od svojho šéfa či kolegov v práci? Verte, že inteligentné vystupovanie spoločne so správnym výberom oblečenia dokáže urobiť hotové divy. Už len napríklad „obyčajná“ pánska košeľa môže byť predpokladom obdivu v každej spoločnosti.

Objavte čaro pánskej košele a staňte sa pravými elegánmi! 

Ženy najlepšie vedia, čo sa im na mužoch páči

 

Ženy vedia najlepšie posúdiť to, ako muž vyzerá aj podľa jeho oblečenia a štýlu. Nenadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka, platí to aj v prípade pánskeho oblečenia. Výnimkou nie sú ani pánske košele, ktoré sú každodennými spoločníčkami mužov. Už dávno skončili časy, keď košele mali naškrobené goliere a muži sa v nich necítili príliš komfortne.

Dnešné pánske košele majú pomerne uvoľnený štýlový charakter. V kombinácii s ostatným doplnkami pánskej módy, akými je aj obuv, poskytujú mužom veľa zaujímavých možností na rozvíjanie individuálneho štýlu obliekania. Ak dokážete „trafiť“ ten správny strih a štýl košele, tak máte vyhraté, pretože nie je horšie faux pas, ako mať na sebe nesprávny strih košele, ktorý Vám sa vôbec nehodí k Vašej postave.

Objavte čaro pánskej košele a staňte sa pravými elegánmi!

Najkrajšie svedčia dobrej postave

 

Patríte k milovníkom pánskych košieľ a tento kúsok oblečenia je Vaším každodenným spoločníkom? Tak určite viete, že správny strih, veľkosť a vzor pánskej košele sú veľmi dôležitými faktormi pri jej výbere. Azda najdôležitejším zo všetkých je strih. Ak máte šťastie na štíhlu postavu, určite by vo Vašom šatníku nemali chýbať pánske košele slim fit. Ich majitelia v nich totiž vyzerajú veľmi elegantne a príťažlivo. Dokonale kopírujú obrysy mužskej postavy, preto nie sú vhodné pre mužov, ktorí majú „bruško.“ Tým bude najlepšie pasovať klasický strih pánskej košele, ktorý je nesmrteľný.

Nech už ste „majiteľom“ akejkoľvek postavy, je potrebné tomu prispôsobiť strih košele. Veď nenadarmo sa hovorí, že nikdy nedostaneme druhú šancu spraviť dobrý prvý dojem. A platí to aj pri výbere pánskej košele.

 

Objavte čaro pánskej košele a staňte sa pravými elegánmi!
Páčil sa Vám tento článok?
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+