Vyberte stranu

Najzvodnejšia dámska obuv – lodičky. Viete si vybrať tie správne?

 

Symbol ženskej elegancie

Každá moderná žena vie, že jej šatník nie je úplný, ak v ňom nie sú aspoň jedny lodičky. Sú bezpochyby neodmysliteľnou súčasťou dámskeho šatníka podobne ako nesmrteľné rifle. Žiadna milovníčka lodičiek nedá na ne dopustiť a keby sa dalo, nosili by sme ich stále.

Dámske lodičky vedia každú ženu premeniť na dámu, zvodkyňu a samozrejme ich rady nosia tie z nás, ktoré sme nižšej postavy. Dokonale nám pridajú niekoľko centimetrov navyše a opticky predĺžia, ale aj zoštíhlia ženské nohy. Nehovoriac o tom, že ženy v podpätkoch pôsobia na mužov veľmi príťažlivo a sebavedome. Elegantné dámske lodičky svedčia každej žene, dôležité je správne ich skombinovať s oblečením.

Najzvodnejšia dámska obuv - lodičky. Viete si vybrať tie správne?

 

Oživte si svoj outfit s rôznymi typmi lodičiek

Ak patríte k ženám, ktoré si potrpia na elegantný štýl a doslova milujú eleganciu, tak určite by vo Vašom šatníku rozhodne nemali chýbať lodičky. Na trhu existuje hneď niekoľko typov lodičiek, z ktorých si môžete vyberať. Niektoré ženy milujú klasické špicaté lodičky, iné zasa nedajú dopustiť na lodičky s oblou zatvorenou špičkou alebo podaktoré dámy uprednostňujú lodičky otvorené. Je to skôr otázka vkusu, štýlu a možno aj veku ženy.

Ak lodičky dokonale sadnú, krásne vytvarujú ženské nohy a sú neskutočne sexy. Nech si vyberiete ktorékoľvek, stále platí, že je dôležité zvoliť ten správny typ lodičiek k danému typu oblečenia. Lodičky sú rozhodne najlepšími spoločníčkami, ktoré nás sprevádzajú v práci, na káve s priateľkami alebo na slávnostnej udalosti.

 

Nebojte sa experimentovať s viacerými farebnými kombináciami

Každá moderná žena má jasno v tom, aké topánky si obuje k elegantnému oblečeniu, či už pôjde o kostým, sukňu, šaty alebo napr. kombináciu: cigaretové nohavice a dámska košeľa.  Jednoznačnou voľbou budú dámske lodičky. Trošku však môže nastať problém v tom, keď príde na rad zladenie farebných kombinácií. Poznáte ten pocit, keď sa Vám páčia odvážne farby na druhých, ale samy si na ne netrúfnete? Možno práve teraz nastal čas na zmenu! Dodajte svojmu sebavedomiu odvahu a splňte si aj tie najtajnejšie túžby!

Najzvodnejšia dámska obuv - lodičky. Viete si vybrať tie správne?

Ak dávate prednosť bielym alebo čiernym lodičkám, máte vo výbere viac-menej voľnú ruku. K týmto farbám sa totiž hodia takmer všetky ostatné farby, najlepšie však modrá, červená, žltá či oranžová. Môžete staviť aj na netypické farby lodičiek, ako je napr. zlato-žltá, ktorá si skvelo porozumie s oblečením vo farbe šedej, hnedej, červenej či čiernej. Ak milujete tyrkysovú farbu, dokonalý outfit dosiahnete kombináciou tyrkysových lodičiek so žltou, tmavoružovou alebo krémovou farbou. Už len samotná predstava je veľmi lákavá, čo poviete? Vyskúšajte a presvedčte sa o tom samy!

Najzvodnejšia dámska obuv – lodičky. Viete si vybrať tie správne?
5 (100%) 1 hlasov
Získajte zľavu 40€ na ubytovanie a užite si letnú dovolenku za výhodné ceny!Získať zľavu
+