Vyberte stranu

Zariaďovanie nového bytu či domu alebo starosti po rekonštrukcii. Pre mnohých z nás je to nočnou morou, pretože to predstavuje hodiny, hodiny a ďalšie hodiny strávené v predstavách o tom, ako to všetko vlastne bude vyzerať. Dôležitá je práve samotná predstava. Vďaka nej sa začína odzrkadľovať reálne podoba nášho zariadenia. Ak vezmeme v úvahu, že podlahy, steny či iné surové základy, ktoré v byte či dome máte, sú už vybavené, stačí vám „len“ zariadiť. Prvý problém môže nastať v momente, kedy sa rozhodujete, kde si budete nábytok a všetky doplnky vyberať. Samozrejme, možností je opäť neúrekom. My vám však poradíme predajcu, ktorý vám poskytne najväčší výber v rámci Slovenskej republiky.

Novynabytok.sk je najväčším internetovým predajcom s nábytkom a interiérovými doplnkami na Slovensku. Od roku 2007 si vytvoril stabilnú zákaznícku klientelu a svoj sortiment, ale i služby dokázal povýšiť na najvyšší level. Samotný e-shop disponuje aj vlastným skladom (5500 m2), kde poskytuje zákazníkom osobný odber. Okrem toho e-shop poskytuje aj vlastnú dopravu v rámci celej Slovenskej republiky.

 

Novynabytok.sk – Všetko pre domácnosť

Všetko čo hľadáte na jednom mieste? Zdá sa vám to nemožné? Pochopiteľne, nemožno myslieť na každý detail, avšak v prípade najväčšieho e-shopu s nábytkom na Slovensku, akým je novynabytok.sk, je to úplne reálne. Postele, sedačky, či obývacie steny sú len holým základom. Okrem iného je v ponuke celé vybavenie spálne, detskej izby, no a nechýba ani kompletné zariadenie kuchyne či jedálne.

Ak vám niečo chýba v kancelárii, konferenčné stolíky, PC stoly či rôzne poličky a regály, novynabytok.sk pre vás má pripravenú rozsiahlu ponuku. Ak hovoríme o konkrétnych kúskoch sedacie vaky, relaxačné kreslá alebo rozkladacie či rohové sedačky sú niečím, čo nájdete v ponuka takisto. Do obývačky je potrebný aj TV stolík alebo obývacia stena. Pre spálňu je dôležitá kvalitná posteľ s roštom, matrace, šatníková skriňa, nočný stolík alebo komoda. Detaily ako posteľné obliečky? Ani to v ponuke nechýba. Do kuchyne tu nájdete kompletnú zostavu kuchynskej linky aj so skrinkami a pracovnou doskou. Jedáleň vybavíte kvalitným jedálenským stolom a kuchynskými stoličkami.

novynabytok.sk

Od koho nakupujem?

Možno sa vám bude zdať, že e-shop s takým množstvom tovaru nemôže disponovať zaručenou kvalitou. Ak sa však chcete presvedčiť o skutočnej kvalite produktov a dozvedieť sa niečo o výrobcoch, e-shop disponuje rubrikou, kde sa o výrobcoch nábytku dočítate všetko.

Navštívte tento e-shop:

 

novynabytok-sk

Doprava a možnosti platby

Pri doručovaní nadrozmerného nákladu, respektíve, ak máme namysli nábytok, často si kladieme otázku, koľko nás bude stáť cena dopravy. S týmto online predajcom sa však žiadnych prekvapení báť nemusíte. Štandardná cena dopravy je pevne stanovená na 7,90€ v rámci celej SR. Pri menších položkách je cena dokonca ešte nižšia. V prípade, že cena objednávky prekročí sumu 500€, doprava ja ZDARMA. V prípade osobného odberu (sklad v Martine), samozrejme, neplatíte za dopravu nič. E-shop však disponuje vlastným vozovým parkom a vodičmi, ktorí tovar doručia v presný čas a dátum, ktorý si s nimi po telefonickom rozhovore dohodnete. V prípade, že požiadate o pomoc s vynesením určitého druhu tovaru, zamestnanec vám za tabuľkové poplatky (podľa hmotnosti tovaru) rád pomôže.

Dobierka – klasický spôsob, kedy sumu objednávky platíte pri prevzatí tovaru. Takisto môžete platiť pri prevzatí i platobnou kartou.

Prevod na účet – na základe faktúry uskutočníte bankový prevod v žiadanej výške sumy. Po pripísaní ceny na účet bude tovar expedovaný o čom budete informovaní e-mailom alebo telefonickým rozhovorom.

Nákup na splátky – ak je hodnota nákupu vyššia ako 100€ novynabytok.sk vám ponúka možnosť nákupu na splátky.

BONUS: Priebeh a stav vašej objednávky môžete priamo sledovať. Stačí vám číslo objednávky a heslo, ktoré bude po vyhotovení objednávky zaslané na váš email.

novynabytok.sk doprava

Výpredaje a akčné ceny

Nielen na Vianoce, či Nový rok. Novynabytok.sk má pre vás špeciálne ponuky. Akcie sú zvyčajne časovo obmedzené ponuky rôznych kusov nábytku a doplnkov. V prípade výpredajov ide často o kúsky, ktoré sú skladom v menšom množstve a e-shop tak na ne aplikuje zľavu a následne vloží do kategórie „% Výpredaj“. V tomto prípade ide o naozaj extra zvýhodnené ceny tovaru.

novynabytok.sk akcie

Vrátenie tovaru a reklamácia

Tak ako zo zákona o ochrane spotrebiteľa vyplýva, 14 dní je klasická doba, kedy kupujúcemu vzniká právo odstúpenia od kúpnej zmluvy. Vzniká mu teda nárok na vrátenie tovaru. Čo je však ešte väčší bonus? Novynabytok.sk vám ponúka garanciu vrátenia tovaru až po dobu 60 dní. Tento údaj však platí v prípade nepoužitého tovaru v pôvodnom obale. Ak už bol tovar montovaný alebo rozbalený, nie jem možné ho vrátiť. V tejto predĺženej lehote môžete vrátiť aj používaný tovar, avšak po vrátení tohto tovaru vám bude z návratnej sumy odpočítaná čiastka vo výške 30%. Ako odstúpiť od zmluvy a postupovať pri reklamácii sa dozviete na stránkach e-shopu.

 

Navštívte tento e-shop:

 

novynabytok-sk

Celková spokojnosť zákazníkov

Zdá sa vám všetko až príliš seriózne a výhodné? Presvedčte sa názormi samotných zákazníkov. Stránka e-shopu disponuje recenziami a skúsenosťami iných zákazníkov a vy si tak môžete porovnať, či sa nákup s novynabytok.sk naozaj oplatí.

Portálom Heureka.sk je e-shop novynabytok.sk odporúčaný 83% zákazníkov za posledných 90 dní. Všeobecne sú však všetky hodnotené atribúty na veľmi vysokej úrovni.

novýnabytok.sk hodnotenieCeny uvedené v článku sa vzťahujú k dátumu 11. 7. 2018.

Novynabytok.sk – recenzie a skúsenosti
4.7 (93.65%) 233 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+